UsługiPoczta głosowa

 • Pewność, że nigdy
  nie tracisz ważnych
  telefonów.

Poczta głosowa działa jak automatyczna sekretarka. Pozwala na pozostawienie wiadomości głosowej w sytuacji, gdy nie możesz odebrać połączenia, telefon jest wyłączony, jest poza zasięgiem sieci lub gdy po prostu nie chcesz rozmawiać.

 
 • Poczta Standard
  Wariant nie wymaga aktywacji. Poczta oddzwoni
  z wiadomością.
 •  Usługa
  aktywna przez
  cały okres
  umowy

  • Abonament
  • Mix
  • Na kartę
 • Usługa bezpłatna

 
 • Poczta Extra
  Poczta dedykowana dla iPhone’a.
 •  Usługa
  aktywna przez
  cały okres
  umowy

  • Abonament
 • od2. 93 miesięcznie

Dlaczego warto mieć uruchomioną Pocztę głosową

Jesteś zawsze dostępny, niezależnie, czy masz wyłączony telefon lub właśnie prowadzisz rozmowę. Jest wygodna. Oddzwoni lub prześle na Twój telefon zostawioną wiadomość: bezpośrednio na telefon - w Poczcie Extra.

Nie płacisz za aktywację. Nawet gdy zapomnisz telefonu, możesz korzystać ze swojej skrzynki poczty głosowej z innego aparatu. Twoje wiadomości są bezpieczne. Dzwoniąc do poczty z innego numeru telefonu zawsze zostaniesz poproszony o hasło dostępowe do swojej skrzynki.

Wypróbuj usługę za darmo

Wypróbuj bez zobowiązań jak działa Poczta Extra.

Aktywuj usługę - Spróbuj za Darmo, a w Cyklu Rozliczeniowym, w którym nastąpiła aktywacja oraz w następującym po nim pierwszym pełnym Cyklu Rozliczeniowym nie zapłacisz opłaty abonamentowej za Usługę - nawet do dwóch miesięcy gratis.

O zakończeniu się próbnego okresu dowiesz się z wysłanego powiadomienia w postaci SMS - nie musisz się martwić - więcej szczegółów w regulaminie Promocji.

Dowiedz się więcej o wariantach

Więcej o wersji Standard

Poczta Standard jest uruchamiana wraz z aktywacją karty SIM. Wraz z nią aktywowane jest automatyczne przeniesienie rozmów na Twoją Pocztę głosową:

 • gdy masz zajęty telefon
 • gdy masz wyłączony telefon lub jesteś poza zasięgiem
 • gdy nie odbierasz przez 20 sekund. Ustawienia te można modyfikować.

Przeniesienia można zmieniać także przez odpowiednie ustawienie w menu aparatu. Sprawdź w instrukcji obsługi, jak w Twoim aparacie zmienić ustawienia.

Poczta dedykowana dla iPhone’a

Poczta Głosowa Extra to:

 • Brak konieczności oddzwaniania na numer poczty głosowej w celu odsłuchania wiadomości - nagrane wiadomości są dostarczane bezpośrednio na telefon w formie nagrań audio.
 • Dowolność wyboru kolejności odsłuchiwania wiadomości - wystarczy wybrać wiadomość z listy;
 • Obsługa wszystkich funkcji poczty głosowej z telefonu, bez konieczności nawiązywania połączenia z innym numerem
 • Brak opłat za transfer danych i nagrań na terenie Polski;
 • Możliwość nagrania bezpośrednio w telefonie własnego powitania o długości do 60 sekund;
 • Skrzynka odbiorcza mieszcząca do 50 nagranych wiadomości
 • Menu w języku polskim.

Jak aktywować usługę

Poczta głosowa Extra jest całkowicie darmowa dla wszystkich osób aktywujących się w taryfach dedykowanych iPhone'a i jest włączana automatycznie wraz z każdą nową aktywacją.

Jeżeli aktywowałeś się przed 24 listopada 2008 roku lub korzystasz z telefonu iPhone 3G / 3GS / 4 w taryfach innych, niż dedykowane dla iPhone'a, aktywuj usługę:

Obsługa poczty głosowej

Poczta Standard

Dzwoniąc do Poczty będąc za granicą za każdym razem należy podać swój numer telefonu oraz hasło dostępu. Dzięki temu Twoje wiadomości są całkowicie bezpieczne.
Jeśli nie pamiętasz hasła, łatwo je zmienisz:
 • Zmień hasło

