Zgody marketingowe

Jeśli wyślesz SMSa o treści: Tak1 na numer 4388 – włączona zostanie zgoda T‑Mobile Marketing. Możesz tę samą zgodę aktywować wybierając kod ekspresowy *150*160*1#.

 • Warto wyrazić zgodę na komunikację marketingową, dzięki temu niezależnie czy masz numer na abonament, na kartę czy w ofercie MIX jako pierwszy dowiesz się o:

  • Najnowszych promocjach i bonusach dopasowanych do Twoich potrzeb i pozwalających obniżyć koszty korzystania z naszych usług.
  • Zniżkach na połączenia, SMS-y i InternetSpecjalnych ofertach na przedłużenie umowy w T-Mobile z super smartfonami już od 1 zł.
  • Specjalnych ofertach na przeniesienie numeru z oferty T-Mobile na kartę do oferty T-Mobile Abonament lub oferty T-Mobile Mix.
  • Dedykowanych dla Ciebie ofertach naszych partnerów.

  Pamiętaj, to Ty zawsze finalnie decydujesz czy będziesz chciał skorzystać z przedstawionej oferty – masz pełną kontrolę nad swoim kontem w T-Mobile, a dzięki zgodom marketingowym dowiesz się o naszych nowościach w ofercie.

  Bonusy za wyrażenie zgód marketingowych – sprawdź jak je zdobyć:

  • Jeśli masz numer na abonament za wyrażenie kompletu zgód lub wyrażenie zgody dla brakujących zgód marketingowych wskazanych w zakładce „Chcę włączyć zgody” możesz otrzymać rabat 5 zł co miesiąc do Twojego abonamentu! Sprawdź w regulaminie ofertę, z której obecnie korzystasz – zobacz czy uwzględnia on rabat za wyrażenie zgód marketingowych.
  • Jeśli masz numer w ofercie T-Mobile na kartę  za wyrażenie kompletu zgód lub brakujących zgód marketingowych wskazanych w zakładce „Chcę włączyć zgody” otrzymasz od nas prezent - 200 GB na 30 dni oraz dodatkowe 5 zł doładowania do wykorzystania na dowolne usługi telekomunikacyjne. Zgody włączysz przy pomocy krótkiego kodu: *555*1# i zatwierdź zieloną słuchawką.  Zapoznaj się z regulaminem dla Klientów korzystających z oferty T-Mobile na kartę.

   Jako nasz Klient możesz szybko wyrazić wszystkie lub brakujące zgody marketingowe poprzez wysłanie bezpłatnego kodu *140*200*7# i otrzymać bonus.

  Pamiętaj! Ważne!

  Wyrażenie zgód marketingowych jest bezpłatne i dobrowolne, w dowolnym momencie możesz odwołać wyrażoną wcześniej zgodę marketingową.

  Kierując do Ciebie komunikację marketingową naszych ofert, promocji, reklam naszych Partnerów miej pewność, że żadne Twoje dane nie są nikomu przekazywane i są w pełni bezpieczne!

  .Definicje zgód marketingowych dla umów, aneksów, rejestracji kart SIM od dnia 25.05.2018

  T-Mobile Marketing

  Dzięki tej zgodzie będziesz otrzymywać informacje o najnowszych ofertach T-Mobile za pośrednictwem różnych kanałów komunikacji (np. SMS, MMS, telefon, email, wiadomości w aplikacji mobilnej) w trakcie i po zakończeniu umowy.

  Partnerzy Marketing

  Dzięki tej zgodzie będziesz otrzymywać informacje o najnowszych ofertach naszych Partnerów za pośrednictwem różnych kanałów komunikacji (np. SMS, MMS, telefon, email, wiadomości w aplikacji mobilnej) w trakcie i po zakończeniu umowy.

  T-Mobile Aktywność telekomunikacyjna i www

  Dzięki tej zgodzie będziesz otrzymywać oferty T-Mobile lepiej dopasowane do Twoich potrzeb w oparciu o dane transmisyjne, w tym lokalizację, odwiedzane strony www i oprogramowanie zainstalowane na urządzeniu.

