PODSTAWOWE INFORMACJE O ROAMINGU W UE

Co to jest roaming międzynarodowy

Przeczytaj czym jest roaming

Przebywasz w innym kraju i Twój telefon korzysta z zasięgu sieci lokalnego operatora innego państwa – wtedy jest to usługa roamingu.
W innym kraju w ramach usługi roamingu możesz wykonywać i odbierać połączenia głosowe, wysyłać i odbierać SMS-y i MMS-y oraz korzystać z transmisji danych.

Główne zasady korzystania z roamingu za granicą

Od 15 czerwca 2017 roku wszyscy klienci abonamentowi T‑Mobile korzystają z roamingu w UE tak, jak w kraju, zgodnie z zasadą „Roam Like At Home" (Roaming jak w kraju). Na wakacjach czy w podróży służbowej rozmowy, SMS-y, MMS-y rozliczane są tak, jak w kraju. Użytkownicy nielimitowanych pakietów rozmów, SMS-ów i MMS-ów korzystają z nich również w roamingu w UE.

Wysokość kwotowego limitu wydatków na transmisję danych

Limit wydatków na transmisję danych (Mobilny Internet) w Roamingu: Z dniem 15 maja 2023 r. zmianie ulega wysokość kwotowego domyślnego limitu wydatków na transmisję danych (Mobilny Internet) w usłudze roamingu międzynarodowego i wynosić będzie 235,64 PLN netto (289 PLN brutto) co stanowi równowartość 50 EUR netto. Po jego wykorzystaniu będziesz mógł zwiększyć do końca Cyklu Rozliczeniowego swój limit o kolejną kwotę 235,64 PLN netto (289 PLN brutto). W dowolnej chwili możesz ustawić swój własny limit wydatków na transmisję danych w roamingu.

Czy ten artykuł był pomocny?

Potrzebujesz kontaktu z konsultantem?

Znajdź salon