Life is for sharing


SUPERSZYBKI ŚWIATŁOWÓD
OD T-MOBILE

ZALETY ŚWIATŁOWODU

Ultraszybki Internet

Pobieranie z prędkością do 900 Mb/s, wysyłanie z prędkością do 300 Mb/s.

Komfortowe surfowanie

Przez wielu użytkowników domowej sieci WiFi jednocześnie.

Gry online

Bez lagów i odczuwalnych opóźnień. Błyskawiczne pobieranie gier i aktualizacji.

Inwestycja w przyszłość

W testach jeszcze szybsze technologie optyczne nawet do 10 Gb/s.

Wideo w rozdzielczości 4K

Oglądaj filmy i seriale w najlepszej jakości.

Obejrzyj film o zaletach światłowodu

SZYBKA I PROSTA INSTALACJA
ŚWIATŁOWODU

Po uruchomieniu usługi technik pomoże Ci podłączyć do routera WiFi Twoje urządzenia domowe: komputer, smartfon, tablet itp.

Światłowód instalujemy w terminie nawet 3 dni roboczych od daty podpisania umowy lub przyjęcia zlecenia.

Umówiony termin potwierdzimy SMS-em.

Światłowód jest bardzo cienki i mało widoczny, a jego kolor można dopasować do wnętrza mieszkania lub umieścić w listwie przypodłogowej.

Dostępne kolory światłowodu:

Beżowy

Brązowy

Szary

Biały

Czarny

Instalacja światłowodu może potrwać do 3 godzin, a po zakończeniu prac w Twoim mieszkaniu pozostanie porządek.

Do zawarcia umowy potrzebny jest tylko dowód tożsamości.

Usługę aktywujemy po potwierdzeniu przez Ciebie jej prawidłowego działania.

Podczas podłączania usługi zostanie wykonana pełna instalacja, konfiguracja, oraz testy prędkości. O nic nie musisz się matrwić!

Obejrzyj film o instalacji światłowodu

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ USŁUGI

Sprawdź, czy światłowód jest dostępny w Twoim miejscu zamieszkania.

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ

WYBIERZ OFERTĘ

Umowa na
24 miesiące

59

W cenie abonamentu uwzględniono rabat za:

zgody
marketingowe

5

fakturę
elektroniczną

5

Prędkość

do 300 Mb/s

Router

Standard i

0 zł

Premium i

199 zł

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ

Umowa na
24 miesiące

69

W cenie abonamentu uwzględniono rabat za:

zgody
marketingowe

5

fakturę
elektroniczną

5

Prędkość

do 600 Mb/s

Router

Standard i

0 zł

Premium i

199 zł

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ

Umowa na
24 miesiące

89

W cenie abonamentu uwzględniono rabat za:

zgody
marketingowe

5

fakturę
elektroniczną

5

Prędkość

do 900 Mb/s

Router

Standard i

0 zł

Premium i

199 zł

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ

ZAMAWIAM ROZMOWĘ

Zostaw swój numer, odzwonimy.Światłowód to same zalety i żadnych wad. Jeśli zdecydujesz się na tę technologię to zyskujesz:

 • Ultraszybki Internet:
  - pobieranie z prędkością do 900 Mb/s
  - wysyłanie z szybkością do 300 Mb/s
 • Komfortowe surfowanie przez wielu użytkowników sieci domowej jednocześnie
 • Streaming multimediów w jakości 4K bez zacięć i spadków jakości
 • Gry on-line bez lagów i odczuwalnych opóźnień
 • Błyskawiczne pobieranie gier, oprogramowania i aktualizacji
 • Inwestycja w przyszłość (światłowód umożliwia korzystanie z jeszcze większych szybkości niż dostępne obecnie)

Światłowód instalujemy w terminie od 3 dni roboczych do 120 dni kalendarzowych od daty podpisania umowy w salonie lub złożenia zlecenia na infolinii 602 900 000. W przypadku migracji usługi światłowodowej od obecnego operatora najwcześniejszy termin instalacji to 7 dni roboczych.

Wizytę można umówić w 4 przedziałach czasowych: 8:00-11:00, 11:00-14:00, 14:00-17:00 i 17:00-20:00 od poniedziałku do piątku.

W dzień instalacji technik zadzwoni do Ciebie na 3 godziny przed planowaną wizytą, aby potwierdzić możliwość udostępnienia lokalu w umówionym czasie.

Główna różnica pomiędzy routerami odnosi się do obsługi sieci bezprzewodowej WiFi.
Router Premium charakteryzuje się pod tym względem większą szybkością, zasięgiem i wydajnością.

Router WiFi Standard polecamy dla niższych opcji prędkości tj. do 300 Mb/s i do 600Mb/s. Sprawdzi się on w mieszkaniach do 60m2. Szybkość do 900 Mb/s jest możliwa do osiągnięcia po podłączeniu komputera do routera za pomocą kabla Ethernet kategorii 5e. Maksymalna szybkość po WiFi (w otwartej przestrzeni, kilka metrów od routera) osiąga wartości do 450 Mb/s w paśmie 5GHz i do 85Mb/s w paśmie 2,4GHz.