  Partnerzy Aktywność Telekomunikacyjna, targetowanie i www

  Dzięki tej zgodzie będziesz otrzymywać oferty naszych Partnerów lepiej dopasowane do Twoich potrzeb w oparciu o dane osobowe i transmisyjne, w tym lokalizację, odwiedzane strony www i oprogramowanie zainstalowane na urządzeniu.T-Mobile

  Wzbogacenie danych

  Zgoda umożliwi prezentowanie interesujących ofert T-Mobile na podstawie pogłębionych danych osobowych połączonych z danymi ogólnodostępnymi w bazach danych.

  Partnerzy Wzbogacenie danych

  Zgoda ta umożliwia prezentowanie najciekawszych reklam naszych Partnerów na podstawie pogłębionych danych osobowych połączonych z danymi ogólnodostępnymi w bazach danych np. w Internecie

  Partnerzy Statystyka

  Zgoda ta umożliwi przetwarzanie danych osobowych w celu tworzenia statystyk dla zainteresowanych podmiotów trzecich. Żadne Twoje dane osobowe nie będą przekazywane, tylko anonimowe zestawienia.

  Partnerzy udostępnianie danych do analiz marketingowych oraz historii transakcji

  Ta zgoda pozwoli na udostępnienie Twoich danych dotyczących Twojej wiarygodności płatniczej.

  Partnerzy Lokalne wydarzenia społeczno-polityczne

  Dzięki tej zgodzie będziemy Cię informować np. poprzez SMS, MMS o wydarzeniach społeczno - politycznych w Twojej okolicy.

  Partnerzy Lokalne informacje użyteczne społecznie

  Ta zgoda umożliwi Ci otrzymywanie ważnych informacji dotyczących Twojej społeczności lokalnej (np.. remonty, zdarzenia losowe, utrudnienia w ruchu).

  Partnerzy Analiza danych dot. wykonywania połączeń

  Dzięki tej zgodzie będziemy mogli dopasować oferty naszych Partnerów w oparciu o Twoje dane bilingowe (np. numery połączeń, numery telefonów, na które były wysyłane SMSy).

  Child Alert

  Mając tę zgodę będziesz otrzymywać wiadomości MMS utworzone przez Komendę Główną Policji na temat zaginionych dzieci wraz z ich wizerunkiem. Celem jest pomoc w odnalezieniu zaginionych dzieci

 • Numer do włączenia zgód marketingowych to 4388, (numer jest bezpłatny). W tabeli znajdziesz kody dla poszczególnych zgód. Zarządzaj w łatwy sposób zgodami.
  Przykład: Jeśli wyślesz SMSa o treści Tak1 na numer 4388– włączona zostanie zgoda T-Mobile Marketing. Możesz tę samą zgodę aktywować wybierając kod ekspresowy *150*160*1#.
  Zgody zaznaczone kolorem umożliwiają otrzymanie bonusu, jeśli Twoja oferta to przewiduje.

  Numer SMS 4388 Kody ekspresowe
  Lista zgód dla umów, aneksów, rejestracji od 25.05.2018 AKTYWACJA
  TMPL Marketing Tak1 *150*160*1#
  Partnerzy Marketing Tak2 *150*160*2#
  TMPL Aktywność telekomunikacyjna i www Tak3 *150*160*3#
  Partnerzy Aktywność Telekomunikacyjna, targetowanie i www Tak4 *150*160*4#
  TMPL Wzbogacenie danych Tak5 *150*160*5#
  Partnerzy Wzbogacenie danych Tak6 *150*160*6#
  Partnerzy Statystyka Tak7 *150*160*7#
  Partnerzy udostępnianie danych do analiz marketingowych oraz historii transakcji Tak8 *150*160*8#
  Partnerzy Lokalne wydarzenia społeczno- polityczne Tak9 *150*160*9#
  Partnerzy Lokalne informacje użyteczne społecznie Tak10 *150*160*10#
  Partnerzy Analiza danych dot. wykonywania połączeń Tak11 *150*160*11#
  Child Alert Tak12 *150*160*12#

   

  Co dają mi zgody marketingowe:

  TMPL Marketing - Dzięki tej zgodzie będziesz otrzymywać informacje o najnowszych ofertach T-Mobile za pośrednictwem różnych form komunikacji (np. SMS, MMS, telefon, email, wiadomości w aplikacji mobilnej) w trakcie i po zakończeniu umowy.

