UsługiInternet Connect

 • Podziel się Internetem ze współpracownikami

  Pakiety
 • Godzina rozmowy tylko 1 zł
  Utwórz grupę i zyskaj zniżki
 •   Usługa
  dostępna przez
  cały okres umowy

  • Dla taryf JUMP!

Dziel się z innymi Internetem i oszczędzaj! Z nową usługą Internet Connect możesz udostępniać własny pakiet internetowy członkom grupy, jeśli posiadają oni jedną z taryf JUMP! Opłata miesięczna za przyłączone do wspólnego pakietu karty SIM będzie niższa o wartość usługi Internet Connect. Ilość osób, które możesz dołączyć do swojej grupy została określona w Warunkach Oferty Promocyjnej, w ramach której skorzystasz ze wspólnego pakietu danych.

Usługa Internet Connect daje możliwość utworzenia Grupy, której wszyscy członkowie uzyskują dostęp do Internetu. Dostęp realizowany jest w oparciu o wspólny limit danych udostępniony przez Lidera. W Internet Connect w pełni kontrolujesz kto korzysta z Internetu oraz ile wydajesz na Internet. W każdej chwili możesz dodać lub usunąć osobę z Internet Connect lub zwiększyć, a następnie zmniejszyć wspólny limit danych.

 • OSOBA 1

  LIDER GRUPY

  OSOBA 2

  NIELIMITOWANYInternet
  dla wszytkich
  Posiadasz duży pakiet danych lub nielimitowany Internet na jednej z kart SIM? Dzięki usłudze Internet Connect, możesz podzielić się swoim pakietem danych z innymi pracownikami.
   
 • OSOBA 1

  LIDER GRUPY

  OSOBA 2

  NIELIMITOWANYInternet
  dla wszytkich
  Dzięki usłudze Internet Connect udostępniasz własny pakiet internetowy na innych kartach SIM. Dzięki temu członkowie grupy przestaną płacić za usługę Internet Connect. Masz do wyboru podział pakietu zgodnie z Twoimi preferencjami lub korzystanie bez podziału.
   
 • OSOBA 1

  LIDER GRUPY

  OSOBA 2

  NIELIMITOWANYpakiet Internetu
  dla wszytkich
  Paczką Internetu, a na nawet nielimitowaną transmisją danych, możesz dzielić się z kartami SIM na taryfach JUMP! W ramach jednego REGONu. Stwórz swoją grupę i podziel się Internetem.
   
 • Dla Liderów z taryfą JUMP: dla wszystkich, którzy chcą stworzyć własną grupę Internet Connect, udostępnić Internet wybranym osobom.
 • Dla Użytkowników: dla wszystkich, którzy mają niewystarczający pakiet danych.
 • Dla tych, którzy chcą być zawsze online i nie martwić się o limity.
 • Miesięczny rabat na przyłączonych kartach SIM o wartości usługi Internet Connect (z reguły 5 zł netto/mies.)
 • Optymalny dostęp do Internetu dla wszystkich członków Grupy. Każdy zużywa tyle GB ile potrzebuje.
 • Stały dostęp do Internetu – możliwość zwiększenia w każdej chwili wybranego pakietu Internetu, nawet do nielimitowanej transmisji danych.

Lider może wysłać zaproszenie Użytkownikom w następujący sposób:

 • Sposób 1.

  Wyślij bezpłatny SMS z numerem telefonu osoby zapraszanej pod numer:

  80999

 • Sposób 2.

  Złóż zlecenie u Konsultanta pod numerem:

  602 900

 • Sposób 3.

  Złóż zlecenie w punkcie sprzedaży T-Mobile.

  Znajdź sklep T-Mobile
 • Sposób 4.

  Złóż zlecenie w internetowym Biurze Obsługi Abonenta.

