Poradnik dla użytkownika

Korzyści z płatności mobilnych w T-Mobile

Płatności mobilne nigdy nie były takie proste! W T-Mobile opłaty za dobra cyfrowe, takie jak gry mobilne, platformy VOD, aplikacje i wiele innych, możesz dopisać do swojego rachunku. Dowiedz się więcej o Zamów i Zapłać z T-Mobile!
Korzystasz z telefonu na abonament, kartę lub z oferty MIX w T-Mobile? Lubisz też słuchać muzyki na telefonie albo być na bieżąco z nowościami filmowymi? Poza tym cenisz sobie szybkie płatności i porządek w rachunkach? Teraz opłaty za subskrypcje, aplikacje i dostęp do serwisów online możesz mieć na jednej fakturze – tej za telefon. Z tego artykułu dowiesz się, jak działa usługa Zapłać lub Zamów z T-Mobile.

Na czym polega płatność przez operatora?

Korzystanie z tego sposobu płatności jest bajecznie proste. Wystarczy, że podczas zakupów wybierzesz metodę płatności określoną jako: opłata przez operatora, Zapłać z T-Mobile lub Zamów z T-Mobile. Po tym kroku zaakceptuj warunki zakupów i przejdź do opłaty. Otrzymasz wiadomość SMS z kodem weryfikacyjnym. Wpisujesz ten kod na stronie i dostajesz SMS z potwierdzeniem, że gotowe! 
To bezpieczna i wygodna metoda płatności, z której możesz korzystać zarówno podczas zakupów jednorazowych, jak i podczas zakupów subskrypcji na określony czas.

Gdzie znajdziesz informacje o opłatach?

Gdy wybierasz sposób płatności: Zapłać z T-Mobile lub Zamów z T-Mobile nie musisz podawać za każdym razem danych karty płatniczej. Opłatę zobaczysz na fakturze za abonament, z którego już korzystasz. (Jeśli masz telefon na kartę, opłaty za Twoje zakupy pobierzemy z głównego konta, które doładowujesz). Szczegóły opłat znajdziesz na swojej fakturze w sekcji A3 Inne opłaty.

wzór faktury T-Mobile
 
Jeśli chcesz na bieżąco śledzić swoje wydatki dodatkowe – w każdej chwili możesz to sprawdzić w aplikacji Mój T-Mobile. W sekcji Opłaty dodatkowe znajdziesz wszystkie niezbędne informacje.

      zarządzanie usługami w aplikacji Mój T-Mobile

W jakich serwisach możesz skorzystać z usługi?

Coraz więcej usług możemy kupić drogą elektroniczną. Zakupy przez internet to nie tylko niezbędne aplikacje, e-booki, audiobooki i gry, ale też dostęp do m.in. platform streamingowych lub kanałów, na których możemy oglądać filmy i seriale.

Za co zapłacisz z Zapłać lub Zamów z T-Mobile?

Gry i aplikacje 

Lubisz poznawać nowe światy i relaksować się przy Twoich ulubionych grach? Teraz z T-Mobile zapłacisz za gry m.in. w serwisach Kinguin i Wargaming.

Nauka i rozrywka

Wyobrażasz sobie poranek bez Twojej ulubionej gazety? No właśnie! Wybierz nieograniczony dostęp do artykułów Agory (Wyborcza) i korzystaj z tego dostępu gdziekolwiek jesteś. Ale to nie wszystko. Jeśli lubisz poszerzać swoją wiedzę – Brainly, Mobilna akademia, Mindacademy.pl lub Busuu to serwisy dla Ciebie. Jeśli natomiast szukasz czegoś nowego dla swojego dziecka – sprawdź Loloki, czyli bibliotekę mądrych dzieci pełną fascynujących bajek i audiobooków.
A może wolisz aktywny wypoczynek? Z BeActiveTV znajdziesz trening idealny dla siebie – bez względu na to, czy wolisz ćwiczenia cardio czy trening siłowy. W każdej chwili możesz zamienić swój salon w prywatną siłownię i to w dodatku… bez wychodzenia z domu!
Jeśli natomiast szukasz nowych znajomości, a nawet miłości – skorzystaj z serwisów Badoo, Sympatia lub Fotka.pl. To niemalże nieograniczona kopalnia nowych znajomości!

Video na żądanie

Wolisz oglądać najnowsze filmy czy wracać do kultowych produkcji? A może jednak wolisz relaksujący wieczór z nowym serialem lub od czasu do czasu szukasz nowości w programach rozrywkowych? Sprawdź tytuły, które znajdziesz na VOD.pl lub w serwisach Filmsmax.pl i Fashion.tv.

Ogłoszenia

Masz do sprzedania swoją kanapę? A może szukasz nowego właściciela dla swojego mieszkania? Za wyróżnienie i wypromowanie swoich ogłoszeń w serwisach OLX, otodom, gratka.pl też możesz zapłacić z T-Mobile.

Parkowanie

Często korzystasz z miejskich parkingów? Teraz nie musisz tracić czasu na szukanie parkometru i drobnych. Wystarczy, że aktywujesz usługę Mobilny parking i za każdym razem rozpoczniesz i skończysz parkowanie poprzez wysłanie wiadomości SMS.
 
Ale… to jeszcze nie wszystkie serwisy i aplikacje, w których skorzystasz z Zapłać lub Zamów z T-Mobile. 
Sprawdź, gdzie jeszcze możesz skorzystać z tej metody płatności.