  Partnerzy Marketing - Dzięki tej zgodzie będziesz otrzymywać informacje o najnowszych ofertach naszych Partnerów za pośrednictwem różnych form komunikacji (np. SMS, MMS, telefon, email, wiadomości w aplikacji mobilnej) w trakcie i po zakończeniu umowy.

  TMPL Aktywność telekomunikacyjna i www - Dzięki tej zgodzie będziesz otrzymywać oferty T-Mobile lepiej dopasowane do Twoich potrzeb w oparciu o dane transmisyjne, w tym lokalizację, odwiedzane strony www i oprogramowanie zainstalowane na urządzeniu.

  Partnerzy Aktywność Telekomunikacyjna, targetowanie i www - Dzięki tej zgodzie będziesz otrzymywać oferty naszych Partnerów lepiej dopasowane do Twoich potrzeb w oparciu o dane osobowe i transmisyjne, w tym lokalizację, odwiedzane strony www i oprogramowanie zainstalowane na urządzeniu.

  TMPL Wzbogacenie danych - Zgoda umożliwi prezentowanie interesujących ofert T-Mobile na podstawie pogłębionych danych osobowych połączonych z danymi ogólnodostępnymi w bazach danych

  Partnerzy Wzbogacenie danych - Zgoda da możliwość prezentowania najciekawszych reklam naszych Partnerów na podstawie pogłębionych danych osobowych połączonych z danymi ogólnodostępnymi w bazach danych np. w Internecie

  Partnerzy Statystyka - Zgoda ta umożliwi przetwarzanie danych osobowych w celu tworzenia statystyk dla zainteresowanych podmiotów trzecich. Żadne Twoje dane osobowe nie będą przekazywane, tylko anonimowe zestawienia.

  Partnerzy udostępnianie danych do analiz marketingowych oraz historii transakcji - Ta zgoda pozwoli na udostępnienie Twoich danych dotyczących Twojej wiarygodności płatniczej

  Partnerzy Lokalne wydarzenia społeczno-polityczne - Dzięki tej zgodzie będziemy Cię informować np. poprzez SMS, MMS o wydarzeniach społeczno - politycznych w Twojej okolicy

  Partnerzy Lokalne informacje użyteczne społecznie - Ta zgoda da Ci wiedzę na temat ważnych informacji dotyczących Twojej społeczności lokalnej (np.. remonty, zdarzenia losowe, utrudnienia w ruchu)

  Partnerzy Analiza danych dot. wykonywania połączeń - Dzięki tej zgodzie będziemy mogli dopasować oferty naszych Partnerów w oparciu o Twoje dane bilingowe (np. numery połączeń, numery telefonów, na które były wysyłane SMSy)

  Child Alert - Mając tę zgodę będziesz otrzymywać wiadomości MMS utworzone przez Komendę Główną Policji na temat zaginionych dzieci wraz z ich wizerunkiem. Celem jest pomoc w odnalezieniu zaginionych dzieci

 • Na podstawie daty zawarcia umowy, aneksu do umowy, rejestracji prepaid albo wyrażenia przez Ciebie zgód marketingowych, masz przypisany swój dedykowany zestaw zgód. Sprawdź swój numer do zarządzania zgodami.

 • Nie wiesz, który zestaw zgód jest Twój? Wyślij bezpłatnego SMS-a o treści STATUS na numer 6790, a w odpowiedzi otrzymasz swój numer do zarządzania zgodami, następnie łatwo odnajdziesz komendy do swoich zgód po numerze do zarządzania w części „Wersje zgód”.

