Pomoc technicznaJak przywrócić ustawienia fabryczne?

Jak przywrócić ustawienia fabryczne?

Proces Przywrócenia ustawień fabrycznych na urządzeniach z systemem Android będzie różny w zależności od tego, jaki posiadasz model i markę aparatu.
  • HTC wybierz Ustawienia > Karta SD i pamięć telefonu > Przywracanie Danych fabrycznych
  • Samsung wybierz Ustawienia > Konta > Backup i Zerowanie
  • Sony wybierz Ustawienia > Osobiste > Kopia zapasowa i resetowanie.
Pamiętaj, że przywrócenie ustawień fabrycznych w iPhone spowoduje wymazanie całej zapisanej w nim zawartości. Jeśli zależy Ci na danych z telefonu, warto podłączyć go wcześniej do komputera z zainstalowaną najnowszą wersją programu iTunes. Wykonasz w ten sposób kopię zawartości Swojego telefonu , którą w każdej chwili możesz odzyskać.

Aby przywrócić ustawienia fabryczne stuknij kolejno w opcje Ustawienia > Ogólne > Wyzeruj > Wymaż zawartość i ustawienia.

Przywracanie ustawień może potrwać od kilku do kilkunastu minut. Po zakończeniu tego procesu telefon uruchomi się ponownie.
1. Naciśnij Aplikacje a następnie opcję Ustawienia
2. Naciśnij opcję Informacje, a następnie wybierz Zresetuj telefon.
3. Zostaną wyświetlone dwa ostrzeżenia. Jeśli masz absolutną pewność, że chcesz przywrócić ustawienia fabryczne telefonu, naciśnij opcję Tak, a następnie naciśnij ponownie opcję Tak.

Ten proces może potrwać kilka minut.

Jeśli mimo wszystko nie możesz skonfigurować swojego telefonu – zadzwoń do Naszego Wsparcia Technicznego (TECH DESK). Konsultanci doradzą w obsłudze Twojego telefonu

Tech Desk

  • z telefonu sieci T-Mobile *7242
    (2,46 zł brutto/minuta)
  • z telefonów komórkowych innych sieci 708477242
    (2,58 zł brutto/minuta)