Wirtualna Centrala VPABX

Okres trwania: aktywna przez cały okres umowy
dla kogo: dla Firm

Jak aktywować

Sposób 1.

Umów spotkanie w wybranym sklepie

Sposób 2.

Zadzwoń pod numer
(opłata za połączenie zgodna z posiadaną taryfą)

602 900 000

Sposób 3.

Skontaktuj się ze swoim
Doradcą Biznesowym

Jak korzystać

Zarządzaj

Zaloguj się do aplikacji Menedżer Sieci firmowej

Wirtualna centrala abonencka V-PABX jest częścią grupy rozwiązań Sieć firmowa. Przeznaczona jest dla firm, które mają dostęp do aplikacji Menedżer Sieci firmowej (MSF). Z usługi tej mogą korzystać:

  • obecni Klienci Biznesowi T-Mobile,
  • nowi Klienci, którzy złożyli wniosek na zakup numerów abonamentowych w taryfach biznesowych

Usługa może być samodzielnie konfigurowana przez Ciebie lub Twojego pracownika. Służy do tego Menadżer Sieci firmowej (MSF) - aplikacja internetowa umożliwiająca wybranemu pracownikowi Twojej firmy szczegółową konfigurację każdej funkcji usługi.

Cennik

Jeden numer dla całej Twojej firmy Cennik ustalany indywidualnie

Opis usługi

Skorzystaj z usługi Wirtualna centrala abonencka V-PABX jeśli chcesz by Twoi Klienci mogli kontaktować z różnymi działami Twojej firmy przy pomocy jednego, łatwego do zapamiętania numeru. Miej pewność, że zawsze dodzwonią się pomimo tego, że niektórzy Twoi pracownicy będą przebywać poza biurem.

To usługa dla małych i średnich firm, która umożliwia zarządzanie połączeniami i przekierowywanie ich na telefony komórkowe wszystkich pracowników firmy. Posiada funkcje tradycyjnej centralki, ale nie wymaga instalacji skomplikowanej infrastruktury telekomunikacyjnej.

O usłudze