UsługiRoaming w Ameryce Północnej, Południowej i Dalekim Wschodzie

  • Roaming w obu Amerykach
    i na Dalekim Wschodzie
    tylko ze specjalnym telefonem

    Roaming w Ameryce Północnej, Południowej i Dalekim Wschodzie

Aby korzystać z roamingu w wybranych państwach Dalekiego Wschodu, Ameryki Płn. i Ameryki Płd., musisz mieć aparat działający w innych systemach. Telefony takie można wypożyczyć w niektórych lokalnych firmach oraz na lotniskach.

Roaming w Ameryce Północnej i Południowej

Wybierasz się do dowolnego kraju Ameryki Płn. lub Płd.? Potrzebujesz telefonu działającego w systemie PCS (GSM 1900).

Roaming w wybranych krajach Azji

Wybierasz się do Korei? Musisz zaopatrzyć się w aparat działający w systemie CDMA, wykorzystywanym przez koreańską sieć SK Telecom. Telefon taki możesz wypożyczyć na jednym z trzech lotnisk.

Lotnisko Telefon Godziny pracy (wg strefy czasowej Korei)
Incheon Int'l Airport +82-32-7434-011 przez całą dobę
Gimhae Int'l Airport +82-51-9419-011 08:00 - 20:00
Gimpo Int'l Airport +82-2-2662-4601,4604 08:00 - 21:30

Wybierasz się do Japonii? Powinieneś mieć specjalny telefon, który umożliwi Ci skorzystanie z roamingu w technologii W-CDMA 3G. Usługę wypożyczenia stosownych aparatów oferuje na terenie Japonii firma GSM Rentafone Pty Ltd. Wystarczy, że do takiego telefonu włożysz kartę SIM sieci T-Mobile i Twój roaming w Japonii będzie aktywny.

Dowiedz się więcej o systemach iDEN, CDMA oraz W-CDMA 3G

System iDEN został opracowany przez Motorolę, a aparaty pracujące w tej sieci korzystają z częstotliwości 800 MHz. W przypadku Motoroli znajduje się charakterystyczna litera "i" co oznacza, że telefon pracuje w sieciach iDEN, np. Motorola i85s, Motorola i90cl, itd.

Karta SIM sieci T-Mobile pasuje do telefonów działających w systemach: iDEN, CDMA i W-CDMA 3G. Pamiętaj jednak, że telefony trójzakresowe dostępne w Polsce, pracujące w systemach GSM 900, GSM 1800 oraz GSM 1900 nie działają w systemach: iDEN, CDMA i W-CDMA 3G.