Informacje i pomocCenniki i dokumenty

Ogłoszenie z dnia 20.10.2021 r. o zamknięciu taryfy Nowy Tak Tak w T-Mobile na kartę

Informujemy, że od 1 grudnia 2021 r. rozpoczniemy zmianę dotychczasowej taryfy Nowy Tak Tak na taryfę GO! w systemie T‑Mobile na kartę dla Użytkowników T‑Mobile.

Użytkownicy korzystający z taryfy Nowy Tak Tak zostaną automatycznie przeniesieni na taryfę GO!, która obecnie zapewnia najwięcej benefitów dla Użytkowników na kartę. Zmiana ta spowoduje, że Użytkownicy ci korzystać będą z usług telekomunikacyjnych zgodnie z Cennikiem taryfy GO!. Dokonanie zmiany taryfy zostanie potwierdzone SMS-em.

Taryfa Nowy Tak Tak zostanie wyłączona. W związku z powyższym przestanie obowiązywać Cennik taryfy Nowy Tak Tak w systemie T‑Mobile na kartę.

Ponadto, we wszystkich następujących dokumentach: Cenniku usług roamingowych „Nowy Roaming – Europa i Świat nr 6” dla Użytkowników systemu T‑Mobile na kartę, Cenniku usług dodatkowych w systemie T‑Mobile na kartę, Cenniku doładowań dla Użytkowników T‑Mobile na kartę, „Regulaminie opcji usługi Bezpieczny Internet dla Użytkowników T‑Mobile na kartę”, Warunkach Ofert Promocyjnych: „Bonus” w taryfach Nowy Tak Tak i Happy, „Godzina za Grosze” w taryfach Nowy Tak Tak i Happy, „Numerki za Grosze” w taryfach Nowy Tak Tak i Happy, „30 minut” dla Użytkowników T‑Mobile na kartę korzystających z taryf Nowy Tak Tak lub Happy, „75 minut” dla Użytkowników T‑Mobile na kartę korzystających z taryf Nowy Tak Tak lub Happy, „150 minut” dla Użytkowników T‑Mobile na kartę korzystających z taryf Nowy Tak Tak lub Happy „Nielimitowane rozmowy do T‑Mobile i Heyah na 7 dni”, „Nielimitowane rozmowy do T‑Mobile i Heyah na 30 dni”, „30 minut do wszystkich sieci”, „60 minut do wszystkich sieci”, „120 minut do wszystkich sieci”, „300 minut do wszystkich sieci”, 500 SMS-ów do wszystkich sieci”, „1000 SMS-ów do wszystkich sieci”, „Internet-Pakiety Internetowe”, „20 GB na 5 dni”, „5 GB na weekend”, „2 GB na 30 dni”, „1 GB na 6 miesięcy”, „Travel & Surf UE - Pakiety internetowe w roamingu”, „ROK ważności konta po każdej rozmowie”, „Pakiet minutowy”, „Internet na Maxa” dla Użytkowników T‑Mobile na kartę, nie będą już miały zastosowania postanowienia dotyczące taryfy Nowy Tak Tak.

Informujemy również, że w związku z powyższą zmianą nie trzeba podejmować żadnych działań. Środki zgromadzone z doładowań, znajdujące się na koncie Użytkownika, zostaną przeniesione z taką samą ważnością do nowej taryfy z zastrzeżeniem, że jeśli dotychczasowa data Ważności Konta jest krótsza niż 30 dni, to zostanie ustawiona nowa, korzystniejsza data, która będzie wynosić 30 dni kalendarzowych na połączenia wychodzące. Dodatkowe informacje są opisane w Warunkach Ofert Promocyjnych „Zmiana taryfy na GO!” oraz „Bonus za zmianę taryfy na GO!” dla Użytkowników T‑Mobile na kartę.

W przypadku braku akceptacji powyższych zmian Użytkownik ma prawo rozwiązać umowę o świadczenie usług telekomunikacyjnych do 1 grudnia 2021 r.

Szczegóły dotyczące usług znajdują się w aplikacji Mój T‑Mobile oraz https://www.t-mobile.pl/c/na-karte/pl.