Usługi player.pl

ZMIANY W PAKIETACH PLAYER

 1. Informujemy, że z dniem 26 czerwca 2017 r. dla wybranych ofert JUMP w T-Mobile przestajemy świadczyć usługi związane z dostępem do pakietów START, KIDS oraz MULTI. Powyższe pakiety zostaną wyłączone automatycznie po zakończeniu najbliższego cyklu rozliczeniowego.

 2. Informujemy, że kanały LIVE w ramach pakietów KIDS i MULTI przestaną być dostępne z dniem 26 czerwca 2017 r. Jeżeli nie chcesz kontynuować subskrypcji pakietów KIDS i MULTI, możesz ją anulować w dowolnym momencie wysyłając SMS na bezpłatny numer 8717 o treści PLAYER ANULUJ.

 3. Informujemy, że z dniem 26 maja 2017 r. nie będzie możliwe aktywowanie nowych pakietów KIDS i MULTI przez Klientów T-Mobile. Jeśli już posiadasz aktywny pakiet KIDS lub MULTI, będziesz mógł nadal oglądać dostępne w nim materiały.

 4. Informujemy, że z dniem 26 czerwca 2017 r. subskrypcja pakietu SPORT dla Klientów T-Mobile nie będzie dostępne w sprzedaży. Jeśli posiadasz aktywny pakiet SPORT, możesz oglądać dostępne w nim materiały do końca opłaconej subskrypcji. Pakiet SPORT zostanie wyłączony automatycznie po zakończeniu najbliższego cyklu rozliczeniowego.


Pakiety

 
 • Pakiet Start
 •  Usługa
  aktywna
  30 dni

 • 0. 00 miesięcznie

 
 • Pakiet Kids
 •  Usługa
  aktywna
  30 dni

 • 4. 99 miesięcznie

 
 • Pakiet Multi
 •  Usługa
  aktywna
  30 dni

 • 14. 99 miesięcznie

 
 • Pakiet Sport
 •  Usługa
  aktywna
  30 dni

 • 15. 90 miesięcznie

Player.pl to dostęp do bogatej oferty filmów i seriali zarówno polskich jak i zagranicznych, programów telewizyjnych, bajek oraz show. Możesz również oglądać kanały telewizyjne na żywo czy też odcinki twoich ulubionych produkcji jeszcze przed ich emisją w telewizji.

Oglądaj na dowolnym urządzeniu mobilnym lub na komputerze, bez reklam i bez dodatkowych opłat za Internet.

Aplikacja player działa na terytorium Polski. Aby skorzystać z usługi należy się zarejestrować. W tym celu wejdź na www.player.pl/t-mobile lub pobierz aplikację i zarejestruj się.

Pakiet START oferuje dostęp do zawartości podstawowej oferty player, czyli do wybranych pozycji ze świata rozrywki TVN, takich jak seriale, show i programy – BEZ REKLAM.
Pakiet KIDS to zestaw wybranych bajek, filmów familijnych i piosenek, zgromadzonych w jednym miejscu i nieprzerywanych reklamami, dzięki czemu Twoje dziecko będzie się dobrze bawić i miło spędzać czas, a ty zyskasz pewność, że to, co ogląda jest dla niego odpowiednie. Ponadto, pakiet KIDS oferuje dostęp do zawartości podstawowej oferty player, czyli do wybranych pozycji ze świata rozrywki TVN, takich jak seriale, show i programy – BEZ REKLAM.
W ramach pakietu MULTI otrzymujesz dostęp do bogatej oferty zagranicznych filmów i seriali, programów telewizyjnych i show, przedpremierowych odcinków wybranych produkcji, a także seriali i programów produkowanych wyłącznie dla player.pl. To wszystko oglądasz bez przerw reklamowych i bez dodatkowych opłat za Internet. Dodatkowo, masz dostęp do kanałów telewizyjnych, w tym TVN 24, TVN Turbo czy AXN.
Pakiet PLAYER SPORT oferuje dostęp do wielu materiałów o tematyce sportowej oraz do kanałów sportowych, w tym Eleven i Eleven Sports, na których można oglądać transmisje meczy piłki nożnej ligi francuskiej, włoskiej i hiszpańskiej.

