PORADNIK T-MOBILE DLA DOMU

Ciekawe funkcje dekodera TV Box. Poznaj Top 5.Dekoder TV od T-Mobile to cała gama korzyści. Ciesz się rozrywką na najwyższym poziomie i funkcjonalnością, jakiej oczekujesz od nowoczesnego urządzenia multimedialnego. Koniecznie sprawdź, jakie funkcje ma nasz TV Box.

Funkcje TV Box T-Mobile

1. Wygodny dostęp do programów

TV Box to dużo więcej niż tylko dekoder telewizyjny. To centralny punkt domowej rozrywki niezależnie od pogody. Pozwala nie tylko oglądać ulubione kanały telewizyjne w prosty i intuicyjny sposób, ale też korzystać z całej gamy aplikacji i usług, które oferuje Android TV. Ogromną zaletą urządzenia TV Box jest też to, że możesz zatrzymywać program kiedy chcesz, a potem do niego wrócić, też kiedy chcesz.


Adnotacja

Rozwiązania T-Mobile na co dzień : Nie zdążyłeś/aś na mecz, a nigdzie nie możesz znaleźć powtórki? Spokojnie. Nowoczesny dekoder daje opcję oglądania programów nawet do 7 dni od daty emisji.

2. Oglądanie na kilku urządzeniach jednocześnie

Ważną funkcją jest tryb multiekranowy, który pozwala wszystkim domownikom cieszyć się ulubionymi programami i filmami, niezależnie od tego, czy oglądają je w salonie na ekranie TV, czy w sypialni na tablecie.


Adnotacja

Porada eksperta T-Mobile dla Domu : „Korzystając z dekodera od T-Mobile, możesz wykorzystać potencjał multiscreeningu. Oglądasz ważny mecz Polaków a dziecko chce obejrzeć w tym samym czasie bajkę? To żaden problem. Możesz mu ją włączyć na tablecie, laptopie lub smartfonie a samemu pozostać przed ekranem telewizora”

3. Możliwość nagrywania

Niektóre treści są na tyle ważne, że chcesz je mieć zachowane na później. To proste z naszym dekoderem, który ma opcję nagrywania w chmurze. Urządzenie od T-Mobile umożliwia zapisanie na wirtualnym dysku nawet do 100 godzin nagrań. Czas przechowywania wynosi natomiast aż pół roku. Spokojnie zdążysz więc wrócić do ulubionych momentów.


Magenta TV - oglądaj rodzinnie

4. Sterowanie głosem i łatwa obsługa zdalna

Wygoda to podstawa. W pakiecie z dekoderem oferujemy lekki i wygodny pilot , który jednym kliknięciem daje dostęp do wybranych funkcji. Jedną z nich jest wyszukiwanie głosowe. Wystarczy, że wybierzesz na pilocie centralny przycisk sterowania głosowego i wypowiesz kluczowe dla siebie hasło lub zapytasz o pogodę.


 Poza tym możesz również wygodnie sterować dekoderem za sprawą Bluetooth. Nie musisz „celować” w telewizor czy dekoder, żeby np. zmienić kanał czy też zwiększyć głośność.

5. Przesyłanie treści z telefonu na telewizor

Obecnie coraz więcej treści ogląda się na smartfonie, na przykład w serwisie YouTube. Choć odbiorniki Smart TV mają dziś wbudowaną aplikację, to jednak dla wielu osób po prostu łatwiej jest uruchomić film na smartfonie i przesłać obraz na telewizor. Jeśli chcesz połączyć wygodę, jaką dają smartfony, z wrażeniami, jakie zapewnia duży ekran, wybierz nasz dekoder z wbudowanym Chromecastem.

Poza filmami czy muzyką możesz w ten sposób również wyświetlać zdjęcia. Idealna opcja - jeśli chcesz spędzić wieczór z przyjaciółmi oglądając fotki z wakacji. 

Wszystko to i jeszcze więcej w dekoderze od T-Mobile

Zdajemy sobie sprawę z tego, że Twoje oczekiwania co do usług smart telewizji rosną z roku na rok. Jeżeli Twój telewizor nadal spełnia Twoje oczekiwania pod względem obrazu, ale dawno już przestał być SMART, nasz dekoder pozwoli mu stanąć na równi z najnowszymi modelami telewizorów, bez potrzeby inwestowania w nowy. 


Wybierz dla siebie najlepszą ofertę i poznaj pełnię możliwości dekodera TV Box. Sprawdź ofertę.  

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi artykułami z serii “Poradnik T-Mobile dla Domu”.