Pytania i odpowiedzi

Usługi i pakiety

Jak mogę korzystać z LTE?

Dowiedz się, jak korzystać z LTE

Więcej

Poczta głosowa jest dostępna dla wszystkich Klientów sieci T-Mobile i Użytkowników T-Mobile na kartę. Jeśli nie korzystasz z niej dłużej niż 3 miesiące to skrzynka zostaje automatycznie wyłączona. Jesteś o tym fakcie poinformowany SMS-em 30 dni wcześniej - tak abyś miał czas na ustawienie przekierowań i skorzystanie z usługi.

Jeśli nie chcesz używać poczty głosowej - możesz ją zawiesić kodem ekspresowym*:
*002# i potwierdzając klawiszem akceptacji połączenia. Przekierowania do Poczty głosowej zostaną zawieszone

Aby odwiesić działanie Poczty głosowej wpisz*:
*002# - i poczta będzie się zgłaszała w sytuacjach jak było wcześniej zdefiniowane.

*funkcjonalność niedostępna dla klientów posiadających włączoną usługę „Domyślne przekierowania na pocztę głosową” – całkowite skasowanie przekierowań na Pocztę głosową możliwe jest jedynie za pośrednictwem BOA/BOU lub poprzez Internetowy System Obsługi.

Więcej o Poczcie głosowej przeczytasz TUTAJ

Zaloguj się do serwisu Mój T-Mobile. Wybierz zakładkę Usługi i następnie Bezpieczeństwo i blokady, wybierz Blokada połączeń z numerów zastrzeżonych i kliknij na zmień.

Tak. Skorzystaj z usługi „Dodaj do rachunku w T-Mobile”, która nie wymaga aktywacji a koszt zakupu zostanie dodany do najbliższej faktury. 

Więcej o usłudze przeczytasz TUTAJ.

Dla telefonów komórkowych

*42913 (opłata 2,46 zł z VAT za połączenie, nie zależy od czasu trwania połączenia)
lub
602 913 000 (opłata zgodna z planem taryfowym i informacją w zakładce Cenniki)

Telefony stacjonarne

602 913 000

Polecamy serwis muzyczny TIDAL z bezpłatnym transferem przy słuchaniu utworów z 30 milionów dostępnych piosenek. 

Więcej o usłudze przeczytasz TUTAJ.

Tak, w przypadku braku przekazania numeru przez centralę telefoniczną obsługującą połączenie przykładowo z numeru zagranicznego.

Wpisz w telefonie bezpłatny kod ekspresowy *331**# i naciśnij klawisz połączenia.
Aby przywrócić połączenia użyj kodu #331**# i klawisz połączenia.

Sprawdź usługi operatora - co to znaczy? 

Więcej

Oczekiwanie na połączenie umożliwia otrzymanie sygnału podczas prowadzenia rozmowy o połączeniu z Twoim numerem. Osoba dzwoniąca do Ciebie usłyszy komunikat o zajętości i możliwości poczekania na linii. 
Włączenie usługi – wpisz w telefonie bezpłatny kod ekspresowy *43#

Wielu klientów T-Mobile korzysta z Serwisów Premium oferowanych zarówno przez T-Mobile jak i firmy zewnętrzne. Pobierają gry na telefon, ustawiają dzwonki, wysyłają SMS-y wspierając fundacje pomagające np. poszkodowanym w klęskach żywiołowych lub chorym dzieciom. Mogą również brać udział w różnych loteriach i konkursach. Aby przybliżyć wszystkim zasady korzystania z tych usług T-Mobile przygotowała poniższy poradnik.

Więcej

Modyfikacja lub jej brak określona jest w warunkach Twojej oferty promocyjnej.

Należy wykonać jakąś aktywność w Roamingu ( np. SMS,MMS, połączenie, email wysłany lub odebrany). Samo zalogowanie do sieci operatora zagranicznego nie będzie przez nas brane pod uwagę.

Nie

Nie, ale możliwe jest zapisanie ulubionych utworów w trybie „offline". Zachowane w ten sposób utwory możesz odsłuchiwać nawet przy wyłączonej transmisji danych lub braku sieci w telefonie (np. w samolocie).

Niestety nie.

Po wykorzystaniu minut zawartych w usłudze, połączenia w roamingu w Unii Europejskiej będą rozliczane wg stawki 0,29 zł netto za każdą rozpoczętą minutę połączenia

Po wykorzystaniu pakietu Internetu w UE automatycznie będzie wykorzystany pakiet Internetu Świat posiadany w ramach warunków oferty.

Szczegółowe informacje i dostępne możliwości przekaże Konsultant Biura Obsługi Abonenta pod numerem 60290000 oraz w Sklepie T-Mobile.

Usługa dostępna jest w najwyższych taryfach. Szczegółowe informacje zamieszczone są warunkach oferty. Usługa nie wymaga aktywacji, jest automatycznie włączona w dedykowanej taryfie.

W trakcie całego dodatkowego czasu oznaczonego obowiązywania Umowy, Klient ma możliwość w każdej chwili do skorzystania z aneksu umowy (wymiany telefonu lub pakietu usług).

Wszystkie wybrane usługi będą aktywne automatycznie od aktywacji karty SIM.

Aktywacji dokonasz z poziomu aplikacji TIDAL, poprzez wysłanie SMS o treści TAK na nr 80777 oraz przez stronę tidal.t-mobile.pl

Jest to serwis muzyczny online oferujący bezpłatny transfer danych przy słuchaniu muzyki/oglądaniu clipów w sieci T-Mobile (dla Klientów posiadających wykupioną subskrypcję w T-Mobile), 23 miliony utworów, aktualne nowości muzyczne, pełne albumy, dużą ilość polskiej muzyki i playlisty na każda okazję. Dodatkowo posiada funkcję "offline" pozwalająca na słuchanie zapisanej muzyki poza zasięgiem sieci