  Wyślij SMS-a #cztery_cyfry_nowego_hasła pod numer

  +48 602 950 000

Po chwili otrzymasz SMS-em potwierdzenie zmiany i nowe hasło będzie aktywne.
Gdy pierwszy raz połączysz się ze swoją Pocztą głosową dzwoniąc pod numer 602 950 usłyszysz głos lektora, który pomoże Ci wprowadzić niezbędne ustawienia.
 • Wybór języka w Poczcie głosowej
 • Wprowadzenie własnego hasła, które zabezpieczy dostęp do Twojej Poczty przed nieupoważnionymi osobami
 • Nagranie swojego własnego powitania - tak aby osoby dzwoniące do Ciebie miały pewność do kogo się dodzwoniły. Przykład powitania: "Dzień dobry, tu Jan Nowak. Niestety nie mogę odebrać telefonu, proszę zostawić wiadomość. Postaram się oddzwonić. Dziękuję"
 • Zmień powitanie

  Zadzwoń pod numer

  602 950 000

Głos automatycznego przewodnika poprosi Cię o wybór jednej z trzech możliwych opcji:
1 - odsłuchiwanie wiadomości,
2 - dostęp do opcji osobistych,
3 - pomoc
Należy wybrać 2 na klawiaturze telefonu, czyli dostęp do opcji osobistych. Twój automatyczny przewodnik zaproponuje Ci teraz kilka nowych możliwości, ale Ty wybierz ponownie 2, czyli opcję zmiany powitania.
Jeden, zapewne znany Ci sposób polega na tym, że po otrzymaniu SMS-a z informacją o nowych wiadomościach w Poczcie głosowej dzwonisz pod numer 602 950 i odsłuchujesz pozostawione wiadomości.

Mamy jednak dla Ciebie dużo wygodniejsze, bezpłatne dla wszystkich taryf rozwiązania:
Dzięki usłudze za każdym razem gdy ktoś nagra Ci wiadomość, Poczta głosowa zadzwoni do Ciebie i poinformuje o pozostawionych wiadomościach i umożliwi ich odsłuchanie.
Wystarczy, że odbierzesz połączenie z Poczty głosowej (na Twoim telefonie pojawi się Twój własny numer - to numer Twojej skrzynki głosowej) i po usłyszeniu komunikatu o liczbie pozostawionych wiadomości będziesz mógł je od razu odsłuchać. Nawet jeśli nie odbierzesz połączenia z Poczty głosowej, jednocześnie zostanie Ci przesłana wiadomość SMS z informacją o liczbie nagranych, nowych wiadomości. W ten sposób żadna ważna wiadomość nie umknie Ci niezauważona.
 • Jest ona dostępna na Twoje życzenie - aby z niej korzystać zadzwoń pod numer 602 950 000, wciśnij klawisz 2 (aby wejść do opcji osobistych), następnie 4 (aby zmienić sposób powiadamiania z Poczty głosowej) i # w celu ustawienia Powiadomienia głosowego.
 • Szybkie odsłuchiwanie Odsłuchiwanie wiadomości następuje jedna po drugiej bez dodatkowych komunikatów pomiędzy nimi.
  Dlatego korzystanie z Poczty jest tak szybkie i proste! Zapamiętaj aktywne klawisze "a", jeśli je zapomnisz zawsze wybieraj "0", a lektor podpowie Ci co zrobić.

  Pamiętaj, że podczas odsłuchiwania wiadomości masz do wyboru kilka aktywnych klawiszy:
  1 - oddzwaniasz do osoby która pozostawiła Ci wiadomość (bezpośrednio z Poczty głosowej)
  3 - cofasz wiadomość o 8 sekund
  3 3 - przewijasz wiadomość do przodu o 8 sekund
  4 - otrzymujesz informacje o dacie, godzinie pozostawienia wiadomości oraz numerze nadawcy
  6 - pauza (możesz zatrzymać odsłuchiwanie wiadomości)
  7 - kasujesz wiadomość
  8 - zachowujesz wiadomość
  0 - aby otrzymać pomoc i informacje o aktywnych klawiszach
Podczas odsłuchiwania wiadomości możesz wykorzystać funkcjonalność Oddzwanianie.
Wystarczy, że w trakcie lub zaraz po odsłuchaniu wiadomości wciśniesz klawisz 1 (opcja Oddzwanianie), zatwierdzisz wybór #, a Twoja Poczta głosowa połączy Cię z osobą, która zostawiła Ci wiadomość. Po skończonej rozmowie powracasz do odsłuchiwania dalszych wiadomości. Usługa Oddzwanianie jest aktywna dla stacjonarnych i komórkowych numerów krajowych.

