2 PROSTE kroki
aby dostać nawet
120 zł doładowania

sprawdź

KROK 1

Załóż Konto Freemium lub Konto Premium na www.t-mobilebankowe.pl, w aplikacji mobilnej, w Sklepie T-Mobile lub zadzwoń na Infolinię 19506.

Podaj numer telefonu na kartę zarejestrowany w T-Mobile do autoryzacji zleceń
wyraź zgodę na weryfikację historii zobowiązań oraz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych w T-Mobile Usługi Bankowe

KROK 2

Wyślij bezpłatny SMS akceptując Regulamin promocji na numer 80404 o treści TAK i aktywnie korzystaj z konta lub przelewaj wynagrodzenia przez rok!

WYBIERAM:


KONTO FREEMIUM

KONTO PREMIUM

AKTYWNE KONTO FREEMIUM

Aktywne konto oznacza rozliczenie w danym miesiącu płatności kartą płatniczą wydaną do konta na kwotę minimum 200zł.

PROWADZENIE KONTA ZA ZERO


karta do konta za zero


0 zł za 3 wypłaty w miesiącu z dowolnego bankomatu w Polsce i na świecie


nawet 15 zł zwrotu co miesiąc za zakupy kartą i BLIKiem

Zwrot 5% dotyczy transakcji bezgotówkowych dokonanych kartą, maksymalnie 15 zł miesięcznie, rozliczonych w danym miesiącu kalendarzowym. Warunkiem wypłaty zwrotu jest rozliczenie transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 200 zł w danym miesiącu. Zwrot może być wypłacany maksymalnie przez 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych, począwszy od miesiąca, w którym został wypłacony po raz pierwszy – aby utrzymać prawo do wypłaty zwrotu w kolejnych miesiącach należy posiadać przynajmniej jeden, aktywny Produkt kredytowy. Promocją może zostać objęty wyłącznie jeden rachunek. Szczegóły w Regulaminie Promocji „Zwrot za zakupy dla Klientów T-Mobile Usługi Bankowe”. Pozostałe opłaty i prowizje wskazane są w Taryfie Opłat i Prowizji na stronie www.t-mobilebankowe.pl


Uwaga: Konto Freemium nieaktywne to opłata w wysokości 6 zł za kartę miesięcznie i brak doładowania 10 zł konta głównego Mix.

ZAŁÓŻ KONTO

AKTYWNE KONTO PREMIUM

Aktywne konto oznacza rozliczenie w danym miesiącu płatności kartą płatniczą wydaną do konta na kwotę minimum 500zł.

PROWADZENIE KONTA ZA ZERO


karta do konta za zero


0 zł za wypłaty z dowolnego bankomatu w Polsce i na świecie


25 zł zwrotu co miesiąc za zakupy kartą i BLIKiem

Zwrot 25 zł miesięcznie dotyczy transakcji bezgotówkowych dokonanych kartą, rozliczonych w danym miesiącu kalendarzowym. Warunkiem wypłaty zwrotu jest rozliczenie transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 500 zł w danym miesiącu. Zwrot może być wypłacany maksymalnie przez 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych, począwszy od miesiąca, w którym został wypłacony po raz pierwszy – aby utrzymać prawo do wypłaty zwrotu w kolejnych miesiącach należy posiadać przynajmniej jeden, aktywny Produkt kredytowy. Promocją może zostać objęty wyłącznie jeden rachunek. Szczegóły w Regulaminie Promocji „Zwrot za zakupy dla Klientów T-Mobile Usługi Bankowe”. Pozostałe opłaty i prowizje wskazane są w Taryfie Opłat i Prowizji na stronie www.t-mobilebankowe.pl.


Uwaga: Konto Premium nieaktywne to opłata w wysokości 18,90 zł za konto miesięcznie i brak doładowania 10 zł konta głównego Mix.

ZAŁÓŻ KONTO

Korzystaj aktywnie z konta Premium i otrzymuj nawet 35 zł miesięcznie!

• 10 zł dodatkowe doładowanie konta głównego Mix
• 25 zł zwrot za zakupy kartą płatniczą

Korzystaj aktywnie z konta Freemium i otrzymuj nawet 25 zł miesięcznie!

• 10 zł dodatkowe doładowanie konta głównego Mix
• 15 zł zwrot za zakupy kartą płatniczą