Już jestem

Okres trwania: aktywna przez cały okres umowy
dla kogo: dla wszystkich

Sposób 1.

Zadzwoń pod numer (oferta na abonament, opłata za połączenie zgodna z posiadaną taryfą)

602 900

Sposób 2.

Zadzwoń pod numer (jeżeli posiadasz ofertę Mix lub T-Mobile na kartę, opłata za połączenie zgodna z posiadaną taryfą)

*9602

Cennik

Wiesz kiedy dzwonić Usługa bezpłatna

Jak to działa

Już jestem to usługa, dzięki której wiesz kiedy ktoś, do kogo nie można było się dodzwonić (bo np. miał wyłączony telefon, był poza zasięgiem sieci T-Mobile lub prowadził rozmowę z innym Użytkownikiem) jest już dostępny.

Dzwonisz do osoby, która ma wyłączony telefon, jest poza zasięgiem lub rozmawia z innym użytkownikiem. Jeśli osoba ta włączy się do sieci/ skończy rozmowę w przeciągu 8 godzin od Twojej próby połączenia, otrzymasz SMS z informacją o tym że osoba ta jest już osiągalna. Jako nadawca SMS-a będzie widniał numer osoby, do której próbowałeś się dodzwonić.

Posiadając aktywną usługę zawiadamiasz również innych o swojej dostępności. Dzięki temu, osoba dzwoniąca do Ciebie w czasie gdy masz wyłączony telefon, jesteś poza zasięgiem lub rozmawiasz z innym użytkownikiem otrzyma wiadomość SMS z informacją o twojej dostępności. Wiadomość SMS zostanie wysłana do osoby dzwoniącej jeśli włączysz się do sieci/ skończysz rozmawiać w ciągu 8 godz od próby połączenia

Dzięki temu bez problemu nawiążesz ponownie połączenie. Aby usługa prawidłowo działała - obie strony (i dzwoniący i osoba, do której dzwonisz) muszą mieć aktywowaną usługę Już jestem.

Ile to kosztuje

Korzystanie z usługi jest całkowicie bezpłatne. Bezpłatne SMS-y nie obciążają ani osoby otrzymującej SMS-a ani osoby, o statusie której SMS powiadamia.

Gdy Użytkownik przebywa poza granicami Polski, funkcja automatycznego wysyłania wiadomości SMS z informacją do osób, które próbowały się z nim połączyć jest niedostępna. Użytkownik przebywający poza granicami Polski może korzystać z funkcji odbierania wiadomości SMS z informacjami, że osoby, do których dzwonił są już osiągalne, opłata za SMS-a przychodzącego jest zgodna z obowiązującym cennikiem roamingowym T-Mobile Polska S.A, dostępnym na www.t-mobile.pl.

Pozostałe informacje:

  • Osoby z aktywną Pocztą głosową powinny mieć uruchomioną funkcję Powiadomienie o próbie połączenia (opcja jest aktywowana automatycznie wraz z kartą SIM lub samodzielnie w menu Poczty głosowej).
    Jeśli Osoba korzystająca z Poczty głosowej wyłączyła opcję "Powiadomienie o próbie połączenia" może dokonać ponownej aktywacji samodzielnie poprzez menu Poczty Głosowej. W przypadku nie posiadania aktywnej opcji "Powiadomienie o próbie połączenia" Użytkownik może korzystać tylko z automatycznego otrzymywania SMS z informacją, że Osoba , do której dzwonił jest już dostępna.
  • W przypadku Użytkowników T-Mobile na kartę i Abonentów Mix, nie posiadających środków na koncie lub z przekroczoną datą ważności konta, z uwagi na niemożność wykonywania prób połączenia korzystanie z Usługi ograniczone będzie do automatycznego wysyłania wiadomości SMS z informacjami do osób, które próbowały się z nimi połączyć w czasie ich niedostępności.
  • Użytkownicy będący Abonentami T-Mobile, którzy chcą zrezygnować z korzystania z Usługi mogą to zrobić wykonując telefon do Biura Obsługi Abonenta (opłata za połączenie zgodna z posiadaną taryfą) lub w połączeniu (on-line) z Internetowym Biurem Obsługi Abonenta na www.t-mobile.pl (w zakładce „Mój T-Mobile”), Użytkownicy będący Użytkownikami t-mobile na kartę lub Abonenci Mix, którzy chcą zrezygnować z korzystania z Usługi, mogą to zrobić wykonując telefon do Biura Obsługi Użytkownika *9602 (opłata za połączenie zgodna z posiadaną taryfą) lub w połączeniu (on-line) z Internetowym Biurem Obsługi Abonenta na www.t-mobile.pl (w zakładce „Mój T-Mobile”).

Dokumenty do pobrania

  • Cennik

    Usługi "Już jestem"

  • Nie możesz odczytać pliku - kliknij tutaj i ściągnij bezpłatny program Adobe Reader.