Obsługa klienta

Usługa roamingu aktywowana jest automatycznie, gdy opłacisz 3 faktury miesięczne. Aktywność usługi możesz sprawdzić samodzielnie w serwisie internetowym iBOA w zakładce Usługi.

Więcej

Najprostszym sposobem jest sprawdzenie w serwisie internetowym iBOA lub za pomocą mobilnej aplikacji MiBOA. Jeżeli nie masz dostępu do Internetu, możesz zadzwonić na numer 602963 (opłata za połączenie zgodna z Twoją taryfą) – automatyczny system poda Ci bieżące koszty oraz liczbę pozostałych minut. Możesz również wybrać z klawiatury telefonu bezpłatny kod *1003, a telefon wyświetli Ci oczekiwaną informację.

Najprostszym sposobem jest sprawdzenie w serwisie internetowym iBOA lub za pomocą mobilnej aplikacji MiBOA. Prezentowane tam dane uwzględniają rzeczywistą taryfikację oraz cykl rozliczeniowy danej umowy. 

Większość aplikacji do obsługi połączenia posiada własny licznik danych – nie polecamy sugerować się pokazywanymi tam informacjami ze względu na to, że prezentowane tam dane nie są zgodne z Twoim cyklem rozliczeniowym. Pamiętaj, że limit danych odnawia się w dniu wystawienia faktury (czyli w dniu początku cyklu rozliczeniowego), a nie pierwszego dnia miesiąca kalendarzowego. 

Jeżeli nie masz dostępu do Internetu, możesz zadzwonić na numer 602963 (opłata za połączenie zgodna z Twoją taryfą) – automatyczny system poda Ci bieżące koszty oraz poziom wykorzystania pakietu danych. Możesz również wybrać z klawiatury telefonu bezpłatny kod *100#, a telefon wyświetli Ci oczekiwaną informację.

Zlecenie przeniesienia numeru do T-Mobile możesz złożyć podczas składania zamówienia na interesującą Cię ofertę:

  • przez Internet
  • pod numerem 602900000 (opłata za połączenie zgodna z Twoją taryfą)
  • w sklepie T-Mobile
Więcej
Infolinia Handlowa T-Mobile

dla telefonów komórkowych 
(22) 413 33 10 
telefony stacjonarne 
801 202 602 
(opłata za połączenie zgodna 
z posiadaną taryfą)

Biuro Obsługi Abonenta

dla telefonów komórkowych 
602 900 000 
Sprawdź dostępność konsultantów 
telefony stacjonarne 
(22) 413 69 96 
(opłata za połączenie zgodna z posiadaną taryfą czynne całodobowo)

Biuro numerów T-Mobile

dla klientów T-Mobile 
*42913 
dla wszystkich sieci 
602 913 000 
(opłata za połączenie zgodna z posiadaną taryfą)