Płatności

Pierwsza faktura wystawiana jest kilka dni po podpisaniu umowy – pierwszego dnia najbliższego cyklu rozliczeniowego, do którego Twój numer zostanie przypisany automatycznie. Informację o wysokości wystawionej faktury możesz otrzymywać co miesiąc dzięki bezpłatnej usłudze SMS Finansowy.

Więcej

Pierwsza wystawiona faktura jest zawsze nieco wyższa, ponieważ zawiera: 

    a) abonament miesięczny za usługi, który naliczany jest zawsze za miesiąc do przodu (od daty wystawienia faktury) oraz 
    b) wyrównanie abonamentu, czyli proporcjonalnie wyliczona część za pierwsze dni Twojej umowy: od daty aktywacji usług do dnia wystawienia faktury 

Jest to sytuacja jednorazowa. 

Na pierwszej fakturze może pojawić się również opłata aktywacyjna, której wysokość zależy od wybranej przez Ciebie oferty. Jest to opłata jednorazowa.

Przy podpisaniu umowy płacisz opłatę startową – pierwszą ratę ceny wybranego sprzętu. Reszta ceny sprzętu jest spłacana w kolejna ratach miesięcznych. Twój abonament jest pomniejszony o kwotę raty przez cały okres spłaty rat, po tym czasie opłata abonamentowa wzrasta o wartość raty. A zatem przez cały czas trwania umowy Twoje miesięczne zobowiązanie pozostaje na takim samym poziomie. 

Suma Twojego miesięcznego zobowiązania (rata/raty + opłata za usługi telekomunikacyjne) jest umieszczona na druku do zapłaty dołączonym do faktury miesięcznej. 

Więcej

Jeżeli masz aktywne połączenia wychodzące, wystarczy, że wyślesz ze swojego telefonu bezpłatnego SMS-a o treści TAK na numer 80155. 

Możesz również skorzystać z formularza kontaktowego w serwisie internetowym iBOA.

Oczywiście, dzięki bezpłatnej usłudze SMS finansowy. W ciągu maksymalnie 48 godzin od wystawienia faktury otrzymujesz wiadomość, która zawiera: kwotę do zapłaty, numer faktury oraz termin płatności. 

Usługę możesz włączyć samodzielnie w serwisie internetowym iBOA.

Więcej

Obsługa płatności abonenckich

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-19:00 pod poniższymi numerami telefonów.

Dla Klientów biznesowych

Z telefonu sieci T-Mobile 

608 955 
(opłata za połączenie zgodna z posiadaną taryfą)

Z telefonów innych sieci i stacjonarnych 

608 955 000 
(opłata za połączenie zgodna z posiadaną taryfą)