Jak kupić?

Zostaw numer Oddzwaniamy w ciągu 24h:
poniedziałek-sobota 9:00-17:00
Oddzwonimy w ciągu 24h.

 

Błąd połączenia z bazą danych. Spróbuj ponownie za kilka minut

Dziękujemy.
Oddzwonimy w ciągu 24h
(poniedziałek-sobota 9:00-17:00)

Zadzwoń do nas 608 900 110 (opłata zgodna z cennikiem operatora)

Administratorem podanych w formularzu danych osobowych jest T‑Mobile Polska S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Marynarskiej 12 (dalej T‑Mobile). Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu produktów i usług T‑Mobile i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Posiada Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Podanie T‑Mobile danych osobowych jest dobrowolne.

Huawei P8

Huawei P8
W Internecie taniej nawet o 300 zł 
od 1. 01opłata na startDobierz ofertę
  • Huawei-P8-czarny-front.jpg
  • Huawei-P8-czarny-skos.jpg
  • Huawei-P8-czarny-bok.jpg
  • Huawei-P8-czarny-tyl.jpg

Kolor:

  Opis telefonu

  Cechy telefonu

  • Większe bezpieczeństwo smartfona dzięki serwisowi door-to-door

   Zamów Huawei P8, a otrzymasz dodatkowe wsparcie w postaci wydłużonego czasu gwarancji (do 36 miesięcy). Ponadto przez pierwsze trzy miesiące od zakupu P8, wszystkie naprawy związane z mechanicznym uszkodzeniem wyświetlacza, będą realizowane bezpłatnie! Wystarczy, że przypadku awarii zadzwonisz do działu obsługi klienta (801 811 111), a konsultant zamówi kuriera, który odbierze sprzęt, a następnie dostarczy Ci go, już naprawionego - z powrotem.

  • Huawei P8 - europejski smartfon konsumencki 2015 – 2016

   Europejskie Stowarzyszenie Obrazu i Dźwięku wyróżniło smartfon P8 za wykonanie aparatu, wysokiej klasy design oraz relację jakości do ceny. Uznanie jurorów wzbudziły także: doskonały ekran Full HD IPS‐NEO o przekątnej 5,2 cala, wydajna bateria o pojemności 2680 mAh oraz zastosowana w aparacie soczewka z przysłoną f/2.

   Huawei P8 z aparatem 13 Mpix
  • Aparat 13 Mpix wykorzystujący technologię 4 kolorów (RGBW)

   Aparat 13 Mpix w Huawei P8 wykorzystuje technologię 4 kolorów (RGBW), dzięki czemu zdjęcia zadziwiają barwą i wysoką jakością. Ponadto optyczna stabilizacja obrazu i innowacyjny procesor obrazu klasy DSLR pozwalają na wykonywanie ostrych zdjęć o jakości porównywalnej ze zdjęciami wykonywanymi aparatami cyfrowymi.

   Huawei P8 z aparatem 13 Mpix
  • Funkcja „malowania światłem” i latarki

   Huawei P8 to więcej niż tylko smartfon z aparatem. Pozwala Ci uwolnić kreatywność. Korzystając z funkcji „malowania światłem” i latarki, możesz stworzyć unikalne, świetlne kompozycje i niezwykłe nocne fotografie. Możliwość podglądu pozwala na wybór najlepszego czasu naświetlania tak, aby twoje zdjęcia były perfekcyjne.

   Huawei P8 z funkcją malowania światłem i z latarką
  • Tryb reżyserski umożliwiający połączenie 3 telefonów do filmowania scen z różnych perspektyw

   Tryb reżyserski P8 umożliwia połączenie się z 3 innymi smartfonami z systemem Android i wykorzystanie ich do filmowania scen z różnych perspektyw. Prosta, intuicyjna obsługa tej funkcji pozwala każdemu wejść w rolę prawdziwego reżysera i stworzyć dzięki P8 doskonałej jakości film wideo, a potem podzielić się nim ze światem.

   Huawei P8 z trybem reżyserskim
  • 8-rdzeniowy 64 bitowy procesor

   Huawei P8 pracuje pod kontrolą wydajnego 8-rdzeniowego procesora z chipsetem nowej generacji HiSilicon Kirin 930. Wraz z wykorzystaniem 64-bitowej architektury w każdym z rdzeni - procesor w P8 zapewnia jeszcze szybsze działanie i większą energooszczędność.

   Huawei P8 z 8-rdzeniowym procesorem
  • Perfekcyjny wygląd i ergonomia (grubość tylko 6,4 mm)

   Huawei P8 posiada świetny ekran o przekątnej 5,2-cala, który otacza ledwie zauważalna ramka. Sama obudowa ma zaledwie 6,4 mm grubości, dzięki czemu P8 perfekcyjnie łączy piękno i komfort użytkowania. W celu uzyskania jednolitej i eleganckiej linii obudowy, do jej stworzenia wykorzystano technologię nanowtrysku.

   Huawei P8 z perfekcyjnym wyglądem i ergonomią
  • Transmisja danych LTE (pobieranie danych do 150 Mb/s)

   Smartfon Huawei P8 daje możliwość szybkiej transmisji danych LTE kategorii 4. Funkcja Pozwala to na niezwykle szybkie pobieranie danych z prędkością dochodzącą do 150 Mbs. Ponadto telefon Huawei posiada Bluetooth, odpowiadający za szybką i bezprzewodową komunikację z urządzeniami zewnętrznymi.

   Huawei P8 z transmisją danych LTE

  Telefony i urządzenia