Samsung Galaxy XCover 2

Samsung Galaxy XCover 2
od 9. 00opłata na startDobierz ofertę
  • galaxy_XCover2_400x400_main1.jpg
  • galaxy_Xcover2_400x400_main2.jpg
  • galaxy_Xcover2_400x400_main3.jpg
  • galaxy_Xcover2_400x400_main4.jpg

Kolor:

Opis telefonu

Cechy telefonu

 • Wyświetlacz 4"

  Ekran jest większy niż w  poprzednim modelu telefonu do zadań specjalnych od Samsunga. Pozwala komfortowo przeglądać strony internetowe, oglądać wideo czy korzystać z  serwisów społecznościowych także podczas najbardziej ekstremalnych wypraw.

 • Procesor dwurdzeniowy 1 GHz

  Sercem Galaxy Xcover 2 jest dwurdzeniowy procesor z  układem graficznym Mali-400MP i  1 GB pamięci RAM, co gwarantuje płynną pracę aplikacji i  gier.

 • 4 GB wbudowanej pamięci

  Ilość pamięci jest wystarczająca do przechowywania zdjęć i  aplikacji. Jeśli użytkownik będzie chciał zgromadzić więcej plików czy programów, może ją rozszerzyć o  dodatkowe 32 GB dzięki kartom microSD.

 • Certyfikat IP67 - odporny na wodę i  kurz

  Smartfon można zanurzyć w wodzie na pół godziny na głębokości jednego metra, jest także odporny na kurz i  upadki. Wszystkie gniazda na bokach obudowy zostały zabezpieczone dobrze spasowanymi zaślepkami. Tylną klapkę, wyposażoną w  uszczelkę, zdejmiemy dopiero po odblokowaniu obrotowego zamka, co zabezpiecza wnętrze telefonu przed dostaniem się wody i  pyłu.

 • Aparat 5 Mpix

  Aparat z możliwością wykonywania wysokiej jakości zdjęć przyda się właśnie wtedy, gdy będzie trzeba uwiecznić wyjątkowy moment w życiu.

 • Zobacz test i opinie na T-Mobile Trendy

  Telefony ludzi aktywnych nie mają łatwego życia. Co chwila narażone są na zmienne warunki atmosferyczne oraz surowe traktowanie przez właścicieli. Niewiele urządzeń jest w stanie to wytrzymać, o ile nie są odpowiednio skonstruowane. Czy, należący do kategorii twardzieli, Samsung Galaxy Xcover 2 nie zawiedzie pokładanych w nim nadziei? Sprawdź recenzję: Samsung Galaxy Xcover 2 - pancerny smartfon dla superbohatera.

  T-Mobile Trendy

Wideorecenzje

  • Czy, należący do kategorii twardzieli, Samsung Galaxy Xcover 2 nie zawiedzie pokładanych w nim nadziei?

  Telefony i urządzenia

  Bądź zawsze na bieżąco

  Zostaw swój adres e-mail aby otrzymywać
  informacje o nowościach, konkursach
  oraz ofertach specjalnych dostępnych
  na T-Mobile.pl.

   

  Błąd połączenia z bazą danych. Spróbuj ponownie za kilka minut

  Administratorem podanych w formularzu danych osobowych jest T-Mobile Polska S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Marynarskiej 12 (dalej T-Mobile Polska). Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu produktów i usług T-Mobile Polska i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Posiada Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Podanie T-Mobile Polska danych osobowych jest dobrowolne.


  Dziękujemy za zapisanie do Newslettera T-Mobile.pl


  Na wskazany w formularzu adres e-mail został wysłany link aktywacyjny (link wysyłany jest tylko przy pierwszej rejestracji). Aby dokończyć proces rejestracji, kliknij w link w e-mailu.