Informacje i pomocNajlepsza sieć

Najlepsza sieć

Oferujemy jeszcze lepszy zasięg i jeszcze szybszy mobilny Internet. Sprawdź dostępność sieci, internetu mobilnego i HotSpotów w wybranej lokalizacji.

Podaj swój adres i sprawdź kiedy w Twojej okolicy przeprowadzimy modernizację sieci.
Miasto, Ulica
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat modernizacji i prowadzonych przez nas pracach zapraszamy na www.najlepszasiec.pl
SpeedTest
Testuj szybkość transmisji
danych w Twojej lokalizacji.
Sprawdź
 

Planowane prace

Prace w trakcie

Prace zakończone

Prace zakończone:
udostępniony UMTS 900

 
Mapa zasięgu aktualizowana w cyklach tygodniowych. Aktualizacja z dnia 31.07.2014.
 
 

Mamy najnowocześniejszą w Europie Infrastrukturę sieciową!

Najnowocześniejsze rozwiązania

Modernizujemy sieć. Dotychczasowe rozwiązanie technologiczne zastępujemy najnowocześniejszym na świecie sprzętem. To dlatego zasięg sieci T-Mobile wewnątrz budynków na wielu obszarach Polski już poprawił się o kilkadziesiąt procent, a szybkość mobilnego Internetu wzrosła nawet kilkakrotnie. Tak działa sieć najwięszkych możliwości!

Myśląc o przyszłości

Nasza sieć jest teraz wydajniejsza, bardziej energooszczędna i przygotowana do wykorzystania najnowocześniejszych technologii oraz rozwiązań sieciowych. Docelowo nasi Klienci będą mogli korzystać z 10 000 stacji, czyli z ok. 40% więcej niż dotychczas i będzie to najlepsza technologicznie sieć komórkowa w Polsce.

Udoskonalona sieć to wymierne korzyści dla Ciebie

Gwarancja dużo szybszego mobilnego Internetu pozwoli Ci na swobodne przeglądanie stron www, ściąganie plików, odbieranie poczty i wiele innych. Od teraz, nie doznasz problemów z połączeniem szczególnie wewnątrz budynków, a dzięki większej pojemności i gęstości sieci - emisja sygnału jest dużo lepsza oraz o korzystniejszych parametrach.
Infrastruktura jest przygotowana do wspierania najnowocześniejszych funkcjonalności radiowych oraz technologii i rozwiązań sieciowych, zasięgu 3G w całej Polsce, oraz dostępu do specjalistycznych usług w miejscach, w których dotychczas było to technicznie niemożliwe.