 • Jeśli w odpowiedzi na SMSa otrzymałeś wiadomość, że Twój numer do zarządzania zgodami to np. 80070, kliknij na okno z tym numerem, a znajdziesz wszystkie szczegóły na temat wycofania zgód.

  Numer do zarządzania 4388
  Zgody marketingowe dla umów/aneksów zawartych od 25.05.2018

  Wyłączenie zgód (dla umów, aneksów rejestracji lub aktywacji zgód od 25.05.2018)

  Jeśli od 25.05.2018:

  • podpisałeś umowę, lub aneks do umowy,
  • zarejestrowałeś numer prepaid,
  • lub po tym terminie zdecydowałeś się aktywować zgody, mimo iż podpisałeś umowę wcześniej

  Obowiązują Cię poniższe zgody marketingowe. W tabeli znajdziesz komendy na włączenie lub wyłączenie zgód marketingowych.

  Numer do obsługi Twoich zgód to 4388 , (numer jest bezpłatny).

  Przykład: Jeśli wyślesz SMSa o treści Nie1 na numer 4388– wyłączona zostanie zgoda T-Mobile Marketing. Możesz tę samą zgodę aktywować wybierając kod ekspresowy *150*160*13#.

  PAMIETAJ, ŻE WYCOFANIE ZGODY MARKETINGOWEJ POWODUJE UTRATĘ RABATU 5 zł ! (jeśli jest naliczany do Twojej faktury)

  Numer SMS 4388 Kody ekspresowe
  Lista zgód dla umów, aneksów, rejestracji od 25.05.2018 DEZAKTYWACJA
  TMPL Marketing Nie1 *150*160*13#
  Partnerzy Marketing Nie2 *150*160*14#
  TMPL Aktywność telekomunikacyjna i www Nie3 *150*160*15#
  Partnerzy Aktywność Telekomunikacyjna, targetowanie i www Nie4 *150*160*16#
  TMPL Wzbogacenie danych Nie5 *150*160*17#
  Partnerzy Wzbogacenie danych Nie6 *150*160*18#
  Partnerzy Statystyka Nie7 *150*160*19#
  Partnerzy udostępnianie danych do analiz marketingowych oraz historii transakcji Nie8 *150*160*20#
  Partnerzy Lokalne wydarzenia społeczno- polityczne Nie9 *150*160*21#
  Partnerzy Lokalne informacje użyteczne społecznie Nie10 *150*160*22#
  Partnerzy Analiza danych dot. wykonywania połączeń Nie11 *150*160*23#
  Child Alert Nie12 *150*160*25#
   

  Numer do zarządzania 80070
  Zgody marketingowe dla umów/aneksów zawartych od 11.07.2016

  Wyłączenie zgód (dla umów, aneksów rejestracji lub aktywacji zgód od 11.06.2016)

  Jeśli od 25.05.2018:

  • podpisałeś umowę, lub aneks do umowy,
  • zarejestrowałeś numer prepaid,

  Obowiązują Cię poniższe zgody marketingowe. W tabeli znajdziesz komendy na włączenie lub wyłączenie zgód marketingowych.

  Numer do obsługi Twoich zgód to 80070 , (numer jest bezpłatny).

  Przykład: Jeśli wyślesz SMSa o treści nie1 na numer 80070– wyłączona zostanie zgoda Marketing T-Mobile. Możesz tę samą zgodę aktywować wybierając kod ekspresowy *140*200*9#.

  PAMIETAJ, ŻE WYCOFANIE ZGODY MARKETINGOWEJ POWODUJE UTRATĘ RABATU 5 zł ! (jeśli jest naliczany do Twojej faktury).

