Life is for sharing

ZACHWYĆ SIĘ NOWYM
SONY Xperia XZ1

sprawdź

W PRZEDSPRZEDAŻY
TYLKO W T-MOBILE!*
SONY XPERIA XZ1
+ najnowsze SŁUCHAWKI
bezprzewodowe W PREZENCIe

Zachwyć się prawdziwą barwą dźwięku ze słuchawkami WH900 lub WH800 w kolorze zbliżonym do Twojego smartfonu. Wybierz model dla siebie! Zarejestruj się już 20.10.2017 na www.sonymobile.com/zachwycsie. Szczegóły w Regulaminie
Przedsprzedaż trwa do 26.09.2017.

*Wyłączność dostępności Sony Xperia XZ1 odnosi się do oferty operatorów działających na terenie Polski i jest ograniczona czasowo.

oferta
dla ciebie

od 1229
na start

Zamów w przedsprzedaży

oferta
dla firmy

od 1zł z vat
na start

Zamów w przedsprzedaży

NOWE MOŻLIWOŚCI
Z SONY Xperia XZ1

Uchwyć więcej

Aparat z systemem Motion Eye™ wyposażony w tryb Super slow motion i rejestrowanie predykcyjne uchwyci wszystko co do tej pory pozostawało poza twoim zasięgiem. Doskonała jakość obrazu, rejestracja ruchu na nowym poziomie i nowy system robienia zdjęć w nocy pozwolą Ci na jeszcze lepsze zdjęcia!

Usłysz więcej

Technologia High-Resolution Audio I DSEE HX pozwolą na poprawę jakości brzmienia, nawet wtedy kiedy jego jakość nie jest idealna, a rozwiązanie DNC wyeliminuje nawet 98% zakłóceń z zewnątrz. W duecie z najnowszymi, bezprzewodowymi słuchawkami SONY otrzymasz idealną jakość dźwięku i potężne basy bez zniekształceń, a wbudowane głośniki stereo, o dwukrotnie większej mocy, pozwolą ci poczuć się jak na sali koncertowej.

Zobacz więcej

Wyświetlacz wyposażony w technologię HDR wciągnie cię w świat ulubionych filmów i seriali od pierwszego wejrzenia, a technologia TRILUMINOS™ for mobile pozwoli dostrzec zupełnie nowe odcienie i kolory. Redukcja szumów, szczegółowe struktury i superrozdzielczość zwiększą wyrazistość i płynność każdego obrazu!

Odkryj więcej

Sprawdź Kreator 3D! Aplikację pozwalającą na skanowanie obiektów i zamianę ich w trójwymiarowe awatary, które możesz wydrukować w technologii 3D. Marzyłeś o własnym modelu 3D? Teraz to możliwe!

Wyjątkowy design

Wodoodporny, wytrzymały, świetnie wygląda. Wybierz swój kolor i dobierz pasujące słuchawki!