Zgody na przetwarzanie danych osobowych i komunikację

Jeśli wyślesz SMSa o treści: Tak1 na numer 4388 – włączona zostanie zgoda T‑Mobile Marketing. Możesz tę samą zgodę aktywować wybierając kod ekspresowy *150*160*1#.

 • Dzięki wyrażeniu zgód marketingowych niezależnie czy masz numer na abonament, na kartę czy w ofercie MIX jako pierwszy dowiesz się o:

  • Propozycjach naszych produktów i usług;
  • Ofertach na przedłużenie umowy w T-Mobile ze smartfonami w promocyjnych cenach;
  • Dedykowanych dla Ciebie ofertach naszych partnerów.

  Bonusy za wyrażenie zgód marketingowych – sprawdź jak je zdobyć:

  • Jeśli masz numer na abonament za wyrażenie kompletu zgód marketingowych wskazanych w regulaminie oferty możesz otrzymać rabat 5 zł co miesiąc do Twojego abonamentu!
  • Jeśli masz numer w ofercie T-Mobile na kartę za wyrażenie zgód marketingowych wskazanych w regulaminie oferty otrzymasz od nas prezent - 200 GB na 30 dni oraz dodatkowe 5 zł po doładowaniu do wykorzystania na dowolne usługi telekomunikacyjne.
  • Jeśli masz numer w ofercie MIX za wyrażenie zgód marketingowych wskazanych w regulaminie oferty otrzymasz od nas prezent - 5 GB na 30 dni.

  Lista dostępnych zgód:

  Zgody marketingowe dla umów, aneksów, rejestracji kart SIM od dnia 25.05.2018

  T-Mobile Marketing

  Dzięki tej zgodzie będziesz otrzymywać za pośrednictwem rożnych form komunikacji (np. wiadomości sms) informacje o produktach, usługach, promocjach i rabatach w T-Mobile.

  Partnerzy Marketing

  Dzięki tej zgodzie będziesz otrzymywać za pośrednictwem rożnych form komunikacji informacji o produktach i usługach obecnych i przyszłych Partnerów T-Mobile.

  T-Mobile Aktywność telekomunikacyjna i www

  Dzięki tej zgodzie będziemy mogli przeanalizować Twoje dane (gdzie korzystasz z naszych usług, z jakich korzystasz stron internetowych i aplikacji, jak używasz SMS/MMS, kiedy i jak długo rozmawiasz) by jak najlepiej dostosować ofertę do Twoich potrzeb. W odpowiedzi na te potrzeby, propozycje usług i produktów będziesz otrzymywać za pośrednictwem rożnych form komunikacji.

  Partnerzy Aktywność Telekomunikacyjna, targetowanie i www

  Dzięki tej zgodzie będziemy mogli przeanalizować Twoje dane (gdzie korzystasz z naszych usług, z jakich korzystasz stron internetowych i aplikacji, jak używasz SMS/MMS, kiedy i jak długo rozmawiasz) by jak najlepiej dostosować oferty naszych Partnerów do Twoich potrzeb. W odpowiedzi na te potrzeby, propozycje produktów i usług Partnerów będziesz otrzymywać za pośrednictwem różnych form komunikacji.

  TMPL Wzbogacenie danych

  Zgoda umożliwi prezentowanie ofert T-Mobile na podstawie analizy danych osobowych połączonych z danymi z innych baz. T-Mobile będzie przetwarzać dane takie jak, np. wiek, płeć, dane lokalizacyjne, identyfikatory reklamowe systemu Android i IPhone, dostępne w bazach podmiotów trzecich i łączyć je z danymi posiadanymi przez T-Mobile (np. historią odwiedzanych stron, adresem podanym na umowie, wartością usług, danymi transmisyjnymi).

  Partnerzy Wzbogacenie danych

  Zgoda umożliwi prezentowanie ofert podmiotów współpracujących z T-Mobile i zlecających dostarczanie reklam abonentom T-Mobile, na podstawie analizy danych osobowych połączonych z danymi z innych baz. T-Mobile będzie przetwarzać dane takie jak, np. wiek, płeć, dane lokalizacyjne, identyfikatory reklamowe systemu Android i IPhone, dostępne w bazach podmiotów trzecich i łączyć je z danymi posiadanymi przez T-Mobile (np. historią odwiedzanych stron, adresem podanym na umowie, wartością usług, danymi transmisyjnymi).

  Partnerzy Statystyka

  Zgoda umożliwi T-Mobile przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu tworzenia statystyk dla zainteresowanych podmiotów trzecich, twoje dane osobowe jednak nie będą ty podmiotom udostępniane. Na podstawie tej zgody T-Mobile udostępnia jedynie anonimowe zestawienia.

  Partnerzy udostępnianie danych do analiz marketingowych oraz historii transakcji

  Na podstawie tej zgody T-Mobile będzie mógł udostępnić Twoje dane dotyczące płatności (np. wysokość rachunku, terminowość dokonywanych płatności, liczba i rodzaj posiadanych kontraktów) w celu oceny wiarygodności płatniczej i zaprezentowania oferty.

  Partnerzy Lokalne wydarzenia społeczno-polityczne

  Dzięki tej zgodzie T-Mobile będzie mógł przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci numeru telefonu, adresu podanego na umowie, kodu pocztowego, wieku, płci, danych lokalizacyjnych, w celu przekazywania informacji o lokalnych wydarzeniach takich jak, np. otwarcie publicznych obiektów, festyny.