  Numer SMS 80070 Kody ekspresowe
  Lista zgód dla umów, aneksów, rejestracji od 11.07.2016 DEZAKTYWACJA
  Marketing T-Mobile nie1 *140*200*9#
  T-Mobile Transmisja danych nie2 *140*200*10#
  Partnerzy Transmisja danych nie3 *140*200*11#
  Profilowanie T-Mobile nie4 *140*200*12#
  Targetowanie bazy dla Partnera nie5 *140*200*13#
  Przetwarzanie danych po rozwiązaniu umowy nie6 *140*200*14#
  Numer SMS 80040
  Child Alert Nie *140*200*16#
   

  Poniżej znajdziesz informacje dotyczące treści poszczególnych zgód wraz z wyjaśnieniami:
  Marketing T-Mobile - Jest to zgoda na działalność marketingową poprzez: Telefon, SMS, MMS, email, IVR, czyli tymi kanałami będziemy się z Tobą kontaktować w sprawie najnowszych ofert oraz dodatkowych usług

  T-Mobile Transmisja danych - To zgoda na marketing ofert Operatora na podstawie analizy danych transmisyjnych, czyli na podstawie analizy Twojej aktywności (np. ilości SMS-ów, połączeń)

  Partnerzy Transmisja danych - Zgoda na marketing ofert Partnerów na podstawie analizy danych transmisyjnych, (np. ilości SMSów)

  Profilowanie T-Mobile - Zgoda na profilowanie danych w celu otrzymywania ofert dopasowanych do Ciebie w oparciu o analizę danych posiadanych przez Operatora

  Targetowanie ofert Partnera - Zgoda na przetwarzanie danych osobowym przez Operatora dla celów marketingu Partnera, dzięki tej zgodzie będziemy mogli zaproponować Ci oferty naszych Partnerów

  Zgoda na przetwarzanie danych po rozwiązaniu umowy - Zgoda na przetwarzanie danych po rozwiązaniu umowy z Operatorem, daje możliwość kontaktu z Tobą w sprawie oferty po zakończeniu współpracy

  Child Alert - Dzięki współpracy Policji i T-Mobile masz możliwość przyłączenia się do programu Child Alert. Możesz mieć wpływ na odnalezienie zaginionych dzieci! Dzięki tej zgodzie otrzymasz MMS-a z wizerunkiem zaginionego dziecka. To program, którego głównym celem jest szybsze i skuteczniejsze poszukiwanie młodych ludzi (dzieci i nastolatków).

  Numer do zarządzania 80888
  Zgody marketingowe dla rejestracji przed 11.07.2016

  Wyłączenie zgód (dla umów, aneksów rejestracji lub aktywacji zgód od 11.06.2016)

  Jeśli przed 11.07.2016:

  • podpisałeś umowę, lub aneks do umowy,
  • zarejestrowałeś numer prepaid,

  Obowiązują Cię poniższe zgody marketingowe. W tabeli znajdziesz komendy na włączenie lub wyłączenie zgód marketingowych.

  Numer do wyłączenia Twoich zgód to 80888 , (numer jest bezpłatny).

  Przykład: Jeśli wyślesz SMSa o treści nie1 na numer 80888– wyłączona zostanie zgoda EIH Operator. (EIH- Elektroniczna informacja handlowa)

  PAMIETAJ, ŻE WYCOFANIE ZGODY MARKETINGOWEJ POWODUJE UTRATĘ RABATU 5 zł ! (jeśli jest naliczany do Twojej faktury)

  Numer SMS 80888
  Lista zgód dla umów, aneksów, rejestracji przed 11.07.2016 DEZAKTYWACJA
  EIH Operator nie1
  EIH Partnerzy nie2
  EIH Operator Transmisyjne nie3
  EIH Partnerzy Transmisyjne nie4
  EIH Operator Automaty nie5
  EIH Operator Automaty nie6
   

  EIH Operator - To zgoda na marketing ofert Operatora na podstawie analizy danych transmisyjnych, czyli na podstawie analizy Twojej aktywności (np. ilości SMS-ów, połączeń) EIH Partnerzy - Zgoda na marketing ofert Partnerów na podstawie analizy danych transmisyjnych, (np. ilości SMSów)

