Poradnik dla użytkownika

Black Week w T-Mobile – promocje na telefony, abonamenty i internet

Black Week, znany również jako Czarny Tydzień, to coroczne wydarzenie handlowe, które przyciąga uwagę konsumentów na całym świecie. Sprawdź, jakie promocje czekają na Ciebie w ofercie T-Mobile. Poznaj ofertę na abonament komórkowy, internet domowy oraz smartfony i laptopy. Wykorzystaj tydzień promocji i spraw sobie prezent. Dowiedz się też wszystkiego o samym Black Week i jego założeniach. 

Wszystko o Black Week dla łowców okazji 

Black Week nierozerwalnie wiąże się z Czarnym Piątkiem. Black Friday corocznie przypada po Dniu Dziękczynienia, który jest obchodzony w czwarty czwartek listopada, na pamiątkę pierwszych dożynek z 1565 lub 1621 r. 

Black Friday dotyczy gorączki zakupów, jaka już od XIX w. ogarniała Stany Zjednoczone w okresach przedświątecznych. Przyczyniły się do tego parady w Dniu Dziękczynienia, podczas których właściciele sklepów znajdujących się na trasach przemarszów zaczęli oferować wiele artykułów w obniżonych cenach. Wkrótce promocje przedłużono również na piątek. 

Z uwagi na ogromne zainteresowanie wyprzedażami, także poza granicami USA, obecnie z promocji można skorzystać już nie tylko w Czarny Piątek (w 2023 r. przypada w dniu 24 listopada), ale również w trakcie: 
 
  • Black Week, który obejmuje tydzień z Black Friday – od 20 do 26 listopada 2023 r.; 
  • Cyber Monday, czyli pierwszego poniedziałku po Black Week – 27 listopada 2023 r. 

A dlaczego w nazwie jest „czarny”? Chodzi o to, że w dniu promocji Amerykanie masowo brali zwolnienia chorobowe, aby wydłużyć sobie weekend. Inne popularne wyjaśnienie wskazuje na to, że policjanci mieli znacznie więcej pracy niż zwykle, co wiązało się ze wzmożonym ruchem samochodowym i licznymi interwencjami w sklepach. 

Przygotuj się na wyprzedaże i nie daj się nabić w butelkę 

Warto uważnie śledzić oferty, jakie w tym roku sklepy przygotują na Black Week. Promocje pozwolą Ci zaoszczędzić sporo pieniędzy, ale tylko wtedy, gdy: 
 
  • wcześniej przygotowujesz listę zakupów, dzięki czemu nie wpadniesz w pułapkę kupowania niepotrzebnych rzeczy – niektóre towary mogą szybko zniknąć ze sklepów, dlatego lepiej być przygotowanym, aby szybko złożyć zamówienie; 
  • będziesz obserwować oferty z wyprzedzeniem, gdyż niektórzy sprzedawcy mogą celowo zawyżać ceny, by później je sztucznie obniżyć; 
  • porównasz koszty zakupów i dostawy w różnych sklepach – różnice mogą wynieść nawet kilkadziesiąt procent; 
  • dokładnie zapoznasz się z warunkami promocji, gdyż może istnieć wiele wyłączeń. 

Przeglądając oferty Black Week, kieruj się rozsądkiem. Złym pomysłem są impulsywne zakupy – nie zawsze wyjątkowo atrakcyjna cena idzie w parze z jakością. Każdorazowo sprawdzaj opinie na temat sprzedawców i produktów. 

Podczas Black Week warto kupować online. Jest to nie tylko wygodne, ale daje również możliwość skorzystania z porównywarek cenowych oraz z większych obniżek niż w sklepach stacjonarnych. 

Lista kontrolna zakupów podczas Black Week - infografika

Promocje i oferty na Black Week w T-Mobile

Każdy kolejny rok to kolejne promocje i atrakcyjne oferty związane z Black Friday. W T-Mobile dbamy o to, by każdy znalazł coś dla siebie. Smartfon w dużo niższej cenie? A może nowy niższy abonament? Czas wyprzedaży to moment, kiedy warto rozejrzeć się też za nowym internetem (światłowodem, internetem domowym). Sprawdź, jakie promocje w tym roku przygotowaliśmy dla Ciebie – niezależnie od tego, czy jesteś naszym obecnym Klientem, czy dopiero zastanawiasz się, czy nie wybrać naszych usług.