Poradnik dla domu

Najbardziej popularne zestawy Smart Home

Dzięki inteligentnym urządzeniom możesz jeszcze bardziej polubić spędzanie czasu w domu, a także zadbać o jego bezpieczeństwo podczas wyjazdów. Poznaj popularne zestawy Smart Home w ofercie T-Mobile.


Inteligentne urządzenia smart pokochają wszyscy domownicy, bo potrafią wyręczyć ich w wielu codziennych obowiązkach. Poznaj popularne zestawy Smart Home w ofercie T-Mobile.
 

Komfort i wytchnienie na co dzień:

Inteligentny robot sprzątający Xiaomi Mi Robot

Pomoc w obowiązkach domowych zapewni odkurzacz autonomiczny z funkcją mopowania Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2Pro+. Duża moc ssąca 3000 Pa sprawi, że na podłodze nie zostanie ani jeden okruch. Dokładność sprzątania wynika również z tego, że urządzenie jest wyposażone w specjalne systemy mapujące oraz w technologię pomagającą wykrywać napotkane przeszkody i je omijać.

Inteligentny robot sprzątający Xiaomi Mi Robot
 

Dodatkowo klienci doceniają wygodę, jaką daje możliwość kontrolowania odkurzacza głosowo oraz przez aplikację.
 

Zestaw Smart Home Wygoda 2

Skoro o wygodzie mowa, to nie sposób przejść obojętnie obok naszego zestawu Smart Home Wygoda 2. Składa się z opisanego wyżej robota sprzątającegointeligentnego czajnika elektrycznego z funkcją ustawiania pożądanej temperatury oraz z bezprzewodowego smart wentylatora, sterowanego zdalnie. Doskonały wybór dla tych, którzy cenią sobie kompleksowe rozwiązania.

Zestaw Smart Home Wygoda 2
 

Zestaw Smart Home Dzieci 2

Jeśli jesteś rodzicem, to na pewno poszukujesz sprzętu, który wesprze Cię w codziennej opiece nad najmłodszymi domownikami. Z zestawem Smart Home Dzieci 2 to możliwe. Taka “technologiczna wyprawka” pozwoli Ci w pełni zadbać o otoczenie dziecka.

 

Obrotowa kamera Xiaomi o wysokiej rozdzielczości obrazu, z widzeniem nocnym i wykrywaniem płaczu daje możliwość monitorowania odpoczynku maluszka, dzięki czemu szybko zareagujesz, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Rozwiązania T-Mobile na co dzień

Obraz z kamery jest przesyłany w czasie rzeczywistym do Twojego smartfona, niezależnie od tego, na jakim piętrze jesteś. Możesz od razu uspokoić swoją pociechę, bo urządzenie oferuje dwukierunkową komunikację głosową. W spokojnym śnie pomoże również inteligentna lampka nocna ze zdalną regulacją koloru i jasności. Do zestawu wchodzi ponadto inteligentny czajnik, który może służyć za podgrzewacz wody, a także czujnik temperatury i wilgotności. Rodzic może też korzystać z antybakteryjnego nawilżacza powietrza.

Zestaw Smart Home Dzieci 2

Wszystkie powyższe urządzenia z zestawu Smart Home Dzieci 2 zostały opracowane z myślą o zwiększeniu komfortu i poziomu bezpieczeństwa rodziny z małym dzieckiem.
 

Zestaw Smart Home Sport 2

O zdrowie pomoże zadbać specjalnie przygotowany pakiet Smart Home Sport 2, który cieszy się wśród naszych klientów sporą popularnością. Wchodzące w jego skład urządzenia zwiększają radość z aktywności fizycznej, a jak wiadomo, więcej ruchu to bardziej dotlenione i mniej podatne na choroby ciało.

Zestaw Smart Home Sport 2

W zestawie znajduje się inteligentna waga łazienkowa z zaawansowaną analityką masy ciała z trybami zapamiętywania użytkowników, opaska sportowa z NFC, umożliwiająca kompleksowe śledzenie aktywności i mierząca tętno, z funkcją płatności zbliżeniowych, a także słuchawki bezprzewodowe, idealne do biegania i ćwiczenia na siłowni.
 

Smart Home Bezpieczeństwo 2

Jeśli chcesz chronić swój dom pod nieobecność domowników, a jednocześnie ułatwić sobie życie, warto przyjrzeć się naszemu hitowi- zestawowi Smart Home Bezpieczeństwo 2. Set składa się z monitorującej kamery obrotowej, centralki, z czujników wilgotności i temperatury oraz z czujników otwarcia drzwi i okien. Po prostu cały dom połączony. Bez ograniczeń.

Zestaw Smart Home Bezpieczeństwo 2

Za sprawą niezawodnego sprzętu od Xiaomi dowiesz się o takich aktywnościach jak otwarcie drzwi i okien czy zwiększona wilgotność. Masz też dostęp w czasie rzeczywistym do ruchomego obrazu wysokiej rozdzielczości, więc możesz wykryć różnego rodzaju niepokojące zdarzenia nawet wtedy, gdy znajdujesz się wiele kilometrów od domu – wszystko zobaczysz na ekranie swojego smartfona. Co więcej, telefon sam wyśle powiadomienie gdy w strefie monitoringu zostanie rozpoznany nawet najdrobniejszy ruch lub postać. Dzięki znajdującej się w zestawie centralce możesz nie tylko chronić swój dom przed niebezpieczeństwem, ale też tworzyć automatyczne scenariusze, które ułatwią codzienne funkcjonowanie. Przykład? Automatyczne uruchomienie kamery w pokoju, gdy zamykasz drzwi, wychodząc z domu.
 

Porada eksperta T-Mobile dla Domu: „Jeśli spodobają Ci się urządzenia smart, zawsze możesz dokupić kolejne, w zależności od potrzeb w danej chwili. Nad całym Twoim zestawem czuwać będzie centralka Mi Smart Home Hub, łącząca się bezprzewodowo z każdym urządzeniem.”