Aplikację player.pl możesz pobrać bezpośrednio z App Store, Sklepu Windows Phone lub Google Play, w zależności od posiadanego systemu operacyjnego.

a. Z serwisu można korzystać jedynie na terytorium Polski (IP musi być rozpoznawane jako polskie)

b. Dostępne materiały odtwarzać można na komputerach zaopatrzonych w system:
- MS Windows XP
- MS Windows Vista
- MS Windows 7
- Mac OS 10.X
- MS Windows 8
- MS Windows XP Service Pack 3
- Mac OS X w wersji 10.6 lub ich nowszych wersjach
na dowolnym typie komputera oraz poprzez dowolne typy połączeń internetowych, o przepustowości co najmniej 512 kilobitów/s.
Przy wykorzystaniu przeglądarki:
- Microsoft Internet Explorer 8.0 lub nowszej wersji
- Mozilla Firefox w wersji 17.0.9 lub nowszej wersji
- Opera 15 lub nowszej wersji
- Google Chrome 30 lub nowszej wersji
- Apple Safari 5.1 lub nowszej wersji

c. Konieczna jest instalacja następujących pluginów:
- MS Silverlight w wersji 5.0 lub jego nowszej wersji
- Adobe Flash Player 10.X lub jego nowszej wersji

d. Do korzystania z Usługi niezbędne jest również włączenie obsługi:
- plików cookies
- JavaScript w przeglądarce internetowej Użytkownika

e. Player jest dostępny na systemach mobilnych:
- Android 2.2 lub jego nowszych wersjach
- IOS 5 lub jego nowszych wersjach
- Windows Phone 7.5 lub jego nowszych wersjach

Jakość odtwarzania filmu zależy w dużej mierze od właściwości (szybkości) łącza internetowego na komputerze użytkownika oraz indywidualnych ustawień tego komputera. Przeszkodą w odtwarzaniu mogą być ustawienia programów antywirusowych, firewalli oraz programy typu p2p. Na jakość odtwarzania maja również wpływ właściwości sieci, z której korzysta użytkownik.
Aby obejrzeć wideo w player należy posiadać konto TVN, oraz zalogować się na nie.
Dzięki posiadaniu loginu i hasła w TVN można zalogować się tym samym kontem na wielu urządzeniach: telefonach, tabletach i stronie WWW. Jednocześnie jednak może być odtwarzane wideo jedynie na jednym urządzeniu.
To technologia internetowa działająca na licencji freeware, umożliwiająca wyświetlanie treści multimedialnych; standardowych plików video oraz tych o wysokiej rozdzielczości (HD) za pomocą przeglądarki internetowej. Możliwe jest również odtwarzanie plików muzycznych (MP3, WMA). Silverlight obsługuje również DRM (Digital Rights Management).
DRM czyli Digital Rights Management (pol. Cyfrowe zarządzanie prawami) to system oparty na mechanizmach kryptograficznych lub innych metodach ukrywania treści, mający za zadanie przeciwdziałać używaniu danych w formacie elektronicznym w sposób sprzeczny z wolą ich wydawcy.
Usługa w pakietach KIDS i MULTI może zostać wyłączona przez wysłanie smsa o treści PLAYER ANULUJ na numer 8717.

Usługa w pakiecie SPORT może zostać wyłączona przez wysłanie smsa o treści PLAYERSPORT ANULUJ na numer 8717.

Pakiet START jest pakietem darmowym, ale można go wyłączyć przez wysłanie sms o treści START ANULUJ na numer 8717.

Pakiety mogą być też wyłączone przez pracownika BOA.
Transmisja danych jest darmowa jedynie wówczas, gdy do oglądania treści video z player.pl wykorzystywana jest karta SIM na numerze której uruchomiono usługę.

Dokumenty do pobrania

 • Warunki

  Warunki Oferty Promocyjnej "Oglądaj gdzie chcesz" dla Użytkowników serwisu internetowego Strefa T-Mobile w player.pl

 • Regualmin

  Regualmin serwisu internetowego Strefa T-Mobile player.pl

Nie możesz odczytać pliku - kliknij tutaj i ściągnij bezpłatny program Adobe Reader.