Poradnik dla użytkownika

Magenta Dom – atrakcyjna promocja na abonament komórkowy, internet domowy i telewizję

Szukasz abonamentu komórkowego, internetu światłowodowego oraz telewizji w korzystnej cenie? Sprawdź, jak wiele oszczędzisz dzięki ofercie Magenta Dom od T-Mobile. To wyjątkowo atrakcyjna propozycja dla każdego, kto ceni rozrywkę w zaciszu domowym na najwyższym poziomie.

Co to jest Magenta Dom?

Magenta Dom to bardzo elastyczna oferta, która jest przeznaczona dla każdego domownika. W jej ramach przy umowie na 24 miesiące dostępne są pakiety usług, składające się z:
 
  • abonamentu komórkowego dla 1 lub kilku osób – możesz zamówić nawet 4 karty SIM;
  • abonamentu telefonicznego i internetu domowego;
  • internetu domowego oraz telewizji;
  • abonamentu na telefon, internetu dla domu i telewizji.

Warto zdecydować się na Magenta Dom, gdyż w ramach aktualnie trwającej promocji możesz otrzymać abonament telefoniczny bądź internet światłowodowy i telewizję za 0 zł aż przez 2 lata. Im więcej usług wykupisz, tym na większe oszczędności możesz liczyć. Pakiety komórkowe i internetowe, a także liczbę programów telewizyjnych z łatwością dopasujesz do własnych potrzeb.

Dlaczego warto skorzystać z oferty Magenta Dom?

Magenta Dom to idealne rozwiązanie dla każdego domu. Nie ma znaczenia liczba, wiek czy zainteresowania domowników. Oferta jest doskonałą propozycją dla osób, które:
 
  • dużo dzwonią i piszą ze smartfonów;
  • lubią surfować po internecie, wykorzystując sieć na przykład do komunikacji ze znajomymi, czytania newsów czy prowadzenia rozgrywek online;
  • często oglądają filmy, seriale czy programy rozrywkowe w telewizji i szukają najwyższej jakości obrazu oraz dźwięku.

Czytaj także: Jakie zalety ma internet światłowodowy?

W ramach Magenta Dom możesz wykupić abonament na telefon z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami, MMS-ami oraz z dostępem do szybkiej sieci. Oferowane są też pakiety obejmujące internet domowy w technologii światłowodowej z prędkością nawet do 900 MB/s. O wyjątkowej szybkości i jakości tego łącza świadczy to, że w zestawieniu SpeedTest.pl za 2023 r. T-Mobile Stacjonarny zwyciężył w rankingu internetu domowego. Możesz ponadto wykupić telewizję z dostępem nawet do 164 najpopularniejszych kanałów, wśród których znajdziesz programy informacyjne, sportowe, dokumentalne, muzyczne czy dla dzieci.

Dlaczego warto skorzystać z promocji dostępnych w T-Mobile? Lista powodów - infografika 

Magenta Dom – szczegóły oferty promocyjnej

Magenta Dom to wszystkie usługi dla Ciebie i Twojej rodziny w jednym pakiecie. Nie musisz tracić czasu na ich szukanie po internecie czy po sklepach, a do tego możesz skorzystać z wyjątkowej promocji.

Bez względu na to, na jaki pakiet się zdecydujesz (umowa zawsze trwa 2 lata), możesz liczyć na znaczne oszczędności w stosunku do tradycyjnej oferty. W przypadku abonamentu telefonicznego wynoszą one od 150 do nawet 1200 zł. Jeśli wybierzesz 1 kartę SIM, zyskasz abonament za 0 zł przez 3 miesiące. Zakup 2 kart SIM to oszczędność 300 zł (drugi abonament otrzymasz na 6 miesięcy za 0 zł), a 3 kart SIM – 600 zł (trzeci abonament jest na 12 miesięcy za darmo). Gdy zamówisz 4 karty SIM, ostatni abonament otrzymasz za 0 zł aż na 2 lata.

