Bezpieczne Surfowanie

Okres trwania: aktywna przez cały okres umowy
dla kogo: abonamet

Opis usługi

Bezpieczne Surfowanie, to usługa ostrzegająca Cię przed wejściem na niebezpieczne strony internetowe. Komunikaty o potencjalnym zagrożeniu wirusem lub innymi niepożądanymi działaniami pozwalają zachować bezpieczeństwo Twojemu urządzeniu i danym, które na nim przechowujesz.

Dzięki temu zyskujesz pewność, że Twoje urządzenie i dane pozostaną bezpieczne. Unikasz wejścia na zagrożone wirusem strony internetowe.

Jak aktywować

Wyślij SMSa o treści A na numer 80190

Cennik

Bezpieczne Surfowanie 4.00 zł miesięcznie

FAQ

Usługa Bezpieczne Surfowanie uruchamiana jest automatycznie bez potrzeby dodatkowych aplikacji. Działając w tle, nie powoduje ona dodatkowego zużycia baterii czy miejsca na Twoim urządzeniu. 

Możesz samodzielnie włączyć usługę. Aby to zrobić, wyślij SMS o treści: A na numer 80190, wówczas uruchomisz swój 3-miesięczny bezpłatny okres.

Tak, Bezpieczne Surfowanie działa niezależnie od systemu operacyjnego.

Tak, Bezpieczne Surfowanie dostępne jest dla wszystkich klientów usług abonamentowych – niezależnie od taryfy oraz systemu operacyjnego, z jakich korzysta klient.

Usługę Bezpieczne Surfowanie można wyłączyć w dowolnym momencie poprzez wysłanie darmowego SMS o treści STOP na 80190.

Tak, usługę Bezpieczne Surfowanie można ponownie aktywować w dowolnym momencie poprzez wysłanie SMS lub za pośrednictwem dedykowanej strony internetowej.

Tak, jeżeli załącznikiem jest link (rozpoczynający się od „http”).

Nie, usługa Bezpieczne Surfowanie działa jedynie w sieci T-Mobile na urządzeniu zawierającym aktywną kartę SIM postpaid.

Jeśli korzystasz z usługi Bezpieczne Surfowanie możesz sprawdzić, czy jesteś bezpieczny w sieci w każdym momencie wchodząc na stronę https://bezpiecznesurfowanie.t-mobile.pl/bezpieczne-surfowanie/

Dokumenty do pobrania

Regulamin usługi

Nie możesz odczytać pliku? Kliknij tutaj i ściągnij bezpłatny program Adobe Reader.