Usługi player.pl

ZMIANY W PAKIETACH PLAYER

 1. Informujemy, że z dniem 26 czerwca 2017 r. dla wybranych ofert JUMP w T-Mobile przestajemy świadczyć usługi związane z dostępem do pakietów START, KIDS oraz MULTI. Powyższe pakiety zostaną wyłączone automatycznie po zakończeniu najbliższego cyklu rozliczeniowego.

 2. Informujemy, że kanały LIVE w ramach pakietów KIDS i MULTI przestaną być dostępne z dniem 26 czerwca 2017 r. Jeżeli nie chcesz kontynuować subskrypcji pakietów KIDS i MULTI, możesz ją anulować w dowolnym momencie wysyłając SMS na bezpłatny numer 8717 o treści PLAYER ANULUJ.

 3. Informujemy, że z dniem 26 maja 2017 r. nie będzie możliwe aktywowanie nowych pakietów KIDS i MULTI przez Klientów T-Mobile. Jeśli już posiadasz aktywny pakiet KIDS lub MULTI, będziesz mógł nadal oglądać dostępne w nim materiały.

 4. Informujemy, że z dniem 26 czerwca 2017 r. subskrypcja pakietu SPORT dla Klientów T-Mobile nie będzie dostępne w sprzedaży. Jeśli posiadasz aktywny pakiet SPORT, możesz oglądać dostępne w nim materiały do końca opłaconej subskrypcji. Pakiet SPORT zostanie wyłączony automatycznie po zakończeniu najbliższego cyklu rozliczeniowego.


Wybierz pakiet

 
 • Pakiet Start
 •  Usługa
  aktywna
  30 dni

  • Dla nowych klientów
   z JUMP!
 • 0. 00 miesięcznie

 
 • Pakiet Kids
 •  Usługa
  aktywna
  30 dni

  • Dla wszystkich
 • 4. 99 miesięcznie

 
 • Pakiet Multi
 •  Usługa
  aktywna
  30 dni

  • Dla wszystkich
 • 14. 99 miesięcznie

 
 • Pakiet Sport
 •  Usługa
  aktywna
  30 dni

  • Dla wszystkich
 • 15. 90 miesięcznie

Player.pl to usługa, dzięki której zyskujesz dostęp do bogatej oferty filmów i seriali zarówno polskich jak i zagranicznych, programów telewizyjnych, bajek oraz show. Możesz również oglądać kanały telewizyjne na żywo (w tym TVN Turbo, TVN MeteoActive oraz TVN24) czy też odcinki twoich ulubionych produkcji jeszcze przed ich emisją w telewizji.

Oglądaj, co chcesz, kiedy chcesz i gdzie chcesz na dowolnym urządzeniu mobilnym lub na komputerze, bez reklam i bez dodatkowych opłat za Internet.

Aplikacja player działa na terytorium Polski. Aby skorzystać z usługi należy się zarejestrować. W tym celu wejdź na www.player.pl/t-mobile lub pobierz aplikację, wybierz okno Strefy, wybierz T-Mobile i zarejestruj się.

Pakiet START oferuje dostęp do zawartości podstawowej oferty player, czyli do wybranych pozycji ze świata rozrywki TVN, takich jak seriale, show i programy – BEZ REKLAM.

Pakiet START dostępny jest w wybranych ofertach JUMP.
Pakiet KIDS to zestaw wybranych bajek, filmów familijnych i piosenek, zgromadzonych w jednym miejscu i nieprzerywanych reklamami, dzięki czemu Twoje dziecko będzie się dobrze bawić i miło spędzać czas, a ty zyskasz pewność, że to, co ogląda jest dla niego odpowiednie. Ponadto, pakiet KIDS oferuje dostęp do zawartości podstawowej oferty player, czyli do wybranych pozycji ze świata rozrywki TVN, takich jak seriale, show i programy – BEZ REKLAM.

Pakiet KIDS dostępny jest w regularnej cenie 4,99 zł miesięcznie lub w wybranych promocjach – sprawdź naszą ofertę!
W ramach pakietu MULTI otrzymujesz dostęp do bogatej oferty zagranicznych filmów i seriali, programów telewizyjnych i show, przedpremierowych odcinków wybranych produkcji, a także seriali i programów produkowanych wyłącznie dla player.pl. To wszystko oglądasz bez przerw reklamowych i bez dodatkowych opłat za Internet. Dodatkowo, masz dostęp do 16 kanałów telewizyjnych, w tym TVN 24, TVN Turbo czy AXN.

Pakiet MULTI dostępny jest w regularnej cenie 14,99 zł miesięcznie lub w wybranych promocjach – sprawdź nasza ofertę!
Pakiet PLAYER SPORT oferuje dostęp do wielu materiałów o tematyce sportowej oraz do kanałów sportowych, w tym Eleven i Eleven Sports, na których można oglądać transmisje meczy piłki nożnej ligi francuskiej, włoskiej i hiszpańskiej.

Pakiet PLAYER SPORT dostępny jest w sprzedaży w regularnej cenie 15,90 zł za 30 dni. Aby skorzystać jako użytkownik T-Mobile i doliczyć koszt pakietu do rachunku T-Mobile trzeba być zalogowanym i zweryfikowanym.

Aby otrzymać link do aplikacji na urządzenie mobilne, wyślij sms o treści PLAYER na numer 8008.