Pozostałe pakiety to równie korzystna dla Ciebie oferta.
 
  • Dzięki pakietowi abonament komórkowy + internet domowy oszczędzisz 270 zł (przy zakupie 1 karty SIM światłowód otrzymasz na 6 miesięcy za darmo), 540 zł (2 karty SIM i internet za 0 zł przez 12 miesięcy) lub 1080 zł (3 karty SIM i światłowód przez 2 lata za darmo).
  • Jeśli wybierzesz abonament, internet i telewizję, zyskasz 390 zł (przy zakupie 1 karty SIM światłowód i telewizja są przez 6 miesięcy bez opłat), 780 zł (2 karty SIM – internet i telewizja za 0 zł przez 12 miesięcy) lub 1540 zł (3 karty SIM – światłowód i telewizja na 2 lata bez opłat).

Podane ceny uwzględniają rabaty za zgody marketingowe i obsługę elektroniczną. W ramach poszczególnych pakietów Magenta Dom możesz skorzystać z dodatkowych bonusów. Gdy kupisz telewizję, otrzymasz 164 kanały w cenie 64 przez 3 miesiące. Poza tym uzyskasz dostęp do usługi Rozrywka bez ograniczeń za 0 zł przez 1 miesiąc. Dzięki niej możesz oglądać HBO Max czy Eleven Sports oraz czytać e-booki w serwisie Legimi. Z kolei po zamówieniu internetu dostaniesz nowoczesny router Home Box z obsługą standardu Wi-Fi 6.

Każdy pakiet Magenta Dom kupisz poprzez infolinię T-Mobile. Wystarczy zamówić na naszej stronie internetowej rozmowę, a konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu kilku minut.

Ulubiona rozrywka we własnym salonie - dwie kobiety podczas oglądania koncertu
 

Jakie jeszcze korzyści oferuje Magenta Dom?

Magenta Dom warto wybrać z wielu powodów, nie tylko z uwagi na korzystną cenę pakietów oraz szereg dodatkowych usług. Na przykład w ofertach z internetem i telewizją nie zapłacisz nic za instalację oraz aktywację usług przez wykwalifikowanego montera. Poza tym po zakończeniu okresu promocyjnego, trwającego 3 miesiące, za dodatkową opłatą możesz po każdym cyklu rozliczeniowym zmienić pakiet kanałów telewizyjnych.

Bardzo atrakcyjnie prezentuje się możliwość zakupu pakietu składającego się z 10 kanałów Premium od Canal+ w cenie 24,99 zł/mies. Promocja trwa 3 miesiące. Pakiet obejmuje kanały filmowe, dokumentalne, z serialami czy sportowe.

W zestawie z telewizją otrzymasz dekoder TV Box. Jest on intuicyjny w obsłudze i pozwoli Ci oglądać kanały telewizyjne w komfortowych warunkach. Ułatwi korzystanie z aplikacji dostępnych z poziomu odbiornika, a także pomoże wykorzystać wszystkie możliwości, jakie daje system operacyjny Android TV. Dekoder wyposażono w przydatne funkcje, jak catch up, dzięki której masz dostęp do ulubionych programów nawet do 7 dni wstecz od daty emisji, a także time shift (zatrzymanie programu), EPG (elektroniczny przewodnik po programach) czy nagrywanie filmów i seriali.

Czytaj także: Jakie funkcje ma dekoder TV Box od T-Mobile?

Magenta Dom to także możliwość oglądania wybranych kanałów telewizyjnych nawet na 3 urządzeniach jednocześnie. Dzięki temu możesz na przykład śledzić rozgrywki sportowe na dużym ekranie, podczas gdy Twoi bliscy obejrzą ulubione programy na smartfonie albo tablecie. Magenta Dom od T-Mobile to oferta na miarę oczekiwań wszystkich domowników.