Czym jest LTE i co mogę zyskać dzięki niej?

Jak skorzystać

Aby korzystać z technologii LTE 4G potrzebujesz:

Karta USIM (Universal Subscriber Identity Module), jest niezbędna do używania technologii LTE. Dotychczasowa karta SIM nie zaloguje się do sieci LTE. Jak rozpoznać kartę USIM? Najprostszym sposobem jest sprawdzenie czy po numerze seryjnym na karcie znajduje się literka U (czyli – USIM) Usługa LTE jest aktywowana domyślnie w ofertach LTE. Proszę sprawdź, czy ta usługa wchodzi w skład Twojej oferty.

Opis usługi

  • najnowsza generacja bezprzewodowej transmisji danych będąca następcą systemów trzeciej generacji (UMTS, HSPA, HSPA+).
  • technologia radiowa, dzięki której bezprzewodowe łącze jest niemal tak szybkie i stabilne jak kablowe.
  • system, który zwiększa możliwości telefonii komórkowej i burzy dotychczasowe bariery charakterystyczne dla mobilnych łączy, jak powolna transmisja danych, duże opóźnienia w przesyłaniu pakietów danych czy niestabilność połączenia.
  • nowy standard Internetu dostarczany poprzez maszty telefonii komórkowej, zapewniający kilkakrotnie większą prędkość pobierania danych w porównaniu do technologii 3G. LTE łączy w sobie zalety Internetu mobilnego oraz jakość stacjonarnego Internetu szerokopasmowego.

Sprawdź, co możesz zyskać dzięki najnowszej technologii LTE 4G?

Usługi 4G 3G 2G
Oglądnie video z Internetu TVP Sport NAJWYŻSZA JAKOŚĆ. Płynne i stabilne odtwarzanie DOBRA JAKOŚĆ. Płynne i stabilne odtwarzanie NISKA JAKOŚĆ. Odtwarzanie z przerwami.
Słuchanie muzyki z Internetu TIDAL NAJWYŻSZA JAKOŚĆ. Płynne i stabilne odtwarzanie oraz szybkie pobieranie plików muzycznych do trybu „offline” DOBRA JAKOŚĆ. Płynne i stabilne odtwarzanie. NISKA JAKOŚĆ. Odtwarzanie z przerwami.
Dostęp do własnych plików w chmurze Chmura danych My Dysk BARDZO SZYBKO OTWIERAM PLIKI. Równie szybko je zapisuję. SZYBKO OTWIERAM PLIKI. Równie szybko je zapisuję. WOLNO OTWIERAM PLIKI. Jeszcze wolniej je zapisuję.
Przeglądanie stron www T-Mobile usługi Bankowe BARDZO SZYBKIE - ok. 1 s SZYBKO - w kilka sekund WOLNO - w kilkanaście/kilkadziesiąt sekund.