logo T-Mobile

BEZPIECZNE
SURFOWANIE

Co to jest Bezpieczne Surfowanie?

To usługa, ostrzegająca Cię przed wejściem na niebezpieczne strony internetowe. Komunikaty o potencjalnym zagrożeniu wirusem lub innymi niepożądanymi działaniami pozwalają zachować bezpieczeństwo Twojemu urządzeniu i danym, które na nim przechowujesz.

Co zyskuję?

Pewność, że moje urządzenie i dane pozostaną bezpieczne. Uniknę bowiem wejścia na zagrożoną wirusem stronę internetową.

Ile to kosztuje?

Usługa Bezpieczne Surfowanie jest darmowa przez pełne 3 miesiące. Po tym okresie zostanie ona automatycznie wyłączona. Jeśli będziesz chciał korzystać z dalszej ochrony, zapłacisz tylko 4 zł miesięcznie.

rozwiń
Tak, Bezpieczne Surfowanie działa niezależnie od systemu operacyjnego.
rozwiń
Tak, Bezpieczne Surfowanie dostępne jest dla wszystkich klientów usług abonamentowych – niezależnie od taryfy oraz systemu operacyjnego, z jakich korzysta klient.
rozwiń
Usługę Bezpieczne Surfowanie można wyłączyć w dowolnym momencie poprzez wysłanie darmowego SMS o treści STOP na 80190.
rozwiń
Tak, usługę Bezpieczne Surfowanie można ponownie aktywować w dowolnym momencie poprzez wysłanie SMS lub za pośrednictwem dedykowanej strony internetowej.
rozwiń
Tak, jeżeli załącznikiem jest link (rozpoczynający się od „http”).
rozwiń
Nie, usługa Bezpieczne Surfowanie działa jedynie w sieci T-Mobile na urządzeniu zawierającym aktywną kartę SIM postpaid.
rozwiń
Jeśli korzystasz z usługi Bezpieczne Surfowanie możesz sprawdzić, czy jesteś bezpieczny w sieci w każdym momencie wchodząc na stronę: https://bezpiecznesurfowanie.t-mobile.pl/bezpieczne-surfowanie/