Poczuj prawdziwą
jakość dźwięku

z Sony Xperia XZ Premium

ZAMAWIAM
W OFERCIE DLA CIEBIE
ZAMAWIAM
W OFERCIE DLA FIRM

Poznaj nową Xperia XZ Premium

Aparat
19 MP
Wyświetlacz
4K HDR
Bateria
i ładowanie
Dźwięk
Hi-Res Audio

Sięgaj, gdzie wzrok nie sięga! Dzięki kamerze w Xperia XZ Premium zobaczysz więcej niż widać gołym okiem. W trybie Super slow motion każda sekunda Twojego filmu to 960 klatek – dzięki temu możesz go odtworzyć cztery razy wolniej niż na innych smartfonach. Funkcja "Predictive Capture" idzie o krok dalej i automatycznie rozpoczyna zapisywanie obrazu, gdy tylko wykryje ruch ‒ zanim jeszcze naciśniesz przycisk migawki aparatu. To wszystko sprawia, że z Xperia XZ Premium można dostrzec więcej szczegółów niż kiedykolwiek to było możliwe.

Innowacyjna 19-megapikselowa matryca oraz jasny obiektyw G Lens to lepsza ostrość i dużo więcej szczegółów na każdym Twoim zdjęciu i filmie. Nawet przy słabym świetle lub fotografowaniu pod światło.

Przekonaj się, jak intensywny i kolorowy może być świat na wyświetlaczu! Zapierająca dech w piersiach kolorystyka, jaskrawość, przejrzystość i kontrast 5,5 calowego wyświetlacza z technologią 4K HDR sprawiają, że dosłownie czujesz się częścią tego, co oglądasz. Nic dziwnego - w Xperia XZ Premium znajdziesz tę samą technologię, co w telewizorach Bravia.

Xperia XZ Premium to pierwszy smartfon, z którym możesz cieszyć się wyborem filmów w jakości 4K HDR prosto z zestawu Amazon Prime Video. Możesz pobrać lub oglądać w streamingu oryginalną zawartość Amazona gdziekolwiek jesteś i kiedykolwiek chcesz. Ostrość i jaskrawość obrazu wzbogacają unikatowe rozwiązania Sony ‒ TRILUMINOS™ Display for mobile, X-Reality for mobile oraz Dynamic Contrast Enhancer.

Xperia XZ Premium uczy się jak go używasz, adaptuje się do Twojego stylu i daje wskazówki jak zoptymalizować swoje działanie. Tryb Smart Stamina dba o to, aby energii w telefonie nie zabrakło do końca dnia. Funkcja Battery Care i ładowanie adaptacyjne Qnovo chronią baterię i zapewniają jej dwukrotnie dłuższą trwałość.

Dźwięk to doznanie! Dzięki funkcji High Resolution Audio w Xperia XZ Premium usłyszysz każdy ton, niuans i szczegół! Dodatkowo rozwiązanie Sony DSEE HX™ poprawia jakość dźwięku do najlepszego z możliwych.
Użytkownicy przenośnych głośników lub bezprzewodowych słuchawek będą zachwyceni technologią LDAC, która zapewnia bezstratną jakość dźwięku przenosząc trzy razy więcej danych dźwiękowych niż normalne Bluetooth.

Słuchawki noise cancelling
Hi-Res Audio MDR-100ABN o wartości rynkowej 1299zł

Nadaj ulubionej muzyce jakość dźwięku, na którą zasługuje. Dzięki bezprzewodowym słuchawkom Bluetooth możesz cieszyć się dźwiękiem o wysokiej rozdzielczości i najlepszym wrażeniem podczas słuchania. Nieważne, co dzieje się wokół Ciebie - funkcja noise cancelling eliminuje dźwięki otoczenia, dzięki czemu możesz w pełni skupić się na muzyce.

Usługa VIP Service

Kupując zestaw Xperia XZ Premium w przedsprzedaży otrzymujesz jedyny w swoim rodzaju dostęp do obsługi VIP Service Sony Mobile. Dzięki ofercie VIP Service otrzymujesz najwyższej klasy obsługę serwisową dla Ciebie i swojego smartfona. Zagwarantujemy Ci obsługę door to door, naprawienie szkody w 72 godziny oraz telefon zastępczy w okresie naprawy.

Członkowie usługi VIP Service mają możliwość zgłoszenia szkody w następujący sposób: