Jak kupić?

Zostaw numer Oddzwaniamy w ciągu 24h:
poniedziałek-sobota 9:00-17:00
Oddzwonimy w ciągu 24h.

 

Błąd połączenia z bazą danych. Spróbuj ponownie za kilka minut

Dziękujemy.
Oddzwonimy w ciągu 24h
(poniedziałek-sobota 9:00-17:00)

Zadzwoń do nas 608 900 110 (opłata zgodna z cennikiem operatora)

Administratorem podanych w formularzu danych osobowych jest T‑Mobile Polska S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Marynarskiej 12 (dalej T‑Mobile). Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu produktów i usług T‑Mobile i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Posiada Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Podanie T‑Mobile danych osobowych jest dobrowolne.

HTC Desire 820

  Zamów telefonicznie

  Kolor:

    Opis telefonu

    Cechy telefonu

    • Szybka łączność bezprzewodowa LTE

     Telefon HTC Desire 820 w zakresie przesyłania informacji działa w najnowszym standardzie LTE. Oznacza to, że za pomocą smartfona możesz błyskawicznie przesyłać dane i płynnie korzystać z serwisów streamingowych czy komunikatorów internetowych.

     HTC Desire 820 z szybką łącznością LTE
    • Wyświetlacz 5,5" (1280 x 720)

     Duży ekran oznacza duże możliwości, a telefon HTC Desire 820 posiada wielki 5,5-calowy wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości 1280 x 720 pikseli. Wygodnie przejrzysz ulubione strony internetowej, skorzystasz z aplikacji, ale także bez trudu przeczytasz książkę, czy obejrzysz film.

     HTC Desire 820 z wyświetlaczem 5,5-cali
    • Aparat główny 13 Mpix

     Smartfon HTC Desire 820 posiada dobrej klasy aparat główny o matrycy 13 Mpix oraz aparat dodatkowy 8 Mpix, dzięki czemu masz okazję robić także wysokiej jakości zdjęcia typu "selfie". Świetna matryca to nie jedyne atuty Desire 820. Dostęp do takich funkcji jak: ujęcie z dwóch kamer, 15-sekundowe filmy równoległe, makijaż czy fotopobudka pokazują, że zwykłe zdjęcie to zaledwie podstawa w arsenale tego telefonu.

     HTC Desire 820 z aparatem głównym 13 Mpix
    • HTC BoomSound™

     HTC kolejny raz prezentuje w swoim produkcie technologię HTC BoomSound™. W Desire 820 głośniki połączone ze wzmacniaczami dają wyjątkowo głębokie basy i zbalansowany, czysty dźwięk, który sprawia, że muzyka i filmy dostarczają świetnej rozrywki.

     HTC Desire 820 z HTC BoomSound™
    • Ośmiordzeniowy 64-bitowy Snapdragon 615

     Sercem telefonu HTC Desire 820 jest potężny ośmiordzeniowy procesor Snapdragon 615. Dzięki niemu smartfon działa niezwykle wydajnie, a aplikacje oraz strony internetowe ładują się naprawdę szybko. Żadna gra czy film nie stanowi dla niego problemu.

     HTC Desire 820 z z ośmiordzeniowym procesorem Snapdragon 615
    • 16 GB wbudowanej pamięci + slot kart microSD

     16 GB wbudowanej pamięci oznacza, że na telefonie HTC Desire 820 znajdzie się miejsce nie tylko dla najważniejszych plików, ale także dla aplikacji, gier czy filmów. Jeśli to nie wystarczy - z łatwością zwiększysz ilość wolnego nawet 8-krotnie! A wszystko dzięki wolnemu slotowi na karty microSD do 128 GB.

     HTC Desire 820 z wbudowaną pamięcią 16 GB

    Wideorecenzje

     • Na papierze specyfikacja Desire 820 budzi szacunek, szczególnie że smartfon można nabyć w atrakcyjnej ofercie. Papier papierem, a jak jest naprawdę?

     Telefony i urządzenia