Informacje i pomocCenniki i dokumenty

OGŁOSZENIE O ZMIANIE UMÓW SYSTEMU MIX 21 GRUDNIA 2020R.
OGŁOSZENIE Z DNIA 20.11.2020R

21.12.2020r. zmieniają się przepisy prawa, więc musimy zmienić Twoją umowę systemu Mix. Istota zmian jest taka:

- Umowę będziesz mógł wypowiedzieć nie tylko w dotychczasowej formie pisemnej. Dojdzie możliwość wypowiadania jej także w formie dokumentowej. Wystarczy zrobić wyraźny skan lub wyraźne zdjęcie podpisanego przez Ciebie wypowiedzenia i wysłać jako załącznik e-mailem do T‑Mobile. T‑Mobile może w przyszłości udostępnić Ci dodatkowe, wygodne sposoby wypowiedzenia umowy. Informacja o nich znajdzie się na www.t mobile.pl.
- Zyskujesz prawo do odszkodowania za każdy dzień opóźnienia w procesie zmiany dostawcy usługi dostępu do Internetu z zachowaniem ciągłości jej świadczenia.

Jeśli zawarłeś umowę/aneks systemu Mix od dnia 09.12.2018r., to pełną informację na temat zmian znajdziesz tutaj.

Jeśli zawarłeś umowę/aneks systemu Mix do dnia 08.12.2018r. włącznie i jej po tej dacie nie aneksowałeś to pełną informację o zmianach znajdziesz tutaj.

Jeśli nie akceptujesz zmian, masz prawo wypowiedzieć umowę. Możesz to zrobić do czasu ich wejścia w życie tj. do 21 grudnia 2020 r. Jeśli się na to zdecydujesz, to wypowiedzenie powinno być złożone jeszcze na obecnych zasadach czyli w formie pisemnej. Jeśli wypowiesz umowę w taki sposób, że zakończy się ona przed końcem czasu określonego, mamy prawo dochodzić od Ciebie odszkodowania przewidzianego jej postanowieniami. Nasze uprawnienie wynika z faktu udzielenia Ci ulgi przy zawieraniu umowy. Dwa poprzednie zdania nie dotyczą umowy, gdy dokonałeś w jej ramach wszystkich obowiązkowych doładowań.

Zespół T‑Mobile