  Partnerzy Lokalne informacje użyteczne społecznie

  Dzięki tej zgodzie T-Mobile będzie mógł przetwarzać dane osobowe w postaci numeru telefonu, adresu e-mail, adresu podanego na umowie, kodu pocztowego, wieku, płci, danych lokalizacyjnych, w celu przekazywania informacji dotyczących społeczności lokalnej, takich jak zdarzenia losowe, utrudnienia w ruchu, remonty.

  Partnerzy Analiza danych dot. wykonywania połączeń

  Dzięki tej zgodzie T-Mobile będzie mógł przetwarzać Twoje dane bilingowe, takie jak: numer telefonu, numery połączeń, numery telefonu, na które były wysyłane i z których były odbierane SMS lub MMS, adresy IP, treść SMS, w celu dopasowania ofert podmiotów trzecich

  Child Alert

  Wyrażając tę zgodę będziesz otrzymywać wiadomości MMS utworzone przez Komendę Główną Policji na temat zaginionych dzieci wraz z ich wizerunkiem. Celem jest pomoc w odnalezieniu zaginionych dzieci.

 • Wyrażenie zgód marketingowych jest bezpłatne i dobrowolne. W dowolnym momencie możesz bezpłatnie odwołać wyrażoną wcześniej zgodę marketingową.

  PAMIETAJ, ŻE WYCOFANIE ZGODY MARKETINGOWEJ W OFERCIE NA ABONAMENT POWODUJE UTRATĘ RABATU 5 zł ! Sprawdź w regulaminie oferty, z której obecnie korzystasz czy uwzględnia on rabat za wyrażenie zgód marketingowych.

  Masz możliwość modyfikacji zgód marketingowych poprzez:

  • Aplikację Mój T-Mobile

  Po zalogowaniu się w aplikacji Mój T-Mobile wybierz

  „Więcej” -> „Ustawienia” -> „Powiadomienia i zgody” -> Zakładka “Zgody” w sekcji „Zgody marketingowe” wybierz numer, którego zmiany dotyczą. Następnie zaznacz/odznacz check box przy interesującej zgodzie i wybierz „Zapisz zmiany”.

  •  SMS, kod ekspresowy

  Wyślij bezpłatnego SMS-a o treści STATUS na numer 6790, a w odpowiedzi otrzymasz numer do zarządzania zgodami odpowiedni do posiadanej wersji.

  W opisanych poniżej tabelach znajdziesz wszystkie informacje jak zarządzać zgodami marketingowymi wprost z Twojego telefonu. Jeśli np. chcesz włączyć zgodę T-Mobile Marketing wystarczy, że wyślesz bezpłatnego SMS-a o treści Tak1 na numer 4388, tę samą zgodę aktywujesz również wybierając kod ekspresowy *150*160*1#

  Numer do zarządzania zgodami 4388

  Lista zgód dla umów, aneksów oraz rejestracji kart SIM od dnia 25.05.2018 r.
  Nazwa zgody marketingowej Bezpłatna aktywacja przez
  wysłanie SMS na numer 4388
  o treści podanej poniżej
  Bezpłatna aktywacja 
  przez wysłanie 
  ekspresowego kodu
  Bezpłatna dezaktywacja 
  przez wysłanie SMS na numer 4388 o treści podanej poniżej
  Bezpłatna dezaktywacja przez wysłanie 
  ekspresowego kodu
  Ekwiwalent (pierwsze 7 zgód) Tak *150*160# Nie *150*160*24#
  T-Mobile Marketing Tak1 *150*160*1# Nie1 *150*160*13#
  Partnerzy Marketing Tak2 *150*160*2# Nie2 *150*160*14#
  T-Mobile aktywność telekomunikacyjna i www Tak3 *150*160*3# Nie3 *150*160*15#
  Partnerzy aktywność telekomunikacyjna, targetowanie i www Tak4 *150*160*4# Nie4 *150*160*16#
  T-Mobile wzbogacanie danych Tak5 *150*160*5# Nie5 *150*160*#17
  Partnerzy wzbogacanie danych Tak6 *150*160*6# Nie6 *150*160*18#
  Partnerzy statystyka Tak7 *150*160*7# Nie7 *150*160*19#
  Partnerzy udostępnianie danych do analiz 
  marketingowych oraz historii transakcji
  Tak8 *150*160*8# Nie8 *150*160*20#
  Partnerzy udostępnianie danych do analiz 
  marketingowych oraz historii transakcji
  Tak9 *150*160*9# Nie9 *150*160*21#
  Partnerzy lokalne informacje użyteczne 
  społecznie
  Tak10 *150*160*10# Nie10 *150*160*22#
  Partnerzy analiza danych dotyczących 
  wykonywania połączeń
  Tak11 *150*160*11# Nie11 *150*160*23#
  Child alert Tak12 *150*160*12# Nie12 *150*160*25#

  Jeśli masz numer na kartę możesz też włączyć włączysz zgody marketingowe przy pomocy krótkiego kodu: *555*1# i zatwierdź zieloną słuchawką.

  o Biuro Obsługi Abonenta

  Zadzwoń na numer Biura Obsługi – Kontakt

  o Salony T-Mobile Polska S.A.

  Odwiedź dowolny salon T-Mobile Polska S.A. Sieć salonów

  o Pisemnie

  Możesz wysłać dyspozycję na adres kontakt@t-mobile.pl