JAK KORZYSTAĆ Z TELEFONU ZA GRANICĄ

Roaming po powrocie do Polski

Nie musisz wyłączać roamingu po powrocie do kraju.

Aktywna usługa nic cię nie kosztuje. Możesz ją jednak dowolnie włączać i wyłączać, samodzielnie zarządzając swoim kontem przez iBOA.

Dezaktywuj usługę, jeśli mieszkasz blisko granicy!

Jeżeli po powrocie przebywać będziesz na terenach przygranicznych, twój telefon może przypadkowo zalogować się do sieci operatora zagranicznego. Wtedy zostaną naliczone opłaty roamingowe. Aby uniknąć nieprzewidzianych kosztów, zalecamy dezaktywację roamingu na czas pobytu w kraju. Możesz też zmienić ustawienia w aparacie na ręczny wybór sieci w Polsce – należy wybrać sieć T‑Mobile. Przed kolejnym wyjazdem pamiętaj o ponownym uruchomieniu usługi.

Niewykorzystane pakiety roamingowe

Każdy pakiet danych, jaki zakupisz przed podróżą, ważny jest na czas określony w regulaminie usługi. Jeśli nie wykorzystasz go w pełni, sam danego dnia przestaje być aktywny, a niewykorzystane dane przepadają.

Opłaty za korzystanie z roamingu

Twoje płatności za usługi roamingowe mogą zostać rozłożone na kilka faktur. Wynika to z faktu, że w sieciach niektórych zagranicznych operatorów mogą następować opóźnienia w naliczeniu opłat za inicjowane przez ciebie połączenia. Będziemy mogli je uwzględnić dopiero po otrzymaniu informacji od naszych partnerów roamingowych.


Adnotacja

Odbieranie połączeń i SMSów będąc w Polsce: Pamiętaj! Będąc w Polsce, za odebrane połączenia i SMS-y spoza kraju nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli ty dzwonisz za granicę do innego abonenta sieci T‑Mobile, płacisz jak za połączenie krajowe. Koszty rozmowy międzynarodowej ponosi druga strona.

Czy ten artykuł był pomocny?

Potrzebujesz kontaktu z konsultantem?

Znajdź salon