Samsung Galaxy XCover 2

  Aktualnie brak

  Kolor:

    Opis telefonu

    Cechy telefonu

    • Wyświetlacz 4"

     Ekran jest większy niż w  poprzednim modelu telefonu do zadań specjalnych od Samsunga. Pozwala komfortowo przeglądać strony internetowe, oglądać wideo czy korzystać z  serwisów społecznościowych także podczas najbardziej ekstremalnych wypraw.

    • Procesor dwurdzeniowy 1 GHz

     Sercem Galaxy Xcover 2 jest dwurdzeniowy procesor z  układem graficznym Mali-400MP i  1 GB pamięci RAM, co gwarantuje płynną pracę aplikacji i  gier.

    • 4 GB wbudowanej pamięci

     Ilość pamięci jest wystarczająca do przechowywania zdjęć i  aplikacji. Jeśli użytkownik będzie chciał zgromadzić więcej plików czy programów, może ją rozszerzyć o  dodatkowe 32 GB dzięki kartom microSD.

    • Certyfikat IP67 - odporny na wodę i  kurz

     Smartfon można zanurzyć w wodzie na pół godziny na głębokości jednego metra, jest także odporny na kurz i  upadki. Wszystkie gniazda na bokach obudowy zostały zabezpieczone dobrze spasowanymi zaślepkami. Tylną klapkę, wyposażoną w  uszczelkę, zdejmiemy dopiero po odblokowaniu obrotowego zamka, co zabezpiecza wnętrze telefonu przed dostaniem się wody i  pyłu.

    • Aparat 5 Mpix

     Aparat z możliwością wykonywania wysokiej jakości zdjęć przyda się właśnie wtedy, gdy będzie trzeba uwiecznić wyjątkowy moment w życiu.

    • Zobacz test i opinie na T-Mobile Trendy

     Telefony ludzi aktywnych nie mają łatwego życia. Co chwila narażone są na zmienne warunki atmosferyczne oraz surowe traktowanie przez właścicieli. Niewiele urządzeń jest w stanie to wytrzymać, o ile nie są odpowiednio skonstruowane. Czy, należący do kategorii twardzieli, Samsung Galaxy Xcover 2 nie zawiedzie pokładanych w nim nadziei? Sprawdź recenzję: Samsung Galaxy Xcover 2 - pancerny smartfon dla superbohatera.

     T-Mobile Trendy

    Wideorecenzje

     • Czy, należący do kategorii twardzieli, Samsung Galaxy Xcover 2 nie zawiedzie pokładanych w nim nadziei?

     Telefony i urządzenia