  EIH Operator Transmisyjne - To zgoda na marketing ofert Operatora na podstawie analizy danych transmisyjnych, czyli na podstawie analizy Twojej aktywności (np. ilości SMS-ów, połączeń)

  EIH Partnerzy Transmisyjne - Zgoda na marketing ofert Partnerów na podstawie analizy danych transmisyjnych, (np. ilości SMSów)

  EIH Operator Automaty - zgoda na marketing ofert Operatora przy pomocy np. IVR

  EIH Operator Automaty - zgoda na marketing ofert Partnera przy pomocy np. IVR

 • Masz możliwość modyfikacji zgód marketingowych poprzez:

  • Bezpłatna aktywacja zgód poprzez SMS, kod ekspresowy – patrz w części „ Chcę włączyć zgody
  • Bezpłatna dezaktywacja zgód poprzez SMS patrz w części „ Chcę wyłączyć zgody
  • Biuro Obsługi Abonenta- dzwoniąc na numer Biura Obsługi – Kontakt
  • Osobiście – w Salonach T-Mobile Polska S.A. – lista salonów
  • Pisemnie – np. wysyłając dyspozycję na adres Kontakt

  Na podstawie daty zawarcia umowy, aneksu do umowy, rejestracji numeru Na Kartę lub wyrażenia przez Ciebie zgód marketingowych masz przypisany swój dedykowany zestaw zgód. Jeśli nie wiesz, albo nie pamiętasz możesz szybko sprawdzić, który zestaw jest Twój. W tym celu wyślij bezpłatnego SMS-a o treści STATUS na numer 6790, a w odpowiedzi otrzymasz swój numer do zarządzania zgodami. Jeśli w odpowiedzi na SMS-a otrzymałeś wiadomość, że Twój numer do zarządzania zgodami to np. 4388 wybierz poniżej okno z tym numerem, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące zarządzania zgodami.

  Masz również możliwość zarządzania zgodami poprzez kontakt z Biurem Obsługi, osobiście w naszych Salonach lub pisemnie wysyłając dyspozycję na adres kontakt@t-mobile.pl

  W opisanych poniżej tabelach znajdziesz wszystkie informacje jak zarządzać zgodami marketingowymi wprost z Twojego telefonu. Jeśli np. chcesz włączyć zgodę T-Mobile Marketing wystarczy, że wyślesz bezpłatnego SMS-a o treści Tak1 na numer 4388, tę samą zgodę aktywujesz również wybierając kod ekspresowy *150*160*1#

  Zgody marketingowe wyróżnione w tabeli poniżej uprawniają Ciebie do otrzymania bonusu – jeśli masz numer w ofercie T-Mobile Abonament sprawdź w regulaminie oferty, z której obecnie korzystasz czy uwzględnia on rabat za wyrażenie zgód marketingowych. Jeśli masz numer w ofercie T-Mobile Mix zapoznaj się z regulaminem dla Klientów korzystających z oferty T-Mobile Mix, a jeśli masz numer w ofercie T-Mobile na kartę zapoznaj się z regulaminem dla Klientów korzystających z oferty T-Mobile na kartę.

  Zgody marketingowe dla umów, aneksów, rejestracji kart SIM od dnia 25.05.2018
  Numer do zarządzania zgodami 4388

  Poniżej znajdziesz informacje dotyczące treści poszczególnych zgód marketingowych:

  T-Mobile Marketing - Dzięki tej zgodzie będziesz otrzymywać informacje o najnowszych ofertach T-Mobile za pośrednictwem różnych kanałów komunikacji (np. SMS, MMS, telefon, email, wiadomości w aplikacji mobilnej) w trakcie i po zakończeniu umowy.

  Partnerzy Marketing - Dzięki tej zgodzie będziesz otrzymywać informacje o najnowszych ofertach naszych Partnerów za pośrednictwem różnych kanałów komunikacji (np. SMS, MMS, telefon, email, wiadomości w aplikacji mobilnej) w trakcie i po zakończeniu umowy.

