UsługiPołączenia wideo

 • Teraz możesz rozmawiać
  z bliską Ci osobą,
  ale także zobaczyć ją na
  wyświetlaczu telefonu.

Opis usługi

Aby skorzystać z usługi Połączenia wideo, należy posiadać telefon obsługujący sieć 3G oraz obsługujący połączenia video.
Ty i osoba, do której dzwonisz, musicie przebywać w zasięgu sieci 3G.

Jak wykonać Połączenie wideo

Wykonanie Połączenia wideo jest proste. W zależności od posiadanego modelu telefonu należy wpisać numer odbiorcy i wybrać opcję połączenia wideo lub wcisnąć klawisz umożliwiający zestawienie Połączenia wideo. Telefon zasygnalizuje odpowiednim symbolem na wyświetlaczu zalogowanie do sieci 3G.

Czy można wykonywać Połączenia wideo w roamingu

U niektórych operatorów roamingowych możliwe jest wykonywanie Połączeń wideo.

Cennik

Do odwołania przez Operatora usługa jest oferowana na zasadach promocyjnych, tj. opłata za minutę Połączenia wideo w kraju jest równa opłacie za minutę połączenia głosowego w taryfie Klienta.

Jak aktywować usługę

 • Sposób 1.

  Aktywuj przez iBOA

  Aktywuj usługę
 • Sposób 2.

  Zadzwoń pod numer (opłata za połączenie zgodna z posiadaną taryfą)

  602 900 000

 • Sposób 3.

  Użyj kodu ekspresowego

  *132*9*1#

FAQ

Wykonanie Połączenia wideo jest niezwykle proste. W zależności od posiadanego modelu telefonu należy wpisać numer odbiorcy i wybrać opcję połączenia wideo lub wcisnąć klawisz umożliwiający zestawienie Połączenia wideo. Telefon zasygnalizuje odpowiednim symbolem na wyświetlaczu zalogowanie do sieci UMTS.
Klienci T-Mobile
Do odwołania przez Operatora usługa jest oferowana na zasadach specjalnych tj. opłata za minutę Połączenia wideo w kraju jest równa opłacie za minutę połączenia głosowego w taryfie Klienta.

Klienci posiadający taryfy systemu T-Mobile na kartę, taryfy Mix w Mix, taryfy Era Mix: oferty Mix, Era Fun, Mega Fun, Nowa Era Mix oraz taryfę systemu blueconnect starter
Do odwołania przez Operatora usługa jest oferowana na zasadach specjalnych tj. opłata za minutę Połączenia wideo w kraju jest równa opłacie za minutę połączenia głosowego w taryfie Klienta. Opłata za minutę połączenia wideo w roamingu wynosi odpowiednio 9,98 zł w strefach 1A i 1B oraz 15,02 zł z VAT w strefach 2 i 3.
Klienci sieci T-Mobile
Aktywacja usługi połączenia wideo jest bezpłatna. Aktywacja tej usługi wykonywana jest poprzez Biuro Obsługi Abonenta pod numerem telefonu 602 900 (opłata za połączenie zgodna z Cennikiem lub Załącznikiem cenowym właściwym dla danej taryfy). Klienci mogą samodzielnie dokonać aktywacji usługi poprzez zalogowanie się na Swoje Konto na www.t-mobile.pl.

Klienci posiadający taryfy systemu T-Mobile na kartę, taryfy Mix w Mix, taryfy Era Mix: oferty Mix, Era Fun, Mega Fun, Nowa Era Mix oraz taryfę systemu blueconnect starter
Usługę połączenia wideo można aktywować w następujący sposób:
 • poprzez Ekspresowe kody T-Mobile na kartę (korzystanie z kodów jest bezpłatne)
  • Włącz usługę

   Użyj kodu ekspresowego

   *132*9*1#

  • Wyłącz usługę

   Użyj kodu ekspresowego

   *132*9*1#

 • poprzez zalogowanie się na Swoje Konto na www.t-mobile.pl
 • po kontakcie telefonicznym z konsultantem Biura Obsługi
Tak, u niektórych operatorów roamingowych możliwe jest wykonywanie Połączeń wideo, przy czym u części można zarówno wykonywać i odbierać Połączenia wideo, natomiast u innych tylko odbierać. Szczegóły znajdują się w sekcji dotyczącej Roamingu. W przypadku Klientów korzystających z taryf Mix oraz Era Fun wykonywanie połączeń wideo w roamingu dostępne jest wyłącznie dla Klientów, którzy mają włączoną usługę „Eurotaryfa i Strefy”.

Dokumenty do pobrania

Nie możesz odczytać pliku - kliknij tutaj i ściągnij bezpłatny program Adobe Reader.