Jak kupić?

Zostaw numer Oddzwaniamy w ciągu 24h:
poniedziałek-sobota 9:00-17:00
Oddzwonimy w ciągu 24h.

 

Błąd połączenia z bazą danych. Spróbuj ponownie za kilka minut

Dziękujemy.
Oddzwonimy w ciągu 24h
(poniedziałek-sobota 9:00-17:00)

Zadzwoń do nas 608 900 110 (opłata zgodna z cennikiem operatora)

Administratorem podanych w formularzu danych osobowych jest T‑Mobile Polska S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Marynarskiej 12 (dalej T‑Mobile). Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu produktów i usług T‑Mobile i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Posiada Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Podanie T‑Mobile danych osobowych jest dobrowolne.

Huawei E3372

Kieszonkowy jak pendrive

Huawei E3372
od 8. 99opłata na startZamów telefonicznie
  • Huawei-E3372-front.jpg
  • Huawei-E3372-skos.jpg
  • Huawei-E3372-bok.jpg
  • Huawei-E3372-tyl.jpg

Kolor:

  Opis modemu

  Cechy modemu

  • Szybka transmisja danych LTE (pobieranie danych do 150 Mb/s)

   Urządzenie wspiera najnowszą technologię transmisji danych – LTE, pozwalająca na pobieranie danych z prędkością do 150 Mbps i wysyłanie do 50 Mbps. To szczególnie ważne dla osób, którym zależy na komfortowym korzystaniu nie tylko ze stron internetowych, ale także muzycznych i filmowych serwisów streamingowych, graniu w gry po sieci.

   iHuawei E537T z 2 złączami anteny zewnętrznej
  • Automatyczna instalacja

   Modem posiada funkcję Plug and Play, czyli automatycznej instalacji, dzięki czemu jest instalowany w systemie z minimalną ingerencją użytkownika. To doskonała wiadomość dla osób mniej zaawansowanych technologicznie, które zechcą korzystać z urządzenia.

   Huawei E537T z baterią trzymającą do 12 godzin
  • złącze kart pamięci microSD (do 32 GB)

   Ogromną zaletą modemu Huawei jest złącze kart pamięci microSD dla kart o maksymalnej pojemności 32 GB. Umożliwia to przekształcenie tego urządzenia dodatkowo w pendrive, na którym możemy przechowywać i przenosić dane.

   Huawei E537T z ekranem LCD
  • 2 złącza anteny zewnętrznej

   Zaletą modemu jest obecność dwóch wyjść dla anten zewnętrznych. Można dzięki temu każdą antenę ustawić w innym kierunku i poprawić jakość sygnału, a co za tym idzie – także prędkość i stabilność połączenia. Ta cecha jest nie bez znaczenia w miejscach, gdzie sygnał bywa słaby.

   Huawei E537T z obsługą i możliwością konfiguracji przez przeglądarkę

  Telefony i urządzenia