Rozrywka bez Ograniczeń

Rozrywka w telefonie z aplikacją T‑Mobile

Lubisz zarówno filmy jak i muzykę?
Teraz w T-Mobile możesz wybierać popularne serwisy z rozrywką na życzenie.

Rozrywka bez Ograniczeń to usługa z wyjątkowymi serwisami z kultowymi filmami, międzynarodowymi i lokalnymi serialami, dokumentami i kanałami TV dla Ciebie i Twoich bliskich. Tu znajdziesz także ulubioną muzykę i audiobooki. To wszystko w jednym miejscu.

Wybierz serwis dla siebie

Serwisy w ramach
Rozrywki bez Ograniczeń

Tidal logo HiFi

Usłysz różnicę z TIDAL! Słuchaj muzyki w najwyższej jakości dźwięku HiFi jak z płyty CD i odkryj bogaty katalog utworów w jakości Master. Teledyski, podcasty, playlisty- to wszystko masz pod ręką w jednej aplikacji. Rozkoszuj się wyjątkowym brzmieniem…
brzmieniem HiFi!

Legimi logo ebooki bez limitu

Zaczytasz się! Ponad 75 000 ebooków z możliwością czytania na telefonie, tablecie, czytniku, komputerze, gdzie chcesz i jak chcesz.

HBO GO logo

Dzięki HBO Max największe hity filmowe zagoszczą w Twoim domu Włącz dostęp do filmowych i serialowych tytułów w gwiazdorskich obsadach. Oglądaj gdzie chcesz i kiedy chcesz, na smartfonie, tablecie, komputerze i Smart TV! Pakiet idealny dla kinomaniaków i nie tylko. Ponad 800 filmów i 300 seriali na wyciągnięcie ręki!

Pakiet Eleven Sports logo

Włącz 4 kanały sportowe i przeżyj najlepszy sport w HD. Oglądaj Formuła 1, LaLiga Santander, Ligue 1, Seria A, Liga Portugal Bwin i inne na dowolnym urządzeniu: komputerze, Smart TV, smartfonie lub tablecie.

Pakiet DaVinci logo

Da Vinci Kids to aplikacja, która sprawia, że nauka staje się przyjemnością. To nagradzane na całym świecie programy telewizyjne i gry edukacyjne dla dzieci. Aplikacja inspiruje dzieci do twórczego rozwiązywania problemów i nieszablonowego myślenia, a także zawiera ekscytujący wachlarz filmików i gier edukacyjnych obejmujących naukę i technologię, przyrodę, kształcenie umiejętności społeczno-emocjonalnych i wiele innych.

Jak aktywować usługę Rozrywka bez Ograniczeń i poszczególne serwisy?

1

Kup abonament w sieci 5G i korzystaj z Rozrywki bez Ograniczeń nawet przez 6 miesięcy w prezencie.

3

Po wybraniu serwisu, dostaniesz maila z linkiem do rejestracji w tym wybranym serwisie.

4

Aktywowany serwis możesz zmienić po 30 dniach na inny. Sam wybierasz co jest najlepsze dla Ciebie.

Dlaczego warto?

Oglądasz gdzie chcesz i kiedy chcesz

Możesz co miesiąc zmienić wybrany serwis na inny

Oglądasz legalnie

Możesz zrezygnować w każdym momencie

Najlepsze serwisy rozrywkowe w 1 miejscu

Asystentka do kontaktu

Wybierz usługę Rozrywka bez Ograniczeń i zmieniaj serwisy co miesiąc!

Kup nowy numer lub przedłuż obecny z ofertą 5G i ciesz się z Rozrywki bez Ograniczeń

Pytania i odpowiedzi

Wystarczy, że podpiszesz nową umowę lub przedłużysz obecną w abonamencie komórkowym z taryfą 5G. Aktywacji serwisów w ramach Rozrywki bez Ograniczeń możesz dokonać przez aplikację Mój T‑Mobile. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z usługi. Po okresie promocyjnym opłata za dostęp zostanie doliczona do Twojej faktury
Serwis możesz zmienić na inny dostępny w ramach usługi po 30 dniach od aktywacji obecnie używanego serwisu.

Po wybraniu danego serwisu w ramach Usługi Rozrywka bez Ograniczeń otrzymasz mailem w ciągu 24 godzin link aktywacyjny do wybranego serwisu.

Należy kliknąć w ten link i dokonać rejestracji na stronie dostawcy wybranego serwisu w ramach usługi.

Usługę wyłączysz dzwoniąc na infolinię 602 900 000 lub w Salonie T‑Mobile. Możesz zrezygnować z usługi w dowolnym momencie.
Po okresie promocyjnym usługa kosztuje 20 zł miesięcznie.
Pobieranie danych uzależnione jest od wybranego przez Ciebie serwisu. Sprawdź listę serwisów które nie będą powodowały pobierania danych https://www.t-mobile.pl/c/supernet-video . Brak pobierania danych z limitu możliwy jest tylko jeżeli posiadasz aktywną usługę Super Net Video. Więcej informacji o Super Net Video tutaj
Do konta mogą być przypisane trzy dowolne urządzenia (takie jak aplikacja na PC, strona www, Smart TV czy urządzenie mobilne).
 • HBO Max
  W ramach 1 konta i 1 profilu subskrypcja HBO Max pozwala zarejestrować do 5 urządzeń. Serwis umożliwia HBO logowanie do konta, następnie w ustawieniach dodanie 5 urządzeń, różnych, telewizor, tablet, telefon na których uruchomisz ten sam profil.
  Z możliwością oglądania jednocześnie na dwóch zarejestrowanych urządzeniach.
 • TIDAL:
  Można jednocześnie używać 1 urządzenia w trybie online i 5 urządzeń w trybie offline.
  Przykład 1: 1 komputer PC/Mac w trybie online i 5 smartfonów/tabletów w trybie offline
  Przykład 2: 1 smartfon w trybie online, 3 tablety i 2 smartfony w trybie offline
 • Legimi:
  W ramach jednego konta z usługi można korzystać na 4 urządzeniach: telefonie, tablecie, komputerze oraz czytniku (w tym Kindle). Można podłączyć po jednym urządzeniu każdego typu: smartfon/tablet, komputer z Windows 8 lub 10 oraz czytnik.
Nie, opłata nie zostanie przeniesiona automatycznie. Aby nie płacić podwójnie za Serwis klient powinien deaktywować aktywną subskrypcję i wybrać dany Serwis w Rozrywce bez Ograniczeń.
1. Jeśli chodzi tylko o zaprzestanie płatności kartą kredytową i rejestrację na nowym koncie - należy zrezygnować z subskrypcji przez stronę HBO Max, wybrać serwis HBO Max z listy dostępnych w Rozrywka bez Ograniczeń i zarejestrować się na nowy adres e-mail.

2. Jeżeli chodzi o zaprzestanie płatności kartą kredytową i utrzymanie dotychczasowego konta w HBO Max – należy musi zwrócić się do TMPL z prośbą o wyczyszczenie konta w serwisie HBO Max (chodzi o podlinkowane płatności). Dopiero po wyczyszczeniu konta przez HBO klient będzie mógł podpiąć się pod konto za pomocą operatora TMPL.
HBO GO logo Tidal logo Legimi logo

Spodobała Ci się nasza usługa?

Sprawdź nasze
oferty abonamentu

Oferty abonamentu T‑Mobile