Zasięg

Zasięg

Podano nieprawidłową lokalizację

Wybierz technologie

Czym jest technologia LTE?

Oferujemy jeszcze lepszy zasięg i jeszcze szybszy mobilny Internet. Sprawdź dostępność sieci, internetu mobilnego i HotSpotów w wybranej lokalizacji.

  • najnowsza generacja bezprzewodowej transmisji danych będąca następcą systemów trzeciej generacji (UMTS, HSPA, HSPA+).
  • technologia radiowa, dzięki której bezprzewodowe łącze jest niemal tak szybkie i stabilne jak kablowe.
  • system, który zwiększa możliwości telefonii komórkowej i burzy dotychczasowe bariery charakterystyczne dla mobilnych łączy, jak powolna transmisja danych, duże opóźnienia w przesyłaniu pakietów danych czy niestabilność połączenia.
  • nowy standard Internetu dostarczany poprzez maszty telefonii komórkowej, zapewniający kilkakrotnie większą prędkość pobierania danych w porównaniu do technologii 3G. LTE łączy w sobie zalety Internetu mobilnego oraz jakość stacjonarnego Internetu szerokopasmowego.

Sprawdź, co możesz zyskać dzięki najnowszej technologii LTE 4G?

Usługi 4G 3G 2G
Oglądnie video z Internetu TVP Sport NAJWYŻSZA JAKOŚĆ. Płynne i stabilne odtwarzanie DOBRA JAKOŚĆ. Płynne i stabilne odtwarzanie NISKA JAKOŚĆ. Odtwarzanie z przerwami.
Słuchanie muzyki z Internetu TIDAL NAJWYŻSZA JAKOŚĆ. Płynne i stabilne odtwarzanie oraz szybkie pobieranie plików muzycznych do trybu „offline” DOBRA JAKOŚĆ. Płynne i stabilne odtwarzanie. NISKA JAKOŚĆ. Odtwarzanie z przerwami.
Dostęp do własnych plików w chmurze Chmura danych My Dysk BARDZO SZYBKO OTWIERAM PLIKI. Równie szybko je zapisuję. SZYBKO OTWIERAM PLIKI. Równie szybko je zapisuję. WOLNO OTWIERAM PLIKI. Jeszcze wolniej je zapisuję.
Przeglądanie stron www T-Mobile usługi Bankowe BARDZO SZYBKIE - ok. 1 s SZYBKO - w kilka sekund WOLNO - w kilkanaście/kilkadziesiąt sekund.
Aby korzystać z technologii LTE 4G potrzebujesz:
Ofertę LTE
Urządzenie LTE
Kartę USIM
Zasięg LTE

Karta USIM (Universal Subscriber Identity Module), jest niezbędna do używania technologii LTE. Dotychczasowa karta SIM nie zaloguje się do sieci LTE. Jak rozpoznać kartę USIM? Najprostszym sposobem jest sprawdzenie czy po numerze seryjnym na karcie znajduje się literka U (czyli – USIM) Usługa LTE jest aktywowana domyślnie w ofertach LTE. Proszę sprawdź, czy ta usługa wchodzi w skład Twojej oferty.

Mapa przedstawia orientacyjny zasięg sieci T-Mobile w podziale na technologie GSM/GPRS/EDGE, UMTS/HSDPA, WLAN. Z uwagi na zmienność naturalnych warunków propagacji fal radiowych, zależność od typu zabudowy i dynamiczną rozbudowę sieci prezentowany zasięg może ulec zmianie.
Mapa nie jest częścią umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych i nie może być podstawą ewentualnych reklamacji.
Zarówno niniejsza mapa, jak i inne składniki niniejszego opracowania, są objęte ochroną prawną, co w szczególności oznacza, że żadna jego część, zarówno w całości, jak i we fragmentach, nie może być reprodukowana ani przetwarzana w jakikolwiek sposób, w tym elektroniczny, mechaniczny lub fotograficzny, oraz nie może być przechowywana w żadnej bazie danych - bez pisemnej zgody T-Mobile Polska S.A.