T-Mobile

F@ktura to wygoda i bezpieczeństwo

Dzięki f@kturze – czyli fakturze w formie elektronicznej – zawsze zyskujesz więcej. Nie tylko dbasz o środowisko i oszczędzasz papier, ale dodatkowo zyskujesz czas i pieniądze. Dowiedz się, co możesz zyskać.

piggybank

Oszczędzaj pieniądze

Korzystając z f@ktury, co miesiąc otrzymujesz 5 zł rabatu. Dzięki temu, właściwie nie musząc nic robić, oszczędzasz 120 zł w trakcie trwania całej 24 miesięcznej umowy.

sandglass

Zyskaj czas

Na f@kturę nigdy nie czekasz, tak jak na listonosza czy przesyłkę, ponieważ może być bezpłatnie wysyłana bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail. Od razu wiesz, ile wynosi Twój rachunek, i możesz wcześniej zaplanować swój budżet. Dodatkowo co miesiąc otrzymasz bezpłatnego SMS-a z kwotą do zapłaty i terminem płatności.

Aby otrzymywać f@kturę na e-mail: wyślij swój adres e-mail SMS-em na bezpłatny numer 80716.

envelope

Zadbaj o bezpieczeństwo

Z f@kturą masz pewność, że wszystkie Twoje dane osobowe oraz dane o płatnościach są zapisane na Twoim koncie w Internetowym Biurze Obsługi Abonenta lub w Twojej skrzynce mailowej i nikt poza Tobą nie ma do nich dostępu. Dodatkowo nie masz problemu z niszczeniem dokumentów oraz martwieniem się, że wpadną w niepowołane ręce.

laptop

Dostęp non-stop

Stały dostęp do Twoich faktur w formie elektronicznej gwarantuje Ci konto w Internetowym Biurze Obsługi Abonenta – wystarczy zalogować się na www.iboa.pl. Dodatkowo f@ktura może być bezpłatnie przesyłana na Twoją skrzynkę mailową. Masz więc do niej dostęp z każdego miejsca i o każdej porze. Wystarczy tylko sięgnąć po laptopa lub telefon z Internetem, aby na bieżąco kontrolować i planować swoje rachunki.
Zamów opcję f@ktura na e-mail.

docs

Koniec z gromadzeniem papierów

Dzięki przesyłaniu wszystkich faktur w formie elektronicznej masz pewność, że nie będą one zajmować miejsca w Twoim domu. Teraz nie musisz już przygotowywać specjalnych segregatorów na dokumenty, czy organizować dodatkowego miejsca na półce. Z f@kturą wszystko jest poukładane i właściwie nie zajmuje miejsca. Wystarczy poczta elektroniczna, czy katalog na pulpicie Twojego komputera.

plant

Bądź Eko

Wyobraź sobie, że wszystkie drzewa z Twojego ulubionego parku znikają, ponieważ zostają wykorzystane do produkcji papieru na faktury. Wybierając fakturę w formie elektronicznej oszczędzasz papier i tym samym ratujesz drzewa.