FIRMA BEZ LIMITÓW
INTERNET DO BIURA
I ROZMOWY BEZ LIMITU

69 ZŁ NETTO
/MIES.

FIRMA BEZ LIMITÓW
IDEALNY PAKIET DLA TWOJEJ FIRMY

+
+
9
Z VAT NA
START
9
Z VAT NA
START

JUMP! PROFIRMA XS JUMP! PROFIRMA XL JUMP! PROFIRMA L

INTERNET

ROZMOWY, SMS-Y, MMS-Y
BEZ LIMITU
INTERNET
5 GB BEZ LIMITU BEZ LIMITU
UMOWA NA
24 MIESIĄCE 36 MIESIĘCY 36 MIESIĘCY
INTERNET

BEZ LIMITU
ZASIĘG SIECI LTE
99% POPULACJI
KRAJU
UMOWA NA
24 MIESIĄCE

69 ZŁ NETTO/MIES. 199,99 ZŁ NETTO/MIES. 159,99 ZŁ NETTO/MIES.

ROZMOWY, SMS-Y, MMS-Y W KRAJU I UE BEZ LIMITU

SUPERSZYBKI INTERNET BEZ LIMITU DO BIURA

MOŻLIWOŚĆ WSPÓŁDZIELENIA INTERNETU

POLECANE SMARTFONY
W OFERCIE FIRMA BEZ LIMITÓW

 • WYŚWIETLACZ
  SUPER AMOLED 5,8"
 • PROCESOR
  8-RDZENIOWY
 • PAMIĘĆ WEWNĘTRZNA
  64GB I 4GB RAM
 • APARAT 12 MPIX
  DUAL PIXEL
 • WYŚWIETLACZ 5,1"
  IPS-NEO LCD
 • 8-RDZENIOWY
  PROCESOR KIRIN 960
 • PODWÓJNY APARAT
  LEICA 12 + 20 MPIX
 • PAMIĘĆ WEWNĘTRZNA
  64 GB I 4 GB RAM

POTRZEBUJESZ TYLKO JEDNEJ OFERTY?

CHCĘ NIELIMITOWANY
INTERNET DO BIURA

WYBIERZ

CHCĘ OFERTĘ
ZE SMARTFONEM

WYBIERZ

POZNAJ KLIENTÓW T-MOBILE

ALICJA JAGODZIŃSKA, LEGAL CAKES

Historia Legal Cakes sięga 2014 roku, kiedy Alicja Jagodzińska razem z przyjaciółmi, pasjonatami sportu i zdrowego trybu życia, postanowiła zaoferować klientom słodkości, które będą pyszne i pozbawione konserwantów. Zaczęli więc wypiekać batony, które na początku sprzedawali na zaprzyjaźnionych siłowniach. Pomysł spotkał się z tak dobrym przyjęciem, że dziś Legal Cakes ma własny zakład produkcyjny, gdzie powstaje 2,5 tys. batonów dziennie wysyłanych do ok. 500 punktów w całej w Polsce oraz ciasta najwyższej jakości, a kawiarnie Legal Cakes w Warszawie i Wrocławiu od pierwszego dnia cieszą się ogromną popularnością.
Więcej informacji na temat firmy można przeczytać na jej stronie internetowej.

MARCIN LUDWINEK, NEOPRODUKT

Po latach pracy jako menadżer w firmie z branży handlowej Marcin Ludwinek poczuł potrzebę wprowadzenia głębokich zmian w swoim życiu. Sposobem na połączenie pasji z dotychczasowym doświadczeniem okazał się coaching, konsulting i szeroko rozumiana psychoedukacja, dzięki czemu powstała firma Neoprodukt. Wyposażony w wiedzę ze studiów, kursów i certyfikaty Marcin zaczął pomagać przedsiębiorcom oraz klientom indywidualnym jako coach i trener biznesowy. Dziś jego działalność cały czas dynamicznie się rozwija przy realizacji kolejnych ambitnych projektów. Więcej informacji na temat Neoproduktu znajduje się na stronach internetowych dla biznesu oraz dla osób zainteresowanych rozwojem osobistym.

WIKTOR BOROWSKI, COFFEE REPUBLIC

Pomysł na własną palarnię kawy działającą w segmencie speciality – produktów najwyższej jakości – chodził po głowie Wiktorowi Borowskiemu oraz jego ojcu, Robertowi, już od kilku lat. W lipcu 2016 roku udało im się zrealizować marzenie – otworzyli Coffee Republic. Prócz wypalania kawy, ich działalność obejmuje także prowadzenie kawiarni oraz akademii organizującej kursy dla pasjonatów kawy. Dzięki zespołowi posiadającemu wiedzę i doświadczenie produkty firmy od początku zyskały uznanie i w ciągu roku przedsiębiorstwo rozwinęło się tak, że obecnie ma klientów na terenie całej Polski, a Wiktor i Robert planują podbój rynków zagranicznych.
Więcej informacji na temat Coffee Republic znajduje się na stronie internetowej palarni kawy.

