Jak kupić?

Zostaw numer Oddzwaniamy w ciągu 24h:
poniedziałek-sobota 9:00-17:00
Oddzwonimy w ciągu 24h.

 

Błąd połączenia z bazą danych. Spróbuj ponownie za kilka minut

Dziękujemy.
Oddzwonimy w ciągu 24h
(poniedziałek-sobota 9:00-17:00)

Zadzwoń do nas 608 900 110 (opłata zgodna z cennikiem operatora)

Administratorem podanych w formularzu danych osobowych jest T‑Mobile Polska S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Marynarskiej 12 (dalej T‑Mobile). Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu produktów i usług T‑Mobile i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Posiada Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Podanie T‑Mobile danych osobowych jest dobrowolne.

HTC Desire 626

  Zamów telefonicznie

  Kolor:

    Opis telefonu

    Cechy telefonu

    • Elegancka, dwubarwna obudowa i ergonomiczny kształt

     HTC Desire 626 zamknięty jest w dwubarwnej, eleganckiej obudowie. Stylowe wykończenie wraz z ergonomicznym kształtem sprawiają, że smartfon świetnie prezentuje się na co dzień oraz jest wygodny w użyciu.

     HTC Desire 626 z elegancką, dwubarwną obudową
    • 5-calowy ekran HD

     HTC Desire 626 posiada duży 5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 720 x 1280 pikseli. Zapewnia on dobre odwzorowanie kolorów i spore kąty widzenia. Smartfon doskonale leży w dłoni, a duży ekran pozwala na komfortowe przeglądanie stron internetowych, korzystanie z aplikacji, gier oraz wideo.

     HTC Desire 626 z 5-calowym ekranem
    • 13 Mpix główny aparat z szerokokątnym obiektywem i przysłoną f2.2

     W Desire 626 znajdziesz dwa świetnej klasy aparaty 13 Mpix i 5 Mpix. Oba posiadają szerokokątne obiektywy, co pozwala na fotografowanie obiektów nawet z małych odległości.

     HTC Desire 626 z szerokokątnym aparatem 13 Mpix
    • HTC Blinkfeed dla biznesu z wiadomościami branżowymi na ekranie głównym

     Dzięki HTCV Blinkfeed możesz sprawdzić aktualności z sieci społecznościowych, najświeższe wiadomości, wyniki sportowe i inne informacje — wszystko w jednym miejscu z możliwością pełnej personalizacji dostarczanych treści.

     HTC Desire 626 z HTC BlinkFeed
    • Tryb ekstremalnego oszczędzania, przedłużający żywotność baterii

     HTC Desire 626 posiada bardzo żywotną baterię z ekstremalnym systemem oszczędzania energii. Dzięki temu smartfon jest w stanie wytrzymać nawet do 30 dni w trybie czuwania na jednym doładowaniu.

     HTC Desire 626 z ekstremalnym trybem oszczędzania baterii
    • Zobacz test i opinie na T-Mobile Trendy

     Z dala od błysków fleszy i czerwonych dywanów, na których prężą muskuły flagowe smartfony znajdziemy niedrogie, aczkolwiek godne zaufania telefony po prostu ‘robiące swoją robotę’. Czy HTC Desire 626 można uznać za takiego zawodnika? Sprawdź recenzję: HTC Desire 626 - recenzja. Ten typ ma oko na skromny budżet

     T-Mobile Trendy

    Telefony i urządzenia