  Przejdź do iBOA
Początkowy limit danych jest uzależniony od wysokości zobowiązania posiadanej taryfy JUMP. Szczegóły swojego limitu danych odnajdziesz w regulaminie oferty promocyjnej.
Wystarczy wysłać bezpłatnego SMSa o treści LimitX na numer 80999, gdzie X oznacza wybraną liczbę. Dodatkowo możesz skorzystać z bezpłatnego serwisu na swoim telefonie wpisując adres http://MiBOA.pl , poprzez serwis internetowy iBOA na stronie www.T-Mobile.pl . Połączenie z numerem 602900000 w automatycznym serwisie głosowym lub u Konsultanta Biura Obsługi Abonenta oraz Sklepie T-Mobile.
Limit podwyższymy w czasie 10 minut i potwierdzimy SMSem. Zlecenie zmniejszenia będzie obowiązywało od następnego cyklu rozliczeniowego.
Możesz złożyć dyspozycję zmiany na niższą. Zmiana będzie obowiązywać od początku najbliższego miesięcznego cyklu rozliczeniowego. Do końca cyklu, w którym zleciłeś zmianę obowiązuje Ciebie najwyższy aktywowany limit i związana z nim opłata.
Tak. Dyspozycja zostanie zrealizowana od następnego cyklu rozliczeniowego.
Opłata za usługę Internet Connect nie jest opłatą abonamentową, czyli nie jest rozliczana proporcjonalnie do czasu jej aktywności w cyklu rozliczeniowym. W momencie aktywacji usługi naliczona jest pełna opłata, gdyż zawiera pełny limit danych do wykorzystania. Dopisanie wartości usługi następuje po zakończeniu cyklu rozliczeniowego.
Wystarczy wysłać bezpłatnego SMSa o treści LimitX na numer 80999, gdzie X oznacza wybraną liczbę. Dodatkowo możesz skorzystać z bezpłatnego serwisu na swoim telefonie wpisując adres http://MiBOA.pl , poprzez serwis internetowy iBOA na stronie www.T-Mobile.pl . Połączenie z numerem 602900000 w automatycznym serwisie głosowym lub u Konsultanta Biura Obsługi Abonenta oraz Sklepie T-Mobile.
Jeśli przystąpisz do grupy innego Lidera, Twój limit danych zostanie zawieszony i otrzymasz zniżkę na opłatę miesięczną od najbliższego cyklu rozliczeniowego.
W ofertach biznesowych głosowych może być do 20 użytkowników, a w ofertach Internetu mobilnego – do 3 użytkowników.
WAŻNE: Warunki Oferty Promocyjnej mogą określać niższą liczbę użytkowników w danej taryfie.
Tak. Zmiany dokonamy w czasie 10 minut, otrzymasz potwierdzenie SMSem. SMS wysyłasz na numer 80999 w treści wpisując np. LIMIT 1 (zależy od wysokości limitu). Opłata za wybrany limit będzie obowiązywać do odwołania.
Maksymalny limit danych jest określony w warunkach promocji.
Lider może określić maksymalną wysokość limitu danych dla użytkownika grupy. Przykładowo otrzymujesz limit danych 100 MB a Lider posiada ofertę z limitem 1 GB, jako Użytkownik maksymalnie możesz wykorzystać 100 MB.
Tak. Przekaż użytkownikowi informację o automatycznym włączeniu usługi Internet, jeśli z niej wcześniej nie korzystał. W przypadku posiadania pakietu Internetu przedłużanego cyklicznie będzie on wyłączany. Użytkownik posiadający usługę „Bezpieczny Internet” zachowa ją w statusie zawieszenia, po rezygnacji z udziału w Grupie usługa ta zostanie automatycznie odwieszona. Użytkownik z nieaktywnym numerem dla połączeń wychodzących po uzupełnieniu konta będzie mógł korzystać z usługi Internet Connect.
Otrzymasz SMSa informującego o przekroczeniu 80% limitu danych oraz 100% limitu danych. Po wykorzystaniu limitu transmisja danych zostanie wyłączona. Wystarczy, że odpowiesz na SMSa z komendą TAK a limit zostanie podwyższony.
Wykorzystanie limitu sprawdzisz w bezpłatnym serwisie na swoim telefonie wpisując adres http://MiBOA.pl , poprzez serwis internetowy iBOA na stronie www.T-Mobile.pl . Połączenie z numerem 602900000 w automatycznym serwisie głosowym lub u Konsultanta Biura Obsługi Abonenta.
Tak, jest to możliwe w przypadku ofert biznesowych na taryfie DATA JUMP.

Dokumenty do pobrania

 • Regulamin

  Regulamin usługi telekomunikacyjnej Internet Connect

Nie możesz odczytać pliku - kliknij tutaj i ściągnij bezpłatny program Adobe Reader.