KINGA GAŁUSZKIEWICZ, NATURA COLD PRESS

Natura Cold Press to projekt stworzony przez grupę przyjaciół. Pomysłodawcą koncepcji jest Oskar Lis, Daniel Gąszewski to kierownik produkcji, który czuwa nad składem wszystkich soków oraz technologią produkcji, a Kinga Gałuszkiewicz odpowiada za kreatywną i strategiczną stronę przedsięwzięcia oraz za rozwój marki na rynku. Wspólnie stworzyli oni soki, które oczyszczają, wzmacniają organizm i stanowią zdrowy element codziennej diety dostępny w rozsądnej cenie. Pomysł powstał w połowie 2015 roku, a pierwsze butelki soków Natura Cold Press trafiły do sprzedaży już w maju 2016 roku. Dziś firma przyczynia się do mody na zdrowe produkty w całej Polsce.
Więcej o Natura Cold Press można znaleźć na stronie internetowej firmy.

RÓŻA LEWICKA, POCZTA BALONOWA

Pomysł na Pocztę Balonową pojawił się, gdy Róża Lewicka myślała nad kolejnym kreatywnym, własnoręcznie wykonanym prezentem dla bliskiej osoby. Rezultat okazał się tak dobry, że za namową siostry prowadzącej kawiarnię Róża zdecydowała się zaryzykować i otworzyć własny biznes. Szybko przekonała się, że niebanalnymi podarunkami zainteresowani są nie tylko klienci indywidualni, lecz także firmy. Dziś projekty Poczty Balonowej realizuje nawet 9 osób.
Więcej informacji o Poczcie Balonowej można przeczytać na jej stronie internetowej.

IGOR KONEFAŁ, PARK TRAMPOLIN HANGAR 646

Zanim Igor Konefał wraz z bratem Marcinem otworzył park trampolin na terenie hangaru zlikwidowanego w 1971 roku Lotniska Gocław, od lat współtworzył warszawskie życie rozrywkowe, rozwijając znane lokale, m.in. 1500 m2 do Wynajęcia i Warszawa Powiśle. Na początku bracia myśleli o przestrzeni do trenowania crossfitu, ostatecznie zdecydowali się jednak zaproponować klientom miejsce, którego w Polsce wcześniej nie było – park trampolin – raj dla miłośników akrobatyki i wszystkich osób spędzających wolny czas aktywnie. Inicjatywa okazała się strzałem w dziesiątkę. Dziś firma składa się z dwóch obiektów: na Gocławiu oraz Mokotowie, a kolejny Hangar pojawi się na mapie stolicy wiosną 2018 roku.
Więcej informacji na temat obu parków znajduje się na stronie internetowej Hangaru 646.

ANNA RADGOWSKA, JR-SANBUD

Przedsiębiorstwo JR-SANBUD powstało w 2006 roku w Grodzisku Mazowieckim. Na co dzień tworzy je rodzeństwo, Anna i Jarosław Radgowscy, a firma ma charakter rodzinny, z tradycjami. Decyzja o prowadzeniu własnej działalności była dla Anny i Jarosława oczywista – wychowali się w domu, w którym branża budowlana była i jest codziennością. W JR-SANBUD postawili na budowę instalacji wodno-kanalizacyjnych nowoczesną metodą przewiertów sterowanych, która nie narusza nawierzchni drogowej. Inwestycja w nowe technologie opłaciła się – zadowoleni klienci zlecają firmie kolejne zadania, a Anna i Jarosław sukcesywnie zwiększają liczbę maszyn. Więcej informacji o działalności przedsiębiorstwa znajduje się na stronie internetowej JR-SANBUD.

PAULA OSTALSKA, I LOVE DANCE STUDIO

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 9 lat. W 2011 roku otworzyła I Love Dance Studio w Milanówku, gdzie można nie tylko poruszać się w rytm muzyki, lecz także posłuchać ciekawych wykładów. Inicjatywa spotkała się z dużym zainteresowaniem, dlatego już po dwóch latach działalności trzeba było powiększyć powierzchnię obiektu. Obecnie szkoła Pauli Ostalskiej ma dwie siedziby, spośród których jedna przeznaczona jest tylko dla kobiet – zwłaszcza tych dojrzałych, unikających klubów fitness zdominowanych przez młodych, wysportowanych klientów. Tradycją szkoły stały się także kobiece wyjazdy weekendowe, podczas których panie trenują, tańczą i podejmują wyzwania, przy okazji doskonale się bawiąc. Więcej informacji na temat I Love Dance Studio znajduje się na stronie internetowej.