Informacje i pomocCenniki i dokumenty

Ogłoszenie z dnia 22.02.2022 r. o zamknięciu taryf Hot oraz Happy w T-Mobile na kartę.

Informujemy, że od 1 kwietnia 2022 r. rozpoczniemy zmianę dotychczasowych taryf Hot oraz Happy na taryfę GO! w systemie T‑Mobile na kartę dla Użytkowników T‑Mobile.

Użytkownicy korzystający z taryf Hot lub Happy zostaną automatycznie przeniesieni na taryfę GO!, która obecnie zapewnia najwięcej benefitów dla Użytkowników na kartę. Zmiana ta spowoduje, że Użytkownicy ci korzystać będą z usług telekomunikacyjnych zgodnie z Cennikiem taryfy GO!. Dokonanie zmiany taryfy zostanie potwierdzone SMS-em.

Do dnia 31 marca 2022 r. Użytkownicy taryf Hot lub Happy mogą samodzielnie zmienić taryfę na GO! w dogodnym dla siebie momencie, wysyłając SMS o treści GO na bezpłatny numer 8033, wpisując kod ekspresowy *530*1# lub aktywując jedną z ofert „Bez limitów” w taryfie GO!.

Informujemy również, że Użytkownicy, który nie zmienią swojej taryfy Hot lub Happy na taryfę GO! do 31 marca 2022 r., nie muszą podejmować żadnych działań, a ich dotychczasowa taryfa zostanie automatycznie zmieniona na GO!. Środki zgromadzone z doładowań, znajdujące się na koncie Użytkownika, zostaną przeniesione z taką samą ważnością do nowej taryfy z zastrzeżeniem, że jeśli dotychczasowa data Ważności Konta jest krótsza niż 30 dni, to zostanie ustawiona nowa, korzystniejsza data, która będzie wynosić 30 dni kalendarzowych na połączenia wychodzące. Dodatkowe informacje są opisane w Warunkach Ofert Promocyjnych „Zmiana taryfy na GO!” oraz „Bonus za zmianę taryfy na GO!” dla Użytkowników T‑Mobile na kartę.

Taryfy Hot oraz Happy zostaną wyłączone. W związku z powyższym przestanie obowiązywać Cennik taryfy Hot w systemie T‑Mobile na kartę oraz Cennik taryfy Happy w systemie T‑Mobile na kartę. Ponadto, we wszystkich następujących dokumentach: Cenniku usług roamingowych „Nowy Roaming – Europa i Świat nr 2” dla Użytkowników systemu T‑Mobile na kartę, Cenniku usług roamingowych „Nowy Roaming – Europa i Świat nr 6” dla Użytkowników systemu T‑Mobile na kartę, Cenniku usług dodatkowych w systemie T‑Mobile na kartę, Cenniku doładowań dla Użytkowników T‑Mobile na kartę, Cenniku „Numery premium dla Użytkowników T‑Mobile na kartę”, „Regulaminie opcji usługi Bezpieczny Internet dla Użytkowników T‑Mobile na kartę”, Warunkach Ofert Promocyjnych: „ROK ważności konta po każdej rozmowie”, „Bonus” w taryfach Nowy Tak Tak i Happy, „Bonus” w taryfach Hot i Tak Tak Hot, „Godzina za Grosze” w taryfach Nowy Tak Tak i Happy, „Numerki za Grosze” w taryfach Nowy Tak Tak i Happy, „Numerki za grosze, w taryfach Hot i Tak Tak Hot, „30 minut” dla Użytkowników T‑Mobile na kartę korzystających z taryf Nowy Tak Tak lub Happy, „75 minut” dla Użytkowników T‑Mobile na kartę korzystających z taryf Nowy Tak Tak lub Happy, „150 minut” dla Użytkowników T‑Mobile na kartę korzystających z taryf Nowy Tak Tak lub Happy „Nielimitowane rozmowy do T‑Mobile i Heyah na 7 dni”, „Nielimitowane rozmowy do T‑Mobile i Heyah na 30 dni”, „30 minut do wszystkich sieci”, „60 minut do wszystkich sieci”, „120 minut do wszystkich sieci”, „300 minut do wszystkich sieci”, 500 SMS-ów do wszystkich sieci”, „1000 SMS-ów do wszystkich sieci”, „Internet-Pakiety Internetowe”, „20 GB na 5 dni”, „5 GB na weekend”, „2 GB na 30 dni”, „1 GB na 6 miesięcy”, „Travel & Surf UE - Pakiety internetowe w roamingu”, „Pakiet minutowy”, „Internet na Maxa”, „Łącz się– blueconnect 5MB” w taryfach Happy, Nowy Tak Tak lub Tak Tak HOT w systemie Tak Tak”, Regulamin opcji usługi „Bezpieczny Internet” dla Użytkowników T‑Mobile na kartę, nie będą już miały zastosowania postanowienia dotyczące taryf Hot oraz Happy.

W przypadku braku akceptacji powyższych zmian, Użytkownik ma prawo rozwiązać umowę o świadczenie usług telekomunikacyjnych do 1 kwietnia 2022 r.

Szczegóły dotyczące usług znajdują się w aplikacji Mój T‑Mobile oraz https://www.t-mobile.pl/c/na-karte/pl.