• Kanały na żywo: TVN24 HD oraz TVN24 BiS HD

 • Biblioteka programów na żądanie

 • Wersje audio programów

 • Cofanie do 7 dni

Nadchodzące premiery

Zamów teraz by być na bieżąco z wiadomościami
z kraju i ze świata.

Koszt usługi to 10 zł miesiecznie, zostanie ona automatycznie doliczona do Twojego rachunku T-Mobile.

Chcesz dowiedzieć się więcej o rozrywce od T-Mobile?

Dodaj MagentaRozrywka do swojego rachunku
Dostosuj ofertę do swoich potrzeb. Zostaw nr telefonu.

Sprawdź również

Masz jakieś pytania?
 • TVN24 GO to pierwsza polska newsowa platforma wideo, dzięki której newsy oglądasz jak chcesz i kiedy chcesz – to Ty decydujesz! Serwis daje Ci dostęp do kanałów TVN24 i TVN24 BiS na żywo oraz biblioteki programów na żądanie, a także do dodatkowych transmisji z najważniejszych wydarzeń w Polsce i na Świecie, które zobaczysz tylko online.

 • Czy wiesz, że do TVN24 GO możesz zalogować się danymi do Konta TVN? Jeśli korzystasz z innych serwisów w ramach Konta TVN (np. player, Kontakt 24, Fakty TVN) zaloguj się tymi samymi danymi dostępowymi.

  Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta TVN, zarejestruj się w kilku prostych krokach: Otwórz stronę główną go.tvn24.pl i kliknij w awatar w prawym górnym rogu ekranu. Następnie wybierz "ZAREJESTRUJ SIĘ"

 • Aby zalogować się do swojego konta w TVN24 GO na komputerze, przejdź do strony go.tvn24.pl i kliknij przycisk „Logowanie” (ikonka postaci w prawym górnym rogu ekranu).

  Zaloguj się używając swojego konta na Facebooku, Google lub Twitter. Pamiętaj, że możesz także zalogować się korzystając z adresu e-mail i hasła, które podałeś podczas rejestracji.

 • Do zakupu niezbędne jest Konto TVN. Jeżeli jeszcze nie masz aktywnego konta TVN, zarejestruj się.

  Jeżeli masz już konto:

  - Zaloguj się i wejdź na stronę go.tvn24.pl/sklep

  - Wybierz interesujący Cię okres abonamentu

  - Wybierz metodę płatności – Dodaj do Rachunku T‑Mobile; zaakceptuj regulamin usługi; wpisz numer telefonu w sieci T-Mobile (ważne: musisz posiadać abonament); wpisz jednorazowe hasło, które dostałeś na podany numer telefonu i postępuj zgodnie z instrukcjami w sklepie. Ciesz się dostępem do serwisu, a my zajmiemy się resztą i dopiszemy kwotę zakupu do Twojego rachunku w T-Mobile.

 • Aby to zrobić, kliknij w swój awatar w prawym górnym rogu i przejdź do sekcji "Moje Zakupy".

 • Wystarczy kliknąć "ANULUJ" przy aktywnej płatności odnawialnej na stronie: go.tvn24.pl/moje-konto. W każdej chwili możesz wyłączyć płatności automatyczne. Zrobisz to w kilku szybkich krokach:

  - Zaloguj się do Twojego konta TVN24 GO

  - Wejdź na stronę go.tvn24.pl/moje-konto/zakupy lub Rozwiń menu główne klikając w swój awatar – w prawym górnym rogu ekranu

  - Wybierz z menu "Moje zakupy"

  - Odszukaj aktywną usługę na liście "Moje zakupy" i kliknij przycisk "Anuluj" przy wybranej przez Ciebie usłudze

  - Potwierdź anulowanie subskrypcji pakietu.

  Gotowe! Subskrypcja została anulowana, a Twoja oferta będzie aktywna do końca bieżącego okresu rozliczeniowego.

 • Kliknij „Zaloguj się” i wybierz opcję „Nie pamiętasz hasła?”, która znajduje się tuż pod miejscem do wprowadzenia hasła Zostaniesz poproszony o wprowadzenie adresu e-mail, na który rejestrowałeś swoje konto w TVN24 GO. Po kliknięciu „Potwierdź” sprawdź swoją skrzynkę odbiorczą – przesłaliśmy do Ciebie wiadomość e-mail z linkiem aktywacyjnym pozwalającym na reset hasła. Teraz wystarczy, że klikniesz w podany link i zmienisz hasło. Pamiętaj, że teraz logując się musisz użyć nowego hasła!