Dla opcji 900Mb/s i mieszkań powyżej 60m2 polecamy router WiFi Premium To obecnie jeden z najlepszych routerów dostępnych na rynku: posiada 4 anteny do obsługi pasma 2,4GHz (szybkość do 600Mb/s) i 4 anteny do obsługi pasma 5 GHz (szybkość do 1700Mb/s), procesor dwurdzeniowy z obsługą technologii WAVE2 (transmisja do 4 urządzeń w tym samym czasie!) oraz 4 porty Gigabit Ethernet do podłączenia m.in. konsoli lub komputera PC (ważne, aby zminimalizować opóźnienia w grach online).

Efektywna szybkość transmisji bezprzewodowej w sieci WiFi w paśmie 2,4GHz i 5GHz jednocześnie, którą można uzyskać na dwóch urządzeniach w otwartej przestrzeni kilka metrów od routera, sięga nawet 900Mb/s. Stabilna transmisja 900Mb/s jest możliwa do osiągnięcia po podłączeniu komputera do routera za pomocą kabla Ethernet (kategorii 5e).

Routery montowane są przez profesjonalną ekipę instalatorską w najlepszym miejscu do osiągnięcia największego zasięgu sieci WiFi (w centralnym punkcie mieszkania, na otwartej przestrzeni, w pozycji pionowej, na wysokości ok. 0,5-1m nad podłogą).

Zaraz po złożeniu zamówienia otrzymasz od nas SMS z datą zaplanowanej wizyty instalatora. Ponowne przypomnienie wyślemy również w formie wiadomości SMS na 2 dni przed terminem instalacji.

Możesz też zadzwonić na infolinię 602 900 000 - opłata za połączenie zgodna z cennikiem oferty, z której korzystasz.

Termin instalacji możesz zmienić na trzy sposoby:

 • Wyślij bezpłatny SMS z numeru kontaktowego (podanego w umowie) na numer 880 50 50 50 o treści TAK. Skontaktujemy się z Tobą i ustalimy nowy termin wizyty lub
 • po otrzymaniu od nas SMS-a z potwierdzeniem terminu wizyty, możesz na niego odpowiedzieć wpisując TAK w treści wiadomości (koszt usługi zgodny z taryfą Twojego operatora). Skontaktujemy się z Tobą i ustalimy nowy termin wizyty, lub
 • możesz też zadzwonić na infolinię 602 900 000 - opłata za połączenie zgodna z cennikiem oferty, z której korzystasz.

Poglądowy test szybkości światłowodu najlepiej wykonać przy użyciu wydajnego komputera, podłączonego do routera za pomocą kabla Ethernet kategorii 5e. W czasie testu inne urządzenia domowe (komputery, smartfony, konsole itp.) powinny być odłączone od routera (zarówno te, podłączone po kablu, jak i po WiFi). Na testowym komputerze należy wyłączyć wszelkie programy działające w tle i sprawdzić, czy nie są w tym czasie pobierane aktualizacje. Test można przeprowadzić, łącząc się za pośrednictwem przeglądarki internetowej ze stroną www.speedtest.pl (jako ISP sugerujemy wybór T-Mobile Polska S.A.).

Do przeprowadzenia w pełni wiarygodnych testów zalecamy wykorzystanie certyfikowanej przez regulatora polskiego rynku telekomunikacyjnego aplikacji, udostępnionej na stronie internetowej https://pro.speedtest.pl.

Światłowód i urządzeniaświatłowodowe, instalowanie w lokalu klienta, wykorzystująniewidoczne promieniowanie laserowe klasy 1, które jest bezpieczne dla oczu i skóry człowieka.Wszystkie elementy instalacji światłowodowej, w których jest możliwość kontaktu z promieniowaniem laserowym, są oznaczone odpowiednimi znakami ostrzegawczymi:

Instalacja światłowodowa jest wykonana w sposób zapewniający bezpieczne użytkowanieświatłowodu. Podczas typowej eksploatacji światłowoduużytkownik nie ma kontaktu z niewidocznym promieniowaniem lasera.
W celu uniknięcia ewentualnego kontaktu z promieniowaniem laserowym zalecamy nieodłączanie światłowodu od zainstalowanych urządzeń oraz zabezpieczenie światłowodu przed uszkodzeniem i emisją promieniowania.

Jeśli istnieje konieczność zmiany lokalizacji gniazda światłowodowego i urządzeń światłowodowych rekomendujemy zlecenie wykonania takiej usługi do T-Mobile.

Uszkodzenie światłowodunależyzgłosić do T-Mobile. Do czasu przyjazdu przedstawiciela T-Mobile uszkodzony światłowód powinien być zabezpieczony przed dostępem osób trzecich.

ZWROT URZĄDZENIA ONT/ROUTERA ŚWIATŁOWDOWEGO
Przed dokonaniem zwrotu urządzenia ONT/routera należyodłączyć je od instalacji światłowodowej.Odłączenieurządzenia ONT lub routera światłowodowego powinno nastąpić po wyłączeniu zasilania w tym urządzeniu. W celu uniknięcia jakiegokolwiek kontaktu z promieniowaniem laserowym należy najpierw odłączyćświatłowód(żółty patchcord) od gniazdka światłowodowego, a następnie od wyłączonegourządzenia ONT/routera.

W celu wyeliminowania jakiegokolwiek ryzyka dla zdrowia zalecamy unikanie kontaktu wzrokowegoz niewidocznym promieniowaniem laserowym.

W przypadku kontaktu z promieniowaniem laserowym (zwłaszcza dzieci) zaleca sięwizytękontrolną u lekarza okulisty.

Podaj swój adres
i sprawdź dostępną prędkość internetu.
Miejscowość
Ulica
Nr domu
Nr mieszkania