Poradnik dla użytkownika

Jaki abonament bez telefonu wybrać? Porównanie abonamentów i oferty T-Mobile

W artykule znajdziesz odpowiedzi na następujące pytania – czy oferta abonamentowa bez telefonu się opłaca? Kiedy warto wziąć ją pod uwagę, a kiedy lepiej wybrać opcję ze smartfonem? Poznaj ofertę T-Mobile i różne warianty abonamentowe (S, M i L) z internetem w pakiecie i zdecyduj, które rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze! Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę przy wyborze usługi. 

Dlaczego warto wybrać abonament T-Mobile? 

Jeśli zastanawiasz się, gdzie warto kupić abonament bez telefonu, możesz zdecydować się na ofertę T-Mobile. Jest ona skierowana do szerokiej grupy odbiorców – skorzystasz z niej wówczas, gdy: 
 

 • jesteś już klientem naszej sieci i chcesz przedłużyć umowę albo zyskać nowy numer komórkowy, 
 • nie korzystałeś dotąd z naszych usług, ale zamierzasz zdobyć nowy numer bądź przenieść go od innego operatora, 
 • planujesz dokupić kolejny numer, 
 • potrzebujesz zmienić warunki swojej obecnej oferty, w tym pod kątem wielkości pakietu internetowego. 

 

Nasz abonament komórkowy bez telefonu jest dopasowany do zróżnicowanych wymagań konsumentów, w tym cenowych. Aby skorzystać z niego, możesz go zamówić poprzez: 
 

 • aplikację Mój T-Mobile (jeśli jesteś naszym klientem), 
 • stronę internetową, 
 • kontakt telefoniczny, 
 • wizytę w placówce stacjonarnej. 

 

Szczególnie korzystnie wypada opcja zawarcia umowy przez internet. Nasza sieć pozwala Ci dokładnie porównać oferty i zapoznać się z warunkami umowy bez wychodzenia z domu, co oznacza oszczędność czasu. W ten sposób możesz znaleźć najtańszy abonament komórkowy, czyli taki, który jest idealnie dopasowany do Twoich możliwości finansowych. 

Czy abonament komórkowy bez telefonu to korzystane rozwiązanie?

Jeśli szukasz optymalnego pod kątem kosztowym oraz użytkowym rozwiązania, warto wziąć pod uwagę nasze oferty abonamentowe bez telefonu. Ich zaletą jest to, że: 
 

 • zyskujesz bezpłatną dostawę oraz możliwość zwrotu zamówienia w ciągu 14 dni przy zakupie poprzez internet, 
 • oferują zróżnicowane pod względem czasu trwania umowy czy wielkości danych internetowych pakiety, co sprawia, że jeden z nich łatwo dopasujesz do własnych potrzeb, 
 • nie musisz rezygnować z dotychczas używanego przez Ciebie smartfona, jeśli jesteś szczególnie zadowolony z niego i czujesz do niego sentyment. 

 

Ważne jest to, że jeśli zmienisz zdanie, w każdym momencie, na stronie internetowej lub w salonie, możesz dokupić nowy telefon z opcją rozłożenia płatności na raty. Nasza oferta jest elastyczna, dlatego każdy znajdzie w niej coś dla siebie. 
 

Na co zwrócić uwagę, porównując oferty abonamentów bez telefonu?

Na rynku dostępne są różne abonamenty bez telefonu. Podczas ich analizowania zwróć uwagę nie tylko na wysokość comiesięcznego zobowiązania – powinno ono być dostosowane do Twoich możliwości finansowych, aby zapewnić terminowe regulowanie faktur. Duże znaczenie ma też: 
 

 • czas trwania umowy – możesz związać się z danym operatorem na 6, 12 czy 24 miesiące, 
 • dostępna w ramach abonamentu ilość rozmów, SMS-ów i MMS-ów – najkorzystniej wypada opcja bez limitu, 
 • pakiet danych internetowych – w tym wypadku również warto wybrać abonament z nielimitowanym dostępem do internetu. 

 

W T-Mobile oferujemy również bonusy, między innymi za podpisanie długoterminowej umowy. Dotyczy to na przykład dostępu do dodatkowych usług, aplikacji czy kanałów telewizyjnych, takich jak HBO Max, Eleven Sports czy Tidal, przez określony czas – zwiększa się on wraz ze wzrostem wartości abonamentu. 

Tidal to dodatkowa usługa, którą możesz wybrać przy przedłużaniu abonamentu bez telefonu w T-Mobile

Jaki jest najtańszy abonament bez telefonu od T-Mobile? 

 

Jeśli zamierzasz zdecydować się na abonament komórkowy, najtańszy pakiet w ofercie T-Mobile kosztuje 40 zł/mies. – w cenie uwzględniliśmy rabat za zgody marketingowe, obsługę elektroniczną oraz terminowe płatności za faktury. Abonament możesz wykupić na 6 miesięcy (oferta Smart) i otrzymać dostęp do: 
 

 • nielimitowanych rozmów, SMS-ów oraz MMS-ów, 
 • pakietu internetu w wysokości 10 GB. 

 

Możesz również podpisać umowę na 24 miesiące (abonament XS), gdy chcesz zdobyć nowy numer lub przenieść go od innego operatora. W cenie masz nielimitowane rozmowy i wiadomości, internet 5 GB w ramach wydajnej i szybkiej sieci 5G (przez 30 dni możesz wypróbować internet nielimitowany) oraz miesięczny dostęp do wybranych serwisów typu Legimi, HBO Max czy Viaplay za 0 zł. Takie pakiety są idealne dla osób, które dużo rozmawiają czy SMS-ują, ale nie korzystają na szeroką skalę z internetu w telefonie. 

Zalety abonamentu bez telefonu - niższe zobowiązanie, brak dodatkowych opłat za telefon, możliwość zachowania starego telefonu - infografika

Abonamenty bez telefonu w T-Mobile - pozostałe pakiety

Bez względu na czas trwania umowy, w T-Mobile, poza najtańszym pakietem, oferujemy 3 rodzaje abonamentu. W każdym do dyspozycji masz nielimitowane rozmowy, SMS-y – MMS-y, natomiast różnią się one pod kątem wielkości danych internetowych do wykorzystania oraz dodatkowych bonusów. Do wyboru masz ofertę na 6 miesięcy typu: 
 

 • S – w cenie jest internet 30 GB, 
 • M – internet bez limitu danych z prędkością do 30 MB/s, 
 • L – internet bez limitu danych i bez ograniczenia prędkości, a także dodatkowa karta do internetu 50 GB, w przypadku której przez pierwsze 30 dni trwania umowy nie poniesiesz żadnych kosztów. 

 

Gdy zamierzasz posługiwać się nowym numerem lub przenieść go od innego operatora i podpisać umowę na 24 miesiące, w cenie masz nielimitowane rozmowy oraz wiadomości, a także: 
 

 • internet 30 GB i dostęp przez 1 miesiąc do serwisów multimedialnych – pakiet S, 
 • internet bez limitu danych z prędkością do 30 MB/s i dodatkowe aplikacje przez 3 miesiące – oferta M, 
 • internet bez limitu danych i bez ograniczenia prędkości, rozrywkę bez ograniczeń przez 3 miesiące oraz dodatkową kartę internetową – abonament L. 

 

Tego typu oferty abonamentowe bez telefonu są przeznaczone dla osób, które sporo korzystają z internetu i chcą zyskać dodatkowe usługi w telefonie.