Darmowa poczta głosowa za granicą

Poczta głosowa za granicą

Okres trwania: na cały okres umowy
dla kogo: dla wszystkich

Jeżeli twoja poczta została wcześniej wyłączona, włącz ją ponownie na jeden z wybranych sposobów.

Sposób 1.

Wyślij kod
i wybierz właściwe usługi

*100#

Cennik

Poczta głosowa za granicą Usługa bezpłatna w roamingu Unii Europejskiej

Opis usługi

Poczta głosowa działa jak automatyczna sekretarka. Pozwala, by ktoś zostawił ci wiadomość głosową, gdy nie możesz odebrać połączenia, telefon jest wyłączony, poza zasięgiem sieci lub gdy po prostu nie masz ochoty rozmawiać. Oddzwoni lub prześle na twój telefon zostawioną wiadomość.

FAQ

Jak odsłuchać pocztę głosową za granicą?

Aby odsłuchać nagrane wiadomości, zostaniesz poproszony o podanie hasła. Jeśli go nie pamiętasz, możesz wysłać SMS pod numer 602950 z nowym 4-cyfrowym hasłem, zgodnie ze wzorem xxxx, np. 1839. Nawet gdy zapomnisz telefonu, możesz korzystać ze swojej skrzynki poczty głosowej z innego aparatu. Twoje wiadomości zawsze są bezpieczne.

Informacje o tym, jak łączyć się z pocztą głosową, zawsze dostaniesz od nas w wiadomościach powitalnych tuż po zalogowaniu się do danego operatora zagranicznego. Wielu z nich umożliwia połączenie poprzez wybranie skróconych numerów 602 900 i 602 950.

Przekierowania połączeń do poczty głosowej są bezpłatne w roamingu w krajach Unii Europejskiej (strefa roamingowa 1A). Za odsłuchanie wiadomości płacisz zgodnie z cennikiem połączeń w roamingu.

Pamiętaj! W przypadku warunkowego przekierowania połączeń – gdy telefon jest zajęty, nie odpowiada lub jest poza zasięgiem – połączenie przychodzące jest przesyłane automatycznie do kraju, w którym aktualnie jesteś. Dopiero gdy nie zostanie podjęte, wróci do Polski. Oznacza to dla ciebie dodatkowe koszty, jeśli przebywasz w roamingu poza Unią Europejską. Płacisz za przeniesienie połączenia za granicę i jego ponowne przekazanie do Polski.

Przed wyjazdem za granicę sprawdź w menu swojego telefonu status przekierowań na pocztę głosową.

W dowolnym momencie możesz czasowo zawiesić przekierowanie połączeń na pocztę głosową, wybierając na klawiaturze swojego telefonu kod #002# i zatwierdzając go w taki sam sposób, w jaki zatwierdzasz numer, gdy chcesz zadzwonić. W większości telefonów jest to klawisz z zieloną słuchawką. W odpowiedzi otrzymasz potwierdzenie zawieszenia przekierowań.

W celu ponownej aktywacji przekierowania połączeń na pocztę głosową po powrocie z zagranicy, wybierz na klawiaturze swojego telefonu kod *002# i zatwierdź go jak zawsze. W odpowiedzi otrzymasz potwierdzenie ponownej aktywacji przekierowań.