Aplikację player.pl możesz również pobrać bezpośrednio z App Store, Sklepu Windows Phone lub Google Play, w zależności od posiadanego systemu operacyjnego.

a. Z serwisu można korzystać jedynie na terytorium Polski (IP musi być rozpoznawane jako polskie)

b. Dostępne materiały odtwarzać można na komputerach zaopatrzonych w system:
- MS Windows XP
- MS Windows Vista
- MS Windows 7
- Mac OS 10.X
- MS Windows 8
- MS Windows XP Service Pack 3
- Mac OS X w wersji 10.6 lub ich nowszych wersjach
na dowolnym typie komputera oraz poprzez dowolne typy połączeń internetowych, o przepustowości co najmniej 512 kilobitów/s.
Przy wykorzystaniu przeglądarki:
- Microsoft Internet Explorer 8.0 lub nowszej wersji
- Mozilla Firefox w wersji 17.0.9 lub nowszej wersji
- Opera 15 lub nowszej wersji
- Google Chrome 30 lub nowszej wersji
- Apple Safari 5.1 lub nowszej wersji

c. Konieczna jest instalacja następujących pluginów:
- MS Silverlight w wersji 5.0 lub jego nowszej wersji
- Adobe Flash Player 10.X lub jego nowszej wersji

d. Do korzystania z Usługi niezbędne jest również włączenie obsługi:
- plików cookies
- JavaScript w przeglądarce internetowej Użytkownika

e. Player jest dostępny na systemach mobilnych:
- Android 2.2 lub jego nowszych wersjach
- IOS 5 lub jego nowszych wersjach
- Windows Phone 7.5 lub jego nowszych wersjach

Jakość odtwarzania filmu zależy w dużej mierze od właściwości (szybkości) łącza internetowego na komputerze użytkownika oraz indywidualnych ustawień tego komputera. Przeszkodą w odtwarzaniu mogą być ustawienia programów antywirusowych, firewalli oraz programy typu p2p. Na jakość odtwarzania maja również wpływ właściwości sieci, z której korzysta użytkownik.
Z płatnych pakietów mogą korzystać klienci którzy:
• Posiadają głosową ofertę abonamentową lub ofertę blueconnect lub telefon na kartę (zarówno Tak Tak jak i Heyah), bądź ofertę Mix.
• Nie mają włączonej blokady serwisów premium
• Są na terenie Polski (używają polskiego IP)
• Posiadają odpowiedni sprzęt (opisany w punkcie wyżej)
Z pakietu START mogą skorzystać klienci którzy po 02.12 podpisali umowę lub aneks w taryfie JUMP (z telefonem lub bez) lub blueconnect (z tabletem lub bez urządzenia).
W ramach tego Serwisu T-Mobile obsługuje obsługę płatności opartych o subskrypcje oraz transmisję danych za pomocą sieci T-Mobile. Za jakość video, logowanie do konta TVN, działanie aplikacji i strony www i inne odpowiedzialny jest TVN jako świadczący tę usługę.
Aby obejrzeć wideo w Strefie T-Mobile należy posiadać konto TVN, oraz zalogować się na nie.
Dzięki posiadaniu loginu i hasła w TVN można zalogować się tym samym kontem na wielu urządzeniach: telefonach, tabletach i stronie WWW. Jednocześnie jednak może być odtwarzane wideo jedynie na jednym urządzeniu.
To technologia internetowa działająca na licencji freeware, umożliwiająca wyświetlanie treści multimedialnych; standardowych plików video oraz tych o wysokiej rozdzielczości (HD) za pomocą przeglądarki internetowej. Możliwe jest również odtwarzanie plików muzycznych (MP3, WMA). Silverlight obsługuje również DRM (Digital Rights Management).
DRM czyli Digital Rights Management (pol. Cyfrowe zarządzanie prawami) to system oparty na mechanizmach kryptograficznych lub innych metodach ukrywania treści, mający za zadanie przeciwdziałać używaniu danych w formacie elektronicznym w sposób sprzeczny z wolą ich wydawcy.
Usługa w pakietach KIDS i MULTI może zostać wyłączona przez wysłanie smsa o treści PLAYER ANULUJ na numer 8717.

Usługa w pakiecie SPORT może zostać wyłączona przez wysłanie smsa o treści PLAYERSPORT ANULUJ na numer 8717.

Pakiet START jest pakietem darmowym, ale można go wyłączyć przez wysłanie sms o treści START ANULUJ na numer 8717.

Pakiety mogą być też wyłączone przez pracownika BOA.
Transmisja danych jest darmowa jedynie wówczas, gdy do oglądania treści video z player.pl wykorzystywana jest karta SIM na numerze której uruchomiono usługę.
Niestety, producent nie wyposażył iPada w możliwość wysyłania i odbierania smsów, pomimo zainstalowanego modułu 3G. SMS jest używany w procesie logowania do Strefy T-Mobile jako mechanizm potwierdzający, że nr telefonu, którego numer się podaje jest rzeczywiście w T-Mobile i należy do osoby, która próbuje się zarejestrować.

Aby używać Strefy T-Mobile na iPadzie należy przenieść kartę sim do innego urządzenia i przejść proces weryfikacji numeru i logowania na stronie player.pl, oraz wybrać interesujący nas pakiet. Jeśli będzie można obejrzeć jakiś film ze Strefy T-Mobile oznaczać to będzie, że usługa została włączona. Wystarczy później kliknąć w aplikacji na iPadzie na ikonę logowania (na pasku u góry) i wpisać login i hasło ustawione na stronie. Od tego momentu po zalogowaniu system będzie pamiętał, że jest się klientem T-Mobile.

Dokumenty do pobrania

 • Warunki

  Warunki Oferty Promocyjnej "Oglądaj gdzie chcesz" dla Użytkowników serwisu internetowego Strefa T-Mobile w player.pl

 • Regualmin

  Regualmin serwisu internetowego Strefa T-Mobile player.pl

Nie możesz odczytać pliku - kliknij tutaj i ściągnij bezpłatny program Adobe Reader.