  T-Mobile Aktywność telekomunikacyjna i www - Dzięki tej zgodzie będziesz otrzymywać oferty T-Mobile lepiej dopasowane do Twoich potrzeb w oparciu o dane transmisyjne, w tym lokalizację, odwiedzane strony www i oprogramowanie zainstalowane na urządzeniu.

  Partnerzy Aktywność Telekomunikacyjna, targetowanie i www - Dzięki tej zgodzie będziesz otrzymywać oferty naszych Partnerów lepiej dopasowane do Twoich potrzeb w oparciu o dane osobowe i transmisyjne, w tym lokalizację, odwiedzane strony www i oprogramowanie zainstalowane na urządzeniu.

  T-Mobile Wzbogacenie danych - Zgoda umożliwi prezentowanie interesujących ofert T-Mobile na podstawie pogłębionych danych osobowych połączonych z danymi ogólnodostępnymi w bazach danych

   
  Lista zgód dla umów, aneksów oraz rejestracji kart SIM od dnia 25.05.2018 r.
  Nazwa zgody marketingowej Bezpłatna aktywacja przez wysłanie SMS na numer 4388 o treści zaprezentowanej poniżej Bezpłatna aktywacja przez wysłanie ekspresowego kodu Bezpłatna dezaktywacja przez wysłanie SMS na numer 4388 o treści zaprezentowanej poniżej Bezpłatna dezaktywacja przez wysłanie ekspresowego kodu
  T-Mobile Marketing Tak1 *150*160*1# Nie1 *150*160*13#
  Partnerzy Marketing Tak2 *150*160*2# Nie2 *150*160*14#
  T-Mobile Aktywność Telekomunikacyjna i www Tak3 *150*160*3# Nie3 *150*160*15#
  Partnerzy Aktywność Telekomunikacyjna, targetowanie i www Tak4 *150*160*4# Nie4 *150*160*16#
  T-Mobile wzbogacanie danych Tak5 *150*160*5# Nie5 *150*160*17#
  Partnerzy wzbogacanie danych Tak6 *150*160*6# Nie6 *150*160*18#
  Partnerzy Statystyka Tak7 *150*160*7# Nie7 *150*160*19#
  Partnerzy udostępnianie danych do analiz marketingowych oraz historii transakcji Tak8 *150*160*8# Nie8 *150*160*20#
  Partnerzy lokalne wydarzenia społeczno-polityczne Tak9 *150*160*9# Nie9 *150*160*21#
  Partnerzy lokalne informacje użyteczne społecznie Tak10 *150*160*10# Nie10 *150*160*22#
  Partnerzy analiza danych dotyczących wykonywania połączeń Tak11 *150*160*11# Nie11 *150*160*23#
  Child Alert Tak12 *150*160*12# Nie12 *150*160*25#

   

  Numer do zarządzania zgodami 80070
  Zgody marketingowe dla umów, aneksów, rejestracji kart SIM od dnia 11.07.2018 do dnia 24.05.2018

  Poniżej znajdziesz informacje dotyczące treści poszczególnych zgód marketingowych:

  T-Mobile Marketing - Jest to zgoda na działalność marketingową poprzez: Telefon, SMS, MMS, email, IVR, czyli tymi kanałami będziemy się z Tobą kontaktować w sprawie najnowszych ofert oraz dodatkowych usług

  T-Mobile Transmisja danych - To zgoda na marketing ofert Operatora na podstawie analizy danych transmisyjnych, czyli na podstawie analizy Twojej aktywności (np. ilości SMS-ów, połączeń)

  Partnerzy Transmisja danych - Zgoda na marketing ofert Partnerów na podstawie analizy danych transmisyjnych, (np. ilości SMSów)

  Profilowanie T-Mobile - Zgoda na profilowanie danych w celu otrzymywania ofert dopasowanych do Ciebie w oparciu o analizę danych posiadanych przez Operatora.

