PORADNIK T-MOBILE DLA DOMU

Usługi w pakiecie – dlaczego to się opłaca?Na rynku telekomunikacyjnym wyraźnie widać trend odwracania się od pojedynczych produktów na rzecz pakietów. Co przemawia na korzyść łączenia usług i czy to się opłaca? Dowiesz się z tego artykułu.

Klienci polubili pakiety usług dla domu

Usługi łączone z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. W T-Mobile wpisujemy się w ten trend i pokazujemy, że usługi łączone naprawdę się opłacają. Sprawdź dlaczego.

Dlaczego warto skorzystać z pakietu Magenta Dom od T-Mobile?

Pakiet usług pozwala zaoszczędzić czas, który normalnie trzeba byłoby poświęcić na wyszukiwanie najbardziej opłacalnych ofert – każdej oddzielnie. Nierzadko brakuje ku temu chęci i motywacji. To normalne. Dziś standardem stają się usługi kompleksowe: wszystko w jednym zestawie, u jednego dostawcy.


Wspólne chwile z Magenta Dom 

Ważne są chwile spędzone razem. Cieszcie się nimi bez ograniczeń wybierając ofertę Magenta Dom. Abonamenty komórkowe, Internet Domowy i Telewizja w jednym pakiecie dla domu od T-Mobile.


Adnotacja

Porada eksperta T-Mobile dla Domu : „Jeśli podliczy się cenę wszystkich usług, które wchodzą do pakietu, to suma będzie o wiele wyższa niż jego proponowana cena.”


Cały dom połączony. Dzięki T-Mobile.

Potrzeby są różne. Praca z domu, mobilne lekcje, długie rozmowy telefoniczne z rodziną, wieczorne oglądanie ulubionego serialu w serwisie streamingowym…  Na szczęście w ramach pakietu dla domu możesz cieszyć się wszystkim tym, co składa się na domową komunikację, rozrywkę i pracę. A to wszystko w atrakcyjnej cenie. Cały dom połączony. Bez ograniczeń.


Magenta Dom - poznaj wszystkie korzyści

TUTAJ poznasz szczegóły oferty.

Urządzenia dla domu: Dekoder TV Box

Dodatkowo, w promocji mamy dla Ciebie nowoczesny dekoder telewizyjny TV Box, z funkcją nagrywania w chmurze (by nie ominęła Cię już żadna ulubiona pozycja w programie) i z dostępem do Android TV. To centralny punkt domowej rozrywki niezależnie od pogody.Dekoder Tv Box od T-Mobile

Zalety dekodera TV Box:

  • nagrywanie w chmurze
  • wygodny dostęp do programu TV
  • oglądanie programów nawet sprzed kilku dni
  • cofanie i pauzowanie
  • oglądanie na kilku ekranach jednocześnie.

Rozwiązania T-Mobile na co dzień 

Funkcjonalność TV Go pozwoli każdemu z domowników oglądać treści w swoim pokoju. Tata lubi oglądać na smartfonie, córka na tablecie, a mama na ekranie telewizora? Nic trudnego. Bo przecież każdy poszukuje czegoś tylko dla siebie.


Do tego wszystkiego dostajesz jeszcze najnowszy router z ultraszybkim Wi-Fi, płynnie obsługujący kilka urządzeń.

Router Wi-Fi Premium od T-Mobile

Zalety Routera Wi-Fi Premium 2.0:

  • duży zasięg sieci Wi-Fi
  • płynna obsługa wielu urządzeń bezprzewodowych jednocześnie.
Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi artykułami z serii “Poradnik T-Mobile dla Domu”.