Jak kupić?

Zostaw numer Oddzwaniamy w ciągu 24h:
poniedziałek-sobota 9:00-17:00
Oddzwonimy w ciągu 24h.

 

Błąd połączenia z bazą danych. Spróbuj ponownie za kilka minut

Dziękujemy.
Oddzwonimy w ciągu 24h
(poniedziałek-sobota 9:00-17:00)

Zadzwoń do nas 608 900 110 (opłata zgodna z cennikiem operatora)

Administratorem podanych w formularzu danych osobowych jest T‑Mobile Polska S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Marynarskiej 12 (dalej T‑Mobile). Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu produktów i usług T‑Mobile i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Posiada Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Podanie T‑Mobile danych osobowych jest dobrowolne.

Microsoft Lumia 640

  Zamów telefonicznie

  Kolor:

    Opis telefonu

    Cechy telefonu

    • Roczny dostęp do pakietu Office 365

     Kup nową Lumię 640 LTE, a otrzymasz w zestawie roczny dostęp do zestawu Office 365, który umożliwia korzystanie z najlepszych porgramów tego pakietu.

     Telefon Microsoft Lumia 640 z rocznym dostępem do programu Office 365
    • Wytrzymały ekran HD 5"

     5-calowy Ekran smartfonu Microsoft Lumia 640 został wykonany w technologii ClearBlack, co sprawia, że wyświetlacz ma zwiększoną czytelność ekranu na zewnątrz oraz zmniejsza pobór energii. Z kolei wielkość ekranu pozwala na wygodne przeglądanie stron internetowych, korzystanie z gier, a nawet oglądanie ulubionych filmów i seriali.

     Telefon Microsoft Lumia 640 z wytrzymałym 5-calowym ekranem
    • Twórz obrazy o wyjątkowej jakości za pomocą szerokątnego aparatu 8 Mpix

     Telefon Microsoft Lumia 640 posiada specjalny szerokokątny aparat, który pozwoli Ci na uchwycenie dużych obiektów nawet z bliskiej odległości. Zrobione zdjęcia możesz szybko przesłać na wirtualny dysk OneDrive. Także w czasie rozmów wideo szerokokątny obiektyw sprawia, że rozmówca jest lepiej widoczny oraz wyrażniejszy dzięki jakości HD.

     Telefon Microsoft Lumia 640 z aparatem 8 Mpix
    • Intuicyjny i prosty w obsłudze system Windows Phone 8.1

     Smartfon Microsoft Lumia 640 pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Windows Phone 8.1, który wyróżnia się intuicyjnym Centrum Akcji, dynamicznymi kafelkami oraz prostotą obsługi.

     Telefon Microsoft Lumia 640 z systemem operacyjnym Windows Phone 8.1
    • Czterordzeniowy procesor Snapdragon™ 400 1,2 GHz

     Telefon Microsot Lumia został wyposażony w czterordzeniowy procesor Snapdragon™ 400 uznanej firmy Qualcomm®. Cztery rdzenie przy wsparciu 1 GB RAM-u dają komfort stabilnej pracy smartfonu, a wytrzymała bateria umożliwi dłuższą pracę.

     Telefon Microsoft Lumia 640 z czterordzeniowym procesorem 1,2 GHz

    Telefony i urządzenia