JAK KORZYSTAĆ Z TELEFONU ZA GRANICĄ

Roaming w trakcie wyjazdu

Uzupełnienie konta dla klientów T-Mobile na kartę

Jeśli w czasie pobytu za granicą wykorzystasz limit, jaki masz na karcie, masz wiele możliwości, aby ją szybko doładować.

 • 1
  Kod ekspresowy

  Sprawdzaj i uzupełniaj konto za pomocą Ekspresowych kodów T‑Mobile na kartę, więcej

 • 2
  Doładowania online

  Zasilaj konto przez stronę www.doladowania.t-mobile.pl

 • 3
  Przelewy zasilające

  Skorzystaj z opcji przelewów zasilających konta, jakie udostępnia wiele banków, więcej

 • 4
  Za pomocą infolinii

  Zadzwoń na numer *9898

 • 5
  Z pomocą bliskiej osoby

  W każdej chwili w prosty sposób można doładować konto bliskiej Ci osoby za pomocą SMS, kodu USSD lub w aplikacji MiBOA, więcej

Informacja dla obcokrajowców odwiedzających Polskę

Przyjeżdżając do Polski ustaw sieć T‑Mobile jak sieć podstawową. Sprawdź jak to zrobić w instrukcji obsługi telefonu lub zapytaj w Biurze Obsługi Użytkownika.


Zapisz sobie najważniejsze numery telefonów oraz inne informacje, które mogą okazać się przydatne podczas pobytu w Polsce.


Biuro Obsługi Użytkownika
dla korzystających z roamingu w sieci T‑Mobile
+48 602 960 200

Jak uniknąć niezamierzonego korzystania z roamingu na terenach przygranicznych?

Klientom, którzy mieszkają lub przebywają na terenach przygranicznych zalecana jest zmiana w swoich telefonach ustawienia z trybu automatycznego wyboru sieci na tryb manualny (zwany też „ręcznym”). Lokalizacja opcji manualnego trybu sieci w menu uzależniona jest od posiadanego modelu telefonu.


W każdym momencie Klienci mają możliwość wyłączenia usługi roamingu międzynarodowego za pośrednictwem Konsultanta Obsługi Użytkownika.

Roaming satelitarny

Dzięki tej usłudze możesz wykonywać połączenia nawet z kraju, w którym T‑Mobile nie ma partnera roamingowego. Dowiedz się, co zrobić, aby skorzystać z systemu satelitarnego i jak rozmawiać z każdego końca świata.


Sprawdź

Roaming w samolocie

Kontaktuj się ze światem, nawet gdy lecisz samolotem. Rozmawiaj i pisz podniebne SMS-y. Dzięki usłudze, którą uruchomiliśmy jako jedni z pierwszych, możesz korzystać z telefonu na pokładzie samolotów wielu linii lotniczych.


Sprawdź

Serwis SMS z cenami

Nawet gdy podróżujesz przez wiele krajów, wszędzie sprawdzisz ceny połączeń, SMS-ów czy transmisji danych. Zawsze będziesz wiedział, ile zapłacisz. Dzięki temu zbyt wysoka faktura za rozmowy z podroży nigdy cię nie zaskoczy.


Sprawdź


Jak uniknąć niezamierzonego korzystania z roamingu w sieciach nienaziemnych (na promach, statkach, w sieciach satelitarnych i samolotach)?

Klientom, którzy chcą uniknąć niezamierzonego korzystania z roamingu w sieciach nienaziemnych zalecana jest zmiana w swoich telefonach ustawienia z trybu automatycznego wyboru sieci na tryb manualny (zwany też „ręcznym”). Lokalizacja opcji manualnego trybu sieci w menu uzależniona jest od posiadanego modelu telefonu. Możliwe jest też na czas przebywania w zasięgu sieci nienaziemnej włączenia na swoim telefonie trybu samolotowego, który odłączy telefon od sieci roamingowych. Możliwe jest również aktywowanie blokady roamingu w sieciach nienaziemnych – aktywacja blokady dostępna jest w aplikacji Mój T-Mobile lub za pośrednictwem Konsultanta Obsługi Użytkownika. Pamiętaj, że w przypadku aktywacji takiej blokady nie będzie możliwości ponownego aktywowania sieci nienaziemnych do czasu kiedy nie znajdziesz się w zasięgu sieci naziemnej lub w inny sposób nie uzyskasz dostępu do aplikacji Mój T-Mobile lub kontaktu z Konsultantem.


Numery alarmowe


Informacje o kosztach połączeń na numery alarmowe w roamingu znajdziesz tutaj

Usługi premium

Informacje o kosztach połączeń na numery premium w roamingu znajdziesz tutajOstrzeżenia publiczne

Informacje o kosztach związanych z ostrzeżeniami publicznymi w roamingu znajdziesz tutajCzy ten artykuł był pomocny?

Potrzebujesz kontaktu z konsultantem?

Znajdź salon