T-Mobile

KOMUNIKAT DLA ABONENTÓWT-MOBILE

Szanowni Państwo,

Informujemy, że T-Mobile Polska odnotowała pojawienie się w Internecie wiadomości e-mail sugerujących poprzez adres nadawcy (twoja_f@ktura.t-mobile.pl) oraz wykorzystanie używanego przez naszą firmę logo, że jest to korespondencja pochodząca od operatora. Korespondencja ma skłonić adresatów do wykonania przelewu na konto i jest próbą wyłudzenia. Prosimy porównać numer konta z podawanym dotychczas i nie odpowiadać na wiadomość. Ponieważ korespondencja nosi również cechy phishingu i może zawierać szkodliwe oprogramowanie, radzimy natychmiast wykasować maila bez otwierania załącznika.

Pragniemy poinformować, że T-Mobile nie ma nic wspólnego z tą korespondencją i nie została ona wysłana z naszych serwerów. Jednocześnie podejmujemy wszelkie niezbędne kroki prawne w celu zablokowania dalszego podszywania się pod naszą firmę i prowadzenie nieuczciwej korespondencji.

W przypadku wątpliwości, czy korespondencja zawierającą w adresie nadawcy t-mobile.pl pochodzi od operatora, czy jest też tylko próbą podszycia się pod firmę, zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta, Biurem Obsługi Użytkownika lub na adres boa@t-mobile.pl.