Jak kupić?

Zostaw numer Oddzwaniamy w ciągu 24h:
poniedziałek-sobota 9:00-17:00
Oddzwonimy w ciągu 24h.

 

Błąd połączenia z bazą danych. Spróbuj ponownie za kilka minut

Dziękujemy.
Oddzwonimy w ciągu 24h
(poniedziałek-sobota 9:00-17:00)

Zadzwoń do nas 608 900 110 (opłata zgodna z cennikiem operatora)

Administratorem podanych w formularzu danych osobowych jest T‑Mobile Polska S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Marynarskiej 12 (dalej T‑Mobile). Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu produktów i usług T‑Mobile i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Posiada Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Podanie T‑Mobile danych osobowych jest dobrowolne.

Apple iPhone 6s 16 GB

Apple iPhone 6s 16 GB
od 8. 82
z Vat
opłata na start
Zamów telefonicznie
  • iPhone-6S-gwiezdna-szarosc-front.jpg
  • iPhone-6S-gwiezdna-szarosc-skos.jpg
  • iPhone-6S-gwiezdna-szarosc-bok.jpg
  • iPhone-6S-gwiezdna-szarosc-tyl.jpg

Kolor:

  Opis telefonu

  Cechy telefonu

  • Aparat 12 Mpix z możliwością nagrywania filmów 4K

   Nowy iPhone 6s posiada ulepszony, w stosunku do poprzedniej wersji, 12-megapikselowy, tylny aparat iSight, który robi wysokiej jakości, ostre zdjęcia. Dodatkowa funkcja Live Photos umożliwia uchwycenie momentu przed i zaraz po wykonaniu zdjęcia, zamieniając je w krótką animację. Z kolei nagrywane filmy w rozdzielczości 4k zaskakują szczegółami i płynnością obrazu. Znacznemu ulepszeniu uległ także aparat przedni, który wraz z 5 Mpix oferuje możliwość robienia dobrej jakości selfie.

   iPhone 6s z aparatem 12 Mpix
  • Wydajny 64-bitowy procesor Apple A9

   Zmianom został poddany także procesor. iPhone 6s wyposażony jest w 64-bitowy procesor A9, którego szybkość od poprzedniego A8 jest wyższa nawet o 70% a procesora graficznego - o 90%. Wraz z dodatkową pamięcią RAM nowy iPhone oferuje znacząco lepsze osiągi od poprzednika, zachowując płynność i szybkość działania.

   iPhone 6s z wydajnym procesorem Apple A9
  • Zaawansowany czytnik linii papilarnych

   iPhone 6s posiada zaawansowany czujnik Touch ID, który umożliwia szybkie i łatwe odblokowanie telefonu, skutecznie zabezpieczając go przed osobami postronnymi. Ulepszony czytnik linii papilarnych działa teraz szybciej i sprawniej niż kiedykolwiek.

   iPhone 6s z zaawansowanym czytnikiem linii papilarnych
  • Wyświetlacz Retina HD z funkcją 3D Touch 4,7"

   Oprócz świetnych parametrów wyświetlacza, nowy iPhone posiada unikalny interfejs 3D Touch, który wyczuwa, jak mocno naciskasz ekran, ułatwiając tym i przyspieszając wykonywanie wielu czynności. Ekran na bieżąco reaguje na Twoje działania lekkimi stuknięciami wysyłanymi przez sygnalizator taktylny.

   iPhone 6s z wyświetlaczem Retina HD
  • System operacyjny iOS 9

   W nowym iPhonie nie mogło zabraknąć nowej wersji systemu operacyjnego. iOS 9 udostępnia szereg nowych, zaawansowanych aplikacji z proaktywnych sugestiami, zwiększa integrację z innymi sprzętami Apple'a oraz poprawia działanie telefonu.

   iPhone 6s z systemem operacyjnym iOS 9

  Wideorecenzje

   • Zeszłoroczny iPhone 6 Plus zaskoczył wszystkim bardzo dużym, 5,5-calowym ekranem. Nowy, ulepszony iPhone 6s Plus już tak bardzo nie zaskakuje, jednak nadal pozostaje rewelacyjnym telefonem dla miłośników phabletów.

   Telefony i urządzenia