  Targetowanie ofert Partnera - Zgoda na przetwarzanie danych osobowym przez Operatora dla celów marketingu Partnera, dzięki tej zgodzie będziemy mogli zaproponować Ci oferty naszych Partnerów

  Zgoda na przetwarzanie danych po rozwiązaniu umowy - Zgoda na przetwarzanie danych po rozwiązaniu umowy z Operatorem, daje możliwość kontaktu z Tobą w sprawie oferty po zakończeniu współpracy

  Child Alert - Dzięki współpracy Policji i T-Mobile masz możliwość przyłączenia się do programu Child Alert. Możesz mieć wpływ na odnalezienie zaginionych dzieci! Dzięki tej zgodzie otrzymasz MMS-a z wizerunkiem zaginionego dziecka. To program, którego głównym celem jest szybsze i skuteczniejsze poszukiwanie młodych ludzi (dzieci i nastolatków).

   
  Lista zgód dla umów, aneksów oraz rejestracji kart SIM od dnia 25.05.2018 r.
  Nazwa zgody marketingowej Bezpłatna aktywacja przez wysłanie SMS na numer 80070 o treści zaprezentowanej poniżej Bezpłatna aktywacja przez wysłanie ekspresowego kodu Bezpłatna dezaktywacja przez wysłanie SMS na numer 80070 o treści zaprezentowanej poniżej Bezpłatna dezaktywacja przez wysłanie ekspresowego kodu
  Marketing T-Mobile Tak1 *140*200*2# Nie1 *140*200*9#
  T-Mobile Transmisja danych Tak2 *140*200*2# Nie2 *140*200*10#
  Partnerzy Transmisja danych Tak3 *140*200*3# Nie3 *140*200*11#
  Profilowanie T-Mobile Tak4 *140*200*4# Nie4 *140*200*12#
  Targetowanie bazy dla Partnera Tak5 *140*200*5# Nie5 *140*200*13#
  Przetwarzanie danych po rozwiązaniu umowy Tak6 *140*200*6# Nie6 *140*200*14#
  Child Alert Tak *140*200*8# Nie *140*200*16#

   

   

  Numer do zarządzania zgodami 80888
  Zgody marketingowe dla umów, aneksów, rejestracji kart SIM do dnia 10.07.2016

  Poniżej znajdziesz informacje dotyczące treści poszczególnych zgód marketingowych:

  EIH Operator -DTo zgoda na marketing ofert Operatora na podstawie analizy danych transmisyjnych, czyli na podstawie analizy Twojej aktywności (np. ilości SMS-ów, połączeń) EIH Partnerzy - Zgoda na marketing ofert Partnerów na podstawie analizy danych transmisyjnych, (np. ilości SMSów)

  EIH Operator Transmisyjne - To zgoda na marketing ofert Operatora na podstawie analizy danych transmisyjnych, czyli na podstawie analizy Twojej aktywności (np. ilości SMS-ów, połączeń)

  EIH Partnerzy Transmisyjne - Zgoda na marketing ofert Partnerów na podstawie analizy danych transmisyjnych, (np. ilości SMSów)

  EIH Operator Automaty - zgoda na marketing ofert Operatora przy pomocy np. IVR

  EIH Operator Automaty - zgoda na marketing ofert Partnera przy pomocy np. IVR

   
  Lista zgód dla umów, aneksów oraz rejestracji kart SIM od dnia 25.05.2018 r.
  Nazwa zgody marketingowej Bezpłatna aktywacja przez wysłanie SMS na numer 80888 o treści zaprezentowanej poniżej Bezpłatna dezaktywacja przez wysłanie SMS na numer 80888 o treści zaprezentowanej poniżej
  EIH Operator Tak1 Nie1
  EIH Partnerzy Tak2 Nie2
  EIH Operator Transmisyjne Tak3 Nie3
  EIH Partnerzy Transmisyjne Tak4 Nie4
  EIH Operator Automaty Tak5 Nie5
  EIH Partnerzy Automaty Tak6 Nie6