KomunikacjaGG z T-Mobile

 • Komunikujesz się ze znajomymi przez GG?
  Zainstaluj na swoim telefonie GG z T-Mobile

 • Godzina rozmowy tylko 1 zł
  Łatwy i szybki dostęp do GG z Twojego telefonu
 •  Usługa aktywna przez 1 tydzień

  • Dla wszystkich
 • 1.50tygodniowo

 •  
 •  Usługa aktywna przez 1 m-c

  • Dla wszystkich
 • 5.00miesięcznie

GG to najpopularniejszy komunikator internetowy w Polsce. Teraz dostępny w wersji mobilnej na Twój telefon.

Jak używać wersji mobilnej
Z mobilnego GG z T-Mobile, korzystasz tak samo jak z tradycyjnej wersji komputerowej. Możesz czatować ze znajomymi, importować i eksportować listę swoich kontaktów, zmieniać statusy, archiwizować wiadomości, a nawet zarejestrować nowy numer bezpośrednio ze swojej komórki. Możesz czatować ze znajomymi, importować i eksportować listę swoich kontaktów, zmieniać statusy, archiwizować wiadomości, a nawet zarejestrować nowy numer bezpośrednio ze swojej komórki.

Jeśli korzystasz z GG z T-Mobile w telefonie, to przez innych użytkowników GG z T-Mobile będziesz widziany pod niebieskim słoneczkiem,
dla odróżnienia od standardowego, żółtego słoneczka.

Aby używanie GG z T-Mobile w telefonie było jeszcze łatwiejsze, wzbogaciliśmy aplikacje o kilka dodatkowych funkcji,
dzięki którym będziesz mógł:

 • czatować w miejscach publicznych, w klasie czy na sali wykładowej lub będąc poza zasięgiem - przez bluetooth
 • obsługiwać GG z T-Mobile przez ekran dotykowy i klawiaturę qwerty
 • otwierać okna czatu na pełen ekran komórki
 • pisać wiadomości dłuższe niż smsy (powyżej 160 znaków)
 • odkrywać wszystkie funkcje w sposób prosty i intuicyjny poprzez przyjazny interface

Aby czatować ze znajomymi z komórki wystarczy 5 prostych kroków.

 • Krok 1.

  Wyślij SMS

  Wyślij bezpłatny SMS o treści GG pod numer 8008.

 • Krok 2.

  Pobierz GG

  Otrzymasz SMS zwrotny z linkiem, spod którego możesz pobrać aplikację GG z T-Mobile.

 • Krok 3.

  Zainstaluj GG

  Po pobraniu aplikacji, kliknij w ikonę GG z T-Mobile i zainstaluj komunikator na swoim telefonie.

 • Krok 4.

  Zaloguj się

  Wpisz swój numer GG oraz hasło do Twojego konta.

 • Krok 5.

  Korzystaj

  Korzystaj z mobilnego dostępu do GG z T-Mobile.

Przez pierwszy tydzień możesz wypróbować GG z T-Mobile za darmo. Jeśli zdecydujesz się korzystać z usługi dalej, zapłacisz tylko 1,50 zł za każdy kolejny tydzień lub 5,00 zł za cały miesiąc.

Wypróbuj GG z T-Mobile za darmo
Teraz przez cały tydzień możesz korzystać z GG z T-Mobile w swojej komórce za 0 zł. Aby ściągnąć GG z T-Mobile wyślij darmowego SMS-a o treści GG na numer 8008 (pobranie aplikacji wiąże się tylko z opłatą związaną z transmisją danych GPRS wg Cennika). Jeśli zdecydujesz się korzystać z usługi dalej, zapłacisz tylko 1,50 zł za każdy kolejny tydzień lub 5,00 zł za cały miesiąc.

 • DEZAKTYWACJA

  Wyślij SMS o treści GG NIE lub GG ANULUJ pod numer

  8089*

* GG NIE (wyłącza autoprzedłużanie subskrypcji) lub GG ANULUJ (wyłącza subskrypcję w dniu wysłania SMS-a).

GG z T-Mobile jest telefoniczną wersją komunikatora GG z T-Mobile. GG z T-Mobile w telefonie daje Ci wszystkie podstawowe funkcje komputerowego GG z T-Mobile, w tym prowadzenie rozmów, czyli wysyłanie i odbieranie wiadomości tekstowych, zarządzenie kontaktami, zmiana statusu obecności, przelogowanie na inną osobę.

Jeśli korzystasz z GG z T-Mobile w telefonie, to przez innych użytkowników GG z T-Mobile będziesz widziany pod niebieskim słoneczkiem, dla odróżnienia od standardowego, żółtego słoneczka.
Aby korzystać z GG z T-Mobile w telefonie, musisz: posiadać konto w komunikatorze GaduGadu zainstalować aplikację Gadu Gadu z T-Mobile w swoim telefonie posiadać kartę SIM aktywną na połączenia wychodzące z aktywną usługą transmisji danych GPRS posiadać telefon, który obsługuje technologię Java 2.0. Aktualna lista modeli telefonów obsługujących aplikację prezentowana jest na stronie internetowej: http://www.t-mobile.pl/omnix
Tak. Wystarczy, że z aplikacji na komputerze wyeksportujesz swoje kontakty na serwer GG z T-Mobile, a następnie uruchomisz aplikację GG na telefonie. Synchronizacja Twoich kontaktów dokona się automatycznie, jest poufna i bezpieczna.
Za korzystanie z GG z T-Mobile w telefonie zapłacisz tylko 1,50 zł z VAT tygodniowo lub 5,00 zł z VAT miesięcznie. W tej cenie zawiera się opłata abonamentowa za korzystanie z usługi oraz opłaty transmisyjne za przesyłane dane, więc nie musisz obawiać się żadnych dodatkowych, ukrytych kosztów korzystania. Spróbuj za darmo. W pierwszym tygodniu korzystania z usługi nie zapłacisz absolutnie nic.
Jeśli chcesz zainstalować GG z T-Mobile w swoim telefonie, to wyślij wiadomość SMS o treści GG pod bezpłatny numer 8008. W odpowiedzi dostaniesz wiadomość SMS z linkiem do serwisu WAP, w którym po kliknięciu na opcję "Pobierz na telefon" rozpocznie się proces pobierania i instalacji aplikacji.

Po zainstalowaniu aplikacji uruchom ją. Pojawi się komunikat o aktywowaniu bezpłatnej, 7-dniowej subskrypcji. Zaakceptuj tę propozycję. Od tej chwili możesz zupełnie bezpłatnie, przez 7 dni, komunikować się z innymi użytkownikami GG z T-Mobile tak, jakbyś był przy komputerze. Po prostu zaloguj się za pomocą swojego numeru GG i hasła. Po tygodniu opłata za przedłużenie dostępu mobilnego do GG z T-Mobile to tylko 5,00PLN miesięcznie brutto.
Czy muszę powtórzyć rejestrację i uzyskać nowy numer GG, aby korzystać z GG z T-Mobile w telefonie?
Jeśli chcesz zrezygnować z subskrybcji GG z T-Mobile w swoim telefonie, to wyślij wiadomość SMS o treści GG NIE (wyłącza autoprzedłużanie subskrypcji) lub GG ANULUJ (wyłącza subskrypcję w dniu wysłania SMS-a) pod numer 8089.