Life is for sharing

ZACHWYĆ SIĘ NOWYM
SONY Xperia XZ1

sprawdź

SONY XPERIA XZ1
W T-MOBILE DLA FIRM
OD 1 ZŁ Z VAT NA START

jump! profirma l

ROZMOWY, SMSy i MMSy bez limitu


INTERNET BEZ LIMITU DANYCH


ROZMOWY Z POLSKI DO UE bez limitu


109.99

netto/miesięcznie


W opcji usługi Internet bez limitu danych, po przekroczeniu 20 GB w cyklu, prędkość transmisji ulegnie obniżeniu do maks. 1 Mb/s do końca tego cyklu. Nielimitowane rozmowy, SMS-y/MMS-y w roamingu w UE dostępne są pod warunkiem standardowego korzystania. Wielkość pakietów Internetu dostępnych w UE w ramach ponoszonej przez klienta opłaty miesięcznej oraz obowiązujące opłaty po ich wykorzystaniu są zgodne z cennikiem. Telefon dostępny w ofercie na raty z opłatą na start. Podane opłaty miesięczne obejmują abonament, ratę za urządzenie, opłatę za Internet Connect oraz uwzględniają rabat za zgody marketingowe oraz za e-fakturę. Szczegóły w Warunkach Oferty Promocyjnej „BIZNES W Europie na 36 miesięcy”

Wyłączność dostępności Sony Xperia XZ1 odnosi się do oferty operatorów działających na terenie Polski i jest ograniczona czasowo.

NOWE MOŻLIWOŚCI
Z SONY Xperia XZ1

Uchwyć więcej

Aparat z systemem Motion Eye™ wyposażony w tryb Super slow motion i rejestrowanie predykcyjne uchwyci wszystko co do tej pory pozostawało poza twoim zasięgiem. Doskonała jakość obrazu, rejestracja ruchu na nowym poziomie i nowy system robienia zdjęć w nocy pozwolą Ci na jeszcze lepsze zdjęcia!

Usłysz więcej

Technologia High-Resolution Audio I DSEE HX pozwolą na poprawę jakości brzmienia, nawet wtedy kiedy jego jakość nie jest idealna, a rozwiązanie DNC wyeliminuje nawet 98% zakłóceń z zewnątrz. Otrzymasz idealną jakość dźwięku i potężne basy bez zniekształceń.

Zobacz więcej

Wyświetlacz wyposażony w technologię HDR wciągnie cię w świat ulubionych filmów i seriali od pierwszego wejrzenia, a technologia TRILUMINOS™ for mobile pozwoli dostrzec zupełnie nowe odcienie i kolory. Redukcja szumów, szczegółowe struktury i superrozdzielczość zwiększą wyrazistość i płynność każdego obrazu!

Odkryj więcej

Sprawdź Kreator 3D! Aplikację pozwalającą na skanowanie obiektów i zamianę ich w trójwymiarowe awatary, które możesz wydrukować w technologii 3D. Marzyłeś o własnym modelu 3D? Teraz to możliwe!

Wyjątkowy design

Wodoodporny, wytrzymały, świetnie wygląda.