Jest to bardzo wygodna funkcja, ponieważ umożliwia Ci oddzwonienie do osoby, która nagrała Ci wiadomość już w momencie jej odsłuchiwania, nawet jeśli nie znasz jej numeru telefonu.
Usługa podczas odsłuchiwania wiadomości jest od razu dostępna. Jeżeli masz aktywne Blokowanie prezentacji własnego numeru (CLIR) i pozostawisz komuś wiadomość, system Poczty głosowej nie zarejestruje go.

Połączenie wykonane z Poczty głosowej jako Oddzwanianie jest płatne tak jak normalne połączenie: zgodnie z taryfą, do której należysz.

Pamiętaj, że podczas oddzwaniania do nadawcy wiadomości połączenie z Pocztą głosową nie zostaje przerwane, więc jeśli należysz do taryfy z płatną Pocztą lub jesteś za granicą opłata za połączenie będzie naliczana równolegle (wg taryfy, do której należysz, zgodnie z obowiązującym cennikiem T-Mobile Polska S.A.).

Blokada połączeń wychodzących nie blokuje funkcji Oddzwanianie, więc jeśli oddajesz do używania komuś telefon z aktywną blokadą wszystkich połączeń wychodzących, wyłącz Powiadomienie głosowe i nie udostępniaj swojego hasła do Poczty tak, aby użytkownik Twojego telefonu nie mógł skorzystać z funkcji Oddzwanianie.
Tutaj przyjdzie Ci z pomocą funkcja Powiadomienie o próbie połączenia

Jeśli Twój rozmówca zostanie przeniesiony do Twojej Poczty głosowej i rozłączy się nie pozostawiając wiadomości, otrzymasz bezpłatny SMS z informacją, że ktoś chciał się do Ciebie dodzwonić (wraz z numerem tej osoby). Dzięki temu, będziesz mógł oddzwonić - być może ktoś chciał przekazać Ci ważną informację.
Powiadomienie o próbie połączenia jest aktywne automatycznie wraz z aktywacją karty SIM. Aby wyłączyć czy ponownie włączyć usługę wystarczy zadzwonić pod numer 602 950 000, wcisnąć klawisz 2 (wejście do opcji osobistych), następnie 3 (wejście do opcji Powiadomienie o próbie połączenia), i 1 (włączenie/wyłączenie usługi). Jeżeli masz aktywne Blokowanie prezentacji własnego numeru (CLIR) i będziesz próbował się do kogoś dodzwonić bez pozostawienia wiadomości, system Poczty głosowej nie zarejestruje go.
Teraz Poczta może mówić do Ciebie różnymi głosami! Jeśli chciałbyś zmienić głos lektora w swojej Poczcie nic nie stoi na przeszkodzie. Wybierz 2 - opcje osobiste, a następnie 7 - wybór głosu lektora, i po prostu zmień. Możesz zmieniać wielokrotnie głos lektora, kiedy tylko masz na to ochotę.

Poczta głosowa - parametry Twoja Poczta Standard przechowa dla Ciebie:
 • 15 wiadomości
 • nowe wiadomości przez 10 dni
 • zachowane wiadomości przez 15 dni
 • wiadomości o długości maksymalnie 3 minuty
Aktywacja i dezaktywacja Poczty głosowej:

Poczta głosowa jest dostępna dla wszystkich Klientów sieci T-Mobile i Użytkowników T-Mobile na kartę. Jeśli nie korzystasz z niej dłużej niż 3 miesiące to skrzynka zostaje automatycznie wyłączona. Jesteś o tym fakcie poinformowany SMS-em 30 dni wcześniej - tak abyś miał czas na ustawienie przekierowań i skorzystanie z usługi.

Aby aktywować przekierowania do Poczty głosowej wpisz poniższy kod (lub kody) i potwierdź klawiszem akceptacji połączenia:
 • **61*+48602951000*11*20# - gdy Poczta ma zgłaszać się gdy nie odbierasz połączenia
 • **62*602951000# - gdy Poczta ma zgłaszać się kiedy masz wyłączony telefon
 • **67*602951000# - gdy Poczta ma zgłaszać się kiedy prowadzisz rozmowę
Jeśli w ciągu tego czasu nadal nie korzystasz z Poczty głosowej, bo nie jest Ci w tym czasie potrzebna to po 30 dniach zostaje automatycznie wyłączona.
Jeżeli nie chcesz używać poczty głosowej - możesz ją zawiesić kodem ekspresowym:

#002# i potwierdzając klawiszem akceptacji połączenia. Przekierowania do Poczty głosowej zostaną zawieszone

Aby odwiesić działanie Poczty głosowej wpisz:

*002# - i poczta będzie się zgłaszała w sytuacjach jak było wcześniej zdefiniowane

Dokumenty do pobrania

Nie możesz odczytać pliku - kliknij tutaj i ściągnij bezpłatny program Adobe Reader.