Jak kupić?

Zostaw numer Oddzwaniamy w ciągu 24h:
poniedziałek-sobota 9:00-17:00
Oddzwonimy w ciągu 24h.

 

Błąd połączenia z bazą danych. Spróbuj ponownie za kilka minut

Dziękujemy.
Oddzwonimy w ciągu 24h
(poniedziałek-sobota 9:00-17:00)

Zadzwoń do nas 608 900 110 (opłata zgodna z cennikiem operatora)

Administratorem podanych w formularzu danych osobowych jest T‑Mobile Polska S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Marynarskiej 12 (dalej T‑Mobile). Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu produktów i usług T‑Mobile i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Posiada Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Podanie T‑Mobile danych osobowych jest dobrowolne.

Samsung Galaxy S5

  Zamów telefonicznie

  Kolor:

    Opis telefonu

    Cechy telefonu

    • Wyświetlacz 5,1" Super AMOLED Full HD

     Samsung słynie z  jednych z  najlepszych wyświetlaczy. Ten zastosowany we flagowym modelu Galaxy S5 oferuje najwyższą na rynku rozdzielczość, wynoszącą 1920 x 1080 pikseli, doskonałe odwzorowanie kolorów i świetną widoczność pod każdym kątem. Jego rozmiar sprawia, że idealnie leży w  dłoni, jednocześnie pozwala na komfortowe przeglądanie stron internetowych, korzystanie z  aplikacji, oglądanie filmów i  zdjęć.

     Samsung Galaxy S5 z wyświetlaczem 5,1 cali
    • Czterordzeniowy procesor 2,5 GHz

     Samsung Galaxy S5 posiada najnowszy procesor Qualcomma – czterordzeniowy Snapdragon 801, wspierany przez 2 GB pamięci RAM, co przekłada się na niespotykaną dotychczas wydajność. Przyszli użytkownicy tego modelu nie napotkają aplikacji czy gry z  którą tak potężny procesor, by sobie nie poradził. Mogą także liczyć na płynne odtwarzanie wideo czy przeglądanie stron internetowych, a  wszystko to bez zbytniego uszczerbku dla baterii smartfonu.

      Samsung Galaxy S5 z czterordzeniowym procesorem 2,5 GHz
    • Aparat 16 Mpix

     Samsung Galaxy S5 posiada 16-megapikselowy aparat główny, który umożliwia nie tylko robienie zdjęć w  doskonałej jakości, ale także nagrywanie materiałów wideo w niespotykanej dotychczas jakości 4K. Wyposażono go funkcję stabilizacji obrazu oraz hybrydowy autofocus, który pozwala na łapanie ostrości w  0,3 sekundy, czyli najszybciej na rynku. Aparat pozwala na selektywne ustawianie ostrości elementów zdjęcia, poprawiono w  nim także tryb HDR, co pozwala na jeszcze wierniejsze odzwierciedlenie światła i  kolorów w  każdych warunkach oświetleniowych.

     Smasung Galaxy S5 z aparatem 16 Mpix
    • Czytnik linii papilarnych

     To absolutna nowość w  urządzeniach Samsunga. Czytnik linii papilarnych, umieszczony na przycisku Home, sprawia, że wystarczy przeciągnąć po nim palcem, aby odblokować smartfon. W przyszłości to rozwiązanie może służyć nie tylko do uwierzytelniania (maksymalnie trzech różnych użytkowników), ale także do dokonywania płatności w  sklepach internetowych czy też korzystania ze szczególnych funkcji aplikacji.

     Samsung Galaxy S5 z czytnikiem linii papilarnych
    • Zobacz test i opinie na T-Mobile Trendy

     Wzbudzający ogromne emocje na całym świecie, topowy model Samsunga w końcu trafia na rynek. Testujemy najbardziej zaawansowany smartfon w historii koreańskiej marki. Sprawdź recenzję: Samsung Galaxy S5 – koreański supersmartfon.

     T-Mobile Trendy

    Wideorecenzje

     • Wzbudzający ogromne emocje na całym świecie, topowy model Samsunga w końcu trafia na rynek. Testujemy najbardziej zaawansowany smartfon w historii koreańskiej marki